3 Програма МВА Програми в Підприємницьке право 2024

Фільтри

Фільтри

 • Програма МВА
 • Правознавство
 • Бізнес-правознавство
 • Підприємницьке право
Сфери навчання
 • Правознавство (3)
 • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

  Програма МВА Програми в Підприємницьке право

  Багато студентів переслідують магістра ділового адміністрування (MBA), щоб забезпечити себе розвиненою освітою в бізнесі. Цей тип ступеня може підготувати студентів до нагляду кар'єру в бізнесі та суміжних областях. Іноді ступінь бакалавра в галузі вимагається до участі у програмі.

  Що таке МВА в діловому праві? Бізнес-право - це широке поле навчання, яке включає в себе закони та практики, пов'язані з торгівлею та людьми. Є численні закони, спрямовані на захист споживачів, власників бізнесу та всіх людей, що живуть між собою, а вчені бізнес-законодавства прагнуть регулювати та вдосконалювати ці закони. Курси даної програми можуть впливати на адміністративні норми, федеральні закони, товариства, банкрутство, контракти, договори та об'єднання.

  Студент ділового права може отримати багато навичок під час отримання МВА. Проте багато з цих рис застосовуються до особистих ситуацій або інших сфер діяльності. Багато студентів навчаються вести переговори та творчо вирішувати проблеми. Студенти також можуть вдосконалити свої навички управління.

  Більшість аспірантських програм потребують лише двох-трьох років навчання. З цієї причини вартість заробітку магістра часто менше, ніж заробляти ступінь бакалавра. Проте ці витрати можуть впливати на різні чинники, включаючи місце розташування школи та те, чи школа є державною або приватною.

  Студенти з поглибленим ступенем бізнес-права часто займаються кар'єрою як юристи для державних установ або приватних фірм. Хоча загальноосвітні посади є загальними, випускники з МВА у цій галузі можуть з радістю вивчити більш широкий спектр варіантів кар'єри. Професійна кар'єра може торкатися трудового права, регулювання екології та інтелектуальної власності. Ті, хто має цю освіту, продовжують працювати як фінансові аналітики або паралели для різних корпорацій у всьому світі.

  Заробіток в галузі ділового права може бути досягнутий у численних університетах у всьому світі. Часто доступні міжнародні бізнес-програми з варіантами навчання за кордоном, а деякі школи пропонують онлайн-курсові роботи. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.