Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 31 Програма МВА Програми в Маркетингові дослідження в США 2023/2024

31 Програма МВА Програми в Маркетингові дослідження в США 2023/2024

Огляд

Маркетинг з'єднує досліджень, реклами бренду, розробка продукту, PR та цілеспрямованої стратегії все відразу, таким чином, стає основним завданням для багатьох компаній по всьому світу. Приймаючи MBA в області маркетингу в США дасть вам навички та ноу-хау, необхідними для прийняття керівних посадах в області маркетингу в широкому спектрі галузей промисловості.

Студенти MBA в області маркетингу програми в США спочатку отримати ретельну фону в галузі досліджень, стратегії маркетингу та споживчої поведінки. Основна увага, проте, на розуміння маркетингу в сучасному глобальному світі. MBA в області маркетингу в США, отже, навчить вас все про міжнародний маркетинг, процеси прийняття рішень, які йдуть з маркетингом продукції за кордоном і політичні, економічні та культурні аспекти, які впливають на процес міжнародного маркетингу.Все це на території деяких з кращих університетів світу.

Якщо ви хочете отримати престижну ступінь, яка відкриється цілий світ можливостей для вас, подати заявку на MBA в області маркетингу в США. Подивіться на варіанти нижче, щоб знайти кращий!

Детальніше

Фільтри

  • Програма МВА
  • США
  • Маркетингові дослідження
Сфери навчання
  • Маркетингові дослідження (31)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання