Keystone logo

2 Програма МВА Програми в Технологічні дослідження Технологічні інновації 2024

Фільтри

Фільтри

  • Програма МВА
  • Технологічні дослідження
  • Технологічні інновації
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Програма МВА Програми в Технологічні дослідження Технологічні інновації

Майстер ділового адміністрування - це один з найяскравіших ступенів, за яким студент може прагнути до кар'єри в управлінні бізнесом. Ступінь фокусується на знаннях, необхідних для успіху в бізнесі.

Використання та впровадження технологій для бізнесу є важливим аспектом будь-якої компанії в сучасному світі. Ступінь в галузі технологічних інновацій може допомогти студенту виділитися як кандидат з особливим досвідом технічних навичок. Що таке MBA в галузі технологій? Це програма, яка поєднує поняття інженерії та науки з діловими намірами, щоб допомогти майбутнім керівникам бізнесу використовувати нові технології на користь компанії. Курси звичайно орієнтовані як на практичне, так і на теоретичне управління інноваціями, а також на інформаційні технології.

Технологічні навички цінні на робочому місці, а також у повсякденному житті. Навички, які студенти, що готують MBA в інноваційних технологіях, можуть розраховувати на навчання, включають в себе вивчення мов кодування, використання діагностичних інструментів та управління командою.

Різні установи та програми заряджаються різними програмами MBA в області технологічних інновацій, і курсові роботи можуть тривати від одного до трьох років, щоб завершити. Дослідження різних програм має важливе значення для пошуку того, що підходить.

Особи, які завершують MBA в галузі технологій інновації, можуть розраховувати на високий попит на різні посади після закінчення навчання. Для шукачів робочого місця на початковому рівні посади можуть включати системного аналітика або ІТ-менеджера, тоді як більшість кандидатів на старший рівень могли б претендувати на роль головного офіцера інформації. Цей ступінь також особливо корисний для тих, хто прагне запустити власну компанію або працювати для запуску.

MBA в галузі технологій інноваційні програми можуть бути завершені як традиційно в інституті та в Інтернеті. Деякі ступені також пропонуються як гібридні програми, курси пропонуються в Інтернеті та особисто. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.