Keystone logo

10 Програма МВА Програми в Бізнес-дослідження Підприємництво Управління підприємством 2024

Фільтри

Фільтри

  • Програма МВА
  • Бізнес-дослідження
  • Підприємництво
  • Управління підприємством
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (10)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Програма МВА Програми в Бізнес-дослідження Підприємництво Управління підприємством

Якщо ви хочете швидко відстежити вашу кар'єру в бізнесі, то магістр ділового адміністрування (MBA) може бути ідеальним ступенем для вас. Навички та досвід, накопичений під час курсових та тематичних досліджень, можуть підготувати вас до успіху у різноманітних бізнес-настройках.

Що таке МВА в менеджменті підприємництва? Це програма аспірантури, яка додає курсові курси для підприємницької діяльності до традиційного навчального плану МВА. Курсові роботи допомагають студентам навчитися виявляти нові ринкові можливості, розробляти продукт чи ідею, створювати бізнес-план і точно прогнозувати доходи. Ті, хто випускає такі програми, часто мають інструменти, необхідні для процвітання як незалежних підприємців (солопренеров), партнерів-підприємців та корпоративних середовищ, де для успіху потрібен підприємницький настрій.

Студенти, які переслідують МВА в ступенях управління підприємництвом, мають можливість посилювати свої бізнес-навички, а також творчо розвиваються як підприємці. У результаті вони не тільки здатні інноваційно, але успішно керувати новими підприємствами, незалежно від того, чи вони працюють самостійно, або керувати стратегічним захопленням у складі компанії Fortune 500.

Вартість заробітку МВА в галузі управління підприємництвом буде відрізнятися залежно від програми. Очікувані студенти повинні ретельно вивчати школи та програми, які цікавлять їх, щоб вони могли собі дозволити собі кошти.

Вчені, які закінчують МВА в галузі управління підприємницькою діяльністю, можуть працювати у різних ролях, крім бізнесу. Навички, отримані за цими програмами, можуть бути використані в таких ролях, як менеджер з розвитку бізнесу, старший менеджер з питань продуктів або директор з маркетингу. Оскільки ці позиції стають все більш конкурентоспроможними, люди, чиє творче мислення може призвести до нових можливостей для отримання доходів, найчастіше проводяться у високому розумінні

МВА в програмах підприємництва доступні в коледжах, університетах та інших установах у всьому світі. Незалежно від віртуальних чи особистих, існують програми, доступні для задоволення різноманітних потреб у плануванні. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.