Keystone logo

6 Програма МВА Програми в Ізраїль для 2024

Фільтри

Фільтри

  • Програма МВА
Сфери навчання
    Авіація (0)Адміністративні дослідження (0)Архітектурні дослідження (0)Будівництво (0)
  • Бізнес-дослідження (5)
  • Виконавські види мистецтва (0)Гуманітарні науки (0)Дослідження в галузі управління (0)Дослідження дизайну (0)Дослідження спорту та фізичних вправ (0)
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Popular degree type

Popular study format

Програма МВА Програми в Ізраїль

MBA в Ізраїлі може бути по-справжньому унікальний досвід, як особисто, так і професійно. Студенти з усього світу обирають Ізраїль як місце для післядипломної освіти в бізнесі з багатьох причин, в тому числі релігійні, політичні, соціальні, культурні та історичне значення для дуже багатьох людей. Крім того, Є багато культурних центрів, а також музика, мистецтво та інші способи для студентів, щоб дослідити і відпочити в Ізраїлі. Крім напруженості і конфлікту лежить красива країна з відмінними академічними інститутами і середовище, що може сприяти особистісному зростанню та професійному розвитку.

Студенти переслідуючи свої MBA в Ізраїлі будуть відчувати навчальний план, орієнтований на критичне і стратегічне мислення, що дозволяє студентам аналізувати і вирішувати проблеми ефективно.MBA у студенти Ізраїлю можливість спеціалізуватися в певній галузі кар'єри інтерес, таких, як фінанси, інформаційні системи, дослідження та розробки, управління, маркетингу, або людські ресурси. MBA програми в Ізраїлі прекрасні умови за допомогою інноваційних методик сприяє Експерт факультету.

Щоб дізнатися більше про MBA в Ізраїлі, подивіться через ваші варіанти нижче, і ви можете виявити, програма для вас!