Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 10 Програма МВА Програми в Філіппіни 2023

10 Програма МВА Програми в Філіппіни 2023

Огляд

Філіппіни є вибором для багатьох студентів з усього світу прагнуть післядипломної освіти в бізнесі. MBA в програмах Філіппіни слідують міжнародним стандартам якості бізнес-освіти і викладачі є висококваліфікованими професіоналами, які вважаються експертами в своїй області. Поза класу, студенти можуть насолодитися всім, що Філіппіни можуть запропонувати, наприклад, незаймані пляжі, історичні пам'ятки, гори, і нічним життям.

MBA в програмах Філіппіни ознайомити студентів з насиченою програмою, яка кидає виклик, щоб вони стали стратегічні мислителі добуваючи чітке розуміння всіх аспектів бізнесу та теорії. Багато форм навчання є звичайними серед MBA в програмах, Філіппіни, в тому числі інтерактивних методів навчання, таких як тематичні аналізу, дискусій та обговорення в групах. Через міжнародних студентів, MBA у студентів Філіппін можуть вчитися один у одного точок зору, підвищення освітнього досвіду.

Якщо MBA в Філіппінах звуки для вас інтерес, то подивіться через нижче варіантів і ви можете знайти програму, яку шукали!

Детальніше

Фільтри

  • Програма МВА
  • Філіппіни
Сфери навчання
    Авіація Адміністративні дослідження Архітектурні дослідження Будівництво
  • Бізнес-дослідження
  • Гуманітарні науки
  • Дослідження в галузі управління
  • Дослідження дизайну Дослідження сталого розвитку Дослідження харчових продуктів і напоїв
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання