Keystone logo

28 Програма МВА Програми в Бізнес-дослідження Інновації 2024

Фільтри

Фільтри

 • Програма МВА
 • Бізнес-дослідження
 • Інновації
Сфери навчання
 • Бізнес-дослідження (28)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Програма МВА Програми в Бізнес-дослідження Інновації

  Якщо ви вважаєте себе є підприємницький розум і завжди думаємо про новаторських ідей, то ви можете знайти значення в отриманні МВА в області інновацій. Студенти отримають інструменти, які вони повинні принести свої бізнес-ідеї в життя і покласти їх у дію. Навіть люди, які вже в діловому світі може знайти значення в отриманні ступеня магістра в галузі інновацій.

  Що таке MBA в області інновацій? MBA в програмі інноваційного призначений не тільки, щоб допомогти людям виконати основну функцію роботи, але довести свіжі і революційні ідеї до столу. Не тільки це, але студенти повинні також мати можливість розвивати лідерські навички і дізнатися, як зробити кращі бізнес-рішення в той час як вони заробляють собі на ступінь. Додаткові навички, які студенти можуть дізнатися більше про включають етичні прийняття рішень, креативність, командна робота, комунікації та емоційний інтелект.

  Озброєний ступенем магістра, люди були краще підготовлені, щоб створити нову технологію і перетворити свої бізнес-мрії в реальність. Ті, хто вже працює в бізнес-індустрії можуть мати освіту і розуміння того, що їм потрібно для просування своєї кар'єри на наступний рівень. Залежно від програми, студенти можуть також дізнатися більше про підприємницьку діяльність.

  Вартість програми ступеня інноваційної магістерської може варіюватися від країни до країни. Там також той факт, що деякі програми будуть або дорожче або дешевше, залежно від того, де студент вибирає, щоб заробити собі ступінь. Студенти також можуть знайти, що це дешевше, для них, щоб вступити або в очній або прискореною програмою.

  Після отримання МВА в області інновацій, студенти, швидше за все, мати можливість рухатися вгору по кар'єрних сходах. Це не рідкість почути від студентів відбувається стати старші віце-президенти, фірма менеджери і керівники.Залежно від програми, студенти також можуть бути в змозі зробити ділові зв'язки в рамках програми, що вони можуть використовувати для їх досягнення бажаної кар'єри.

  Інноваційні програми ступінь магістра можна ознайомитися в Інтернеті в різних країнах, і для студентів, які, можливо, живуть у місцях, де вони не мають доступу до матеріально-технічної бази. Ви також можете виявити, що інтерактивна програма краще підходить для вашого графіка. Пошук для вашої програми нижче, і, звертайтеся безпосередньо в приймальній комісії школи за вашим вибором, заповнивши у головній формі.