<span translate="no">LSB</span> Weekend-MBA

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Про

MBA LSB Weekend MBA надасть вам безпосередній досвід роботи з найкращими міжнародними викладачами від однієї з кращих бізнес-шкіл світу. Наші професори - це не лише науковці світового класу, а й світові бізнес-лідери. Деякі є менеджерами вищого рівня в міжнародних корпораціях, а інші - науковці з провідними науково-дослідними знаннями та великим діловим досвідом у різних галузях.

Формат MBA на вихідні

LSB Weekend-MBA розроблений таким чином, щоб запропонувати максимальну гнучкість професіоналам, які працюють на повний робочий день, зберігаючи при цьому аспект програми MBA віч-на-віч. Це поєднання призводить до динамічної та гнучкої програми, яка зміцнює кар’єру учасників та розвиває їхні навички та компетентності.

  • Тривалість: 2 роки. LSB Weekend-MBA - це 24-місячна програма, поділена на 6 модулів, кожен триває 15 тижнів.
  • Формат: Заняття проводяться в чергування вихідних (ввечері в п’ятницю з 18:00 до 21:00 та в суботу з 9:00 до 17:00).
  • Мова: англійська

Синергія

Досягнення ступеня магістра ділового адміністрування під час роботи на повний робочий день - це справді складний, але корисний досвід. Робота обох одночасно створює синергію. Наші учасники працюють повний робочий день і щотижня відвідують заняття, де обмінюються ідеями, набувають нових компетенцій та вивчають нові концепції, які потім можна негайно застосувати у своїй повсякденній роботі.

Програма "Вихідні-МВА" дозволить вам постійно поміркувати і вдосконалювати свою повсякденну роботу.

  • Ця теорія допоможе зрозуміти речі, які ви дізналися на досвіді роботи, надаючи вам основи та керівні принципи.
  • Наші інноваційні практичні методи навчання полегшують перехід від класу до робочого місця. Кожен клас дасть вам знайомий, навчившись, який можна застосувати безпосередньо, тим самим покращуючи вашу продуктивність на роботі.
  • Крім того, це дасть вам повноваження і дасть вам упевненість у необхідності прийняття складних управлінських рішень.

MBA з першого погляду

Навчайтеся у нашого досвідченого та видатного корпусу факультету з найкращих шкіл бізнесу у всьому світі. Програма розроблена так, щоб відповідати вашій кар'єрі та потребам повного робочого дня:

  • 2-річна неповна програма
  • Заняття кожного чергового вихідного дня (п’ятниці з 18:00 до 21:00 та суботи з 9:00 до 17:00)
  • Працюйте повний робочий день та навчайтеся, не затримуючи кар’єру
  • Навчання: 30.000 €

Наш підхід

Загальна програма управління з орієнтованим на практику підходом. Навчайтеся з міжнародною групою досвідчених фахівців з різним професійним досвідом, робочою галуззю та віком. Мова: Заняття англійською мовою.

Додаткові переваги

Беріть участь у наших програмах виконавчої освіти без додаткових комісій та розвивайте свою мережу з місцевими менеджерами. Можливість робити програму подвійного ступеня з Бостонським університетом на спеціалізованій території.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The mission of the School is to provide an inspiring and multicultural learning environment for business leaders from international companies operating in Luxembourg as well as across Europe and the w ... Детальніше

The mission of the School is to provide an inspiring and multicultural learning environment for business leaders from international companies operating in Luxembourg as well as across Europe and the world. Згорнути