3 Програма МВА Програми в Управління будівельними проектами 2024

Фільтри

Фільтри

 • Програма МВА
 • Будівництво
 • Управління будівельними проектами
Сфери навчання
 • Будівництво (3)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

   Програма МВА Програми в Управління будівельними проектами

   Майстер ділового адміністрування - це тип передового ступеня, призначений для студентів, які ведуть кар'єру в бізнесі. Цей навчальний шлях - це інтенсивна програма, яка зазвичай триває два роки. Багато студентів вибирають заробляти MBA після отримання ступеня бакалавра в галузі бізнесу.

   Що таке МВА в управлінні будівельними проектами? Цей тип програми ступеня вивчає вимоги та відповідальність за плавний дизайн та завершення будівельних проектів. Студенти можуть зустріти курси з питань податкових систем, навичок управління, комерційного права, трудового права, управління людськими ресурсами, пропозиції та попиту, типів ринків, економіки, адміністративного права та корпоративної відповідальності. Ці теми спрямовані на те, щоб допомогти випускникам готуватися до керівних посад у будівельних компаніях або будівельних компаніях.

   Існує безліч навичок, які може отримати учень управління будівельними проектами, включаючи високі організаційні здібності та сильну тактику міжособистісного спілкування. Такі студенти також мають тенденцію отримувати здатність вести інших до досягнення цілей. Всі ці навички мають застосування на робочому місці і можуть допомогти випускникам успішно в особистих інтересах.

   Вартість заробітку на вищу освіту може відрізнятися залежно від місця розташування та типу школи, яка дає ступінь та кількість курсів, необхідних для виконання вимог програми. Студенти можуть мати можливість використовувати фінансову допомогу або стипендію, щоб компенсувати вартість програми ступеня.

   Область управління проектами будівництва може привести до виконання кар'єри. Студент з ступенем магістра в цій темі може покращити свої шанси отримати позицію над студентом з простою ступенем бакалавра. Потенційні посади в цій галузі включають дорожніх інженерів, технічних архітекторів, будівельних майстрів та інженерів-будівельників. Як приватні, так і державні будівельні компанії часто прагнуть отримати освічених працівників у цій галузі.

   Багато випускних програм, включаючи варіанти МВА, доступні в усьому світі, і ви можете розглянути програму, що пропонує курси в режимі он-лайн або неповний робочий день. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.