We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

14 Програма МВА Програми в Японія для 2024

Фільтри

Фільтри

  • Програма МВА
Сфери навчання
    Авіація (0)Адміністративні дослідження (0)Архітектурні дослідження (0)Будівництво (0)
  • Бізнес-дослідження (13)
  • Виконавські види мистецтва (0)Гуманітарні науки (0)
  • Дослідження в галузі управління (1)
  • Дослідження дизайну (0)Дослідження спорту та фізичних вправ (0)
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Програма МВА Програми в Японія

Японія технологічних, економічних, фінансових та бізнес-центром для міжнародного ринку. Студенти проводить ступінь MBA Японія виграє від вельми видатних викладачів і престижних університетів в Японії, а також великі професійні мережі, що студенти будуть розвиватися. Серед освітніх пільг студентам досвід, красу Японії буде цікавою і динамічний аспект студентського життя.

Через складні курсові роботи, проекти, і застосування теорії до практики, студенти програми МВА Японія будуть зміцнювати своє критичне мислення та аналітичні здібності мислити стратегічно, щоб приймати рішення. Студенти програми МВА Японії буде розвиватися глобальні перспективи ділової практики, а також як управляти крос-культурному відношенні. Випускники проведення ступінь MBA Японії часто йдуть на успішну кар'єру у національних і міжнародних компаній і корпорацій.

Якщо це звучить для вас інтерес, то подивіться через нижче варіантів і ви можете знайти програму МВА Японії, що ви шукаєте!