2 Заочне навчання Програма МВА Програми в Підприємницьке право 2024

Фільтри

Фільтри

 • Програма МВА
 • Правознавство
 • Бізнес-правознавство
 • Підприємницьке право
 • Заочне навчання
Сфери навчання
 • Правознавство (2)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Заочне навчання Програма МВА Програми в Підприємницьке право

  Що таке господарське право?

  Підприємницьке право - це вивчення права, яке стосується комерційних операцій. Це включає заснування та діяльність підприємств, продаж і купівлю товарів і послуг, договірне право, трудове право та право інтелектуальної власності. Підприємствам необхідно дотримуватись різноманітних законів, щоб працювати, а дипломи про підприємницьке право можуть навчити студентів, як дотримуватися закону, одночасно захищаючи інтереси своєї компанії.

  Що таке кар’єра в бізнес-праві?

  Існує багато типів кар’єри у сфері комерційного права, від роботи штатним радником компанії до партнерства в юридичній фірмі. Бізнес-юристи також можуть працювати на уряд або займатися політикою. Деякі бізнес-юристи відкривають власні фірми або стають викладачами юридичних шкіл.

  Чому важливо вивчати підприємницьке право?

  Ступені бізнес-права можуть забезпечити студентів міцною основою для бізнесу, договірного права та інших юридичних тем. Ці знання можуть бути корисними для студентів, які хочуть розпочати власний бізнес, працювати у світі бізнесу або стати корпоративними юристами. Уроки господарського права також навчають критичного мислення та навичок вирішення проблем, які є цінними в будь-якій галузі.

  Що таке ступені бізнес-права?

  Доступні різноманітні ступені бізнес-права, від асоційованих до докторських. Більшість ступенів бізнес-права охоплюють такі теми, як договірне право, бізнес-організації, делікти та право інтелектуальної власності. Деякі дипломи про підприємницьке право також зосереджуються на певній галузі права, наприклад, оподаткуванні чи праві про цінні папери.

  Магістратура ділового адміністрування (MBA) - це професійний ступінь, який присуджується тим, хто закінчив програму в галузі управління бізнесом в бізнес-школі. В процесі навчання вивчаються різні форми аналізу і стратегій включаючи операційний менеджмент, маркетинг, фінанси і бухгалтерський облік.

  Неповний робочий день дозволяє отримати ступінь або кваліфікацію, навіть якщо ви не можете відвідувати школу на денній основі. Можна навчатися у своєму власному темпі, поступово накопичуючи кредити, які враховуються для остаточної кваліфікації.