Keystone logo

6 Програма МВА Програми в Технологічні дослідження Технології 2024

Фільтри

Фільтри

 • Програма МВА
 • Технологічні дослідження
 • Технології
Сфери навчання
 • Технологічні дослідження (6)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Програма МВА Програми в Технологічні дослідження Технології

  Майстер ділового адміністрування - це аспірантура, отримана багатьма людьми, які бажають продовжувати вигідну кар'єру в бізнесі. Як правило, курси в цій програмі зосереджені на просуненні знань студентів про ділові операції, фінанси, маркетинг та розвиток.

  Що таке MBA в галузі технологій? МВА з концентрацією в технологічній програмі спрямований на людей з бажанням дізнатися більше про технології, бізнес та технології, оскільки це стосується бізнесу. Існує зростаюча потреба в особах, які як бізнес-підкованих і досвідчених з пристроями та системами, так що курси в цій програмі призначені, щоб забезпечити студентів з передовим розумінням технології, а також розуміння того, що потрібно для управління та управління успішна організація Ступені в галузі технологій є відносно новими, оскільки потреба в особах, які здатні вести бізнес та керувати ІТ-системами, є порівняно недавнім розвитком.

  Особи, які мають ступінь післядипломної освіти в галузі технологій, як правило, високо цінуються через їх добре обізнані навички. Окрім того, що володіє гострим діловим розумом, випускники також мають тенденцію бути добре знайомими з інформаційними системами та технологіями та мати глибокий аналітичний розум. Кожен з цих рис може виявитися корисним у будь-якій галузі промисловості.

  Скільки студент може заплатити за MBA, залежить від його місця розташування та тривалості обраної програми. Студенти також повинні брати до уваги витрати на життя при складанні бюджету для школи.

  Особи, які мають ступінь в галузі технологій, мають можливість вивчати багато прибуткових кар'єрів у різних галузях. Оскільки технологія є необхідним компонентом у більшості сучасних компаній, випускники програми можуть виявити, що світ є їхньою устрицею. Вони можуть мати успіх у державному, науковому, науково-дослідницькому та корпоративному секторах, як розробники веб-сайтів, ІТ-спеціалісти, спеціалісти з розвідки, системні інженери, розробники програмного забезпечення або фахівці з цифрового маркетингу.

  Багато закладів пропонують технології, з багатьма пропозиціями суворо в Інтернеті. Щоб дізнатись більше про доступні параметри, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.