Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 7 Програма МВА Програми в Інвестиції 2023/2024

7 Програма МВА Програми в Інвестиції 2023/2024

Огляд

Гроші це інструмент, а з правого підготовки може бути використаний дуже ефективно. Ті, у кого MBA в інвестиційних знати, як отримати максимальну віддачу від наявних грошей. Компаній потрібно їх знання та досвід, щоб перемістити проекти вперед, максимізувати свої вигоди і будувати плани на майбутнє.

&nbsp

Що таке MBA в інвестиціях? Це Магістр ділового адміністрування ступеня, яка зосереджується на створенні багатства шляхом маніпулювання частково зайнятим фінансові ресурси для оптимізації результатів. Ці передові програми призначені для тих, хто зі ступенем бакалавра в іншому бізнесі, фінансах або економічної областях. Учні дізнаються про різних інвестиційних стратегій і як гроші переміщуються через організацію згори до низу. Теми навчання включають оцінки активів, джерела фінансування, витрати капіталу і стратегічних альянсів.

&nbsp

На додаток до просування управлінських та організаційних навичок, студентам покращити свої аналітичні міркування і комунікаційних здібностей.Вони здатні бачити загальну картину і зрозуміти критичні деталі інвестиційних стратегій, таких як акції, облігації та інші фінансові механізми. Вони також можуть використовувати новітні програмні засоби для аналізу даних і створення детальну інформацію звітності. Вони знають, корпоративне право, цінні папери та важливість обміну валют.

&nbsp

Більшість з цих програм буде вимагати два роки очного навчання, щоб закінчити. Витрати можуть відрізнятися. Ті, хто зацікавлений в отриманні додаткової інформації слід звертатися в установи за їх вибором конкретної інформації про оплату та навчання.

&nbsp

У той час як випускники можуть бути використані в якості менеджерів вищої ланки та керівників в будь-якій великій корпорації, інвестиційно-банківські послуги промисловість часто є найбільш підходящим для їх талантів. Вони часто знайти роботу фінансових органів, корпоративних консультантів або спеціалізованих банків, що обслуговують унікальних клієнтів.Деякі з них працюють в якості аналітиків та інших працювати на незалежних інвестиційних фірм, як біржові маклери і портфельних менеджерів. Регулюючі органи також найняти цих випускників, а інші вважають, будують свою кар'єру в діловій журналістиці та наукових кіл.

&nbsp

Важливо, щоб почати дослідження освітніх програм якомога швидше. Деякі вважають за краще традиційні налаштування університету, але онлайн-курси як і раніше пропонують якісні освітні можливості. Для тих, хто планування або транспортних труднощів, дистанційне навчання є відмінним варіантом для розгляду. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Програма МВА
  • Економічні дослідження
  • Інвестиції
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (7)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання