Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 6 Програма МВА Програми в Інформаційні технології в США 2023

6 Програма МВА Програми в Інформаційні технології в США 2023

Огляд

ІТ-галузь переживає феноменальне зростання сьогодні з необхідністю висококваліфікованих і підготовлених фахівців неухильно зростає. Приймаючи MBA в області ІТ в США може допомогти вам стати фахівцем ІТ затребувані компаніями по всьому світу.

MBA в області ІТ в США дасть вам виняткові освіти в тій самій країні, пов'язаних з ІТ-розвитку. Курси покриті MBA в області ІТ в США може включати програмні та апаратні засоби оцінки, програмування, телекомунікацій або алгоритми. Крім того, він буде навчати вас в ключових областях управління і ділового адміністрування, включаючи фінанси, економіка, маркетинг, управління персоналом, бухгалтерський облік, стратегія, управління проектами та керівництва.З цим складним утворенням, ви зможете припустити, провідних керівних посадах в ІТ-індустрії практично в будь-якій точці світу.

Якщо ви хочете бути частиною постійно зростаючої, складні і престижні IT-світі, приймати MBA в області ІТ в США. Подивіться на варіанти, перераховані нижче, зверніться в улюблену школу і почати заробляти свою мрію вже сьогодні!

Детальніше

Фільтри

  • Програма МВА
  • США
  • Технологічні дослідження
  • Інформаційні технології
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання