Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 38 Програма МВА Програми в Загальний менеджмент 2024

38 Програма МВА Програми в Загальний менеджмент 2024

Огляд

МВА програма ступеня спеціальний магістра призначений для бізнес-професіоналів. У такій програмі, акцент робиться на бізнес і управлінських концепцій. Ступінь зазвичай займає два роки, щоб закінчити.

Що таке MBA в області загального управління? У той час як поступив в MBA в програмі General Management, студенти вивчають всі аспекти того, щоб бути менеджером. Програма, як правило, не фокусується на конкретній галузі, даючи студентам можливість вибирати свої власні класи спеціальності. Загальні бізнес-курси в програмі, як правило, включають в себе бухгалтерський облік, фінанси, маркетинг, операції, інформаційні технології, економіки і державної політики. Акцент робиться на розвиток і розуміння принципів керівництва, поряд з хонингования аналітичних і дослідницьких навичок.

Перевага завершення МВА в області загального управління є всебічну освіту, яке готує студента до роботи на керівних посадах.У той час як індивідуальний фокус за вибором студента, загальні курси дозволяють людині розвинути навички використовуються для різних галузей промисловості. Це часто дає студентам дивовижні варіанти кар'єри.

Вартість програми найкраще дізнався, звернувшись в приймальні комісії навчального закладу. Це тому, що витрати значно варіюються від школи до школи.

З MBA в області загального управління, випускник часто готовий до роботи на посаді високого рівня в рамках компанії. Назви, такі як головний виконавчий директор або головний фінансовий директор, часто в межах досяжності для випускника цієї програми. Студенти готові працювати в областях, які включають в себе технології, глобальні підприємства, енергетика, нерухомість, фінанси і консалтинг.Тверде освіту в управлінні часто дозволяє людині працювати в будь-якому виборі кар'єри в ряді галузей, але фокус студент вибирає в своїй програмі дозволяє йому або їй, щоб відточити навички в обраній галузі, щоб підготуватися до твердої кар'єрі в це поле.

Якщо ви зацікавлені в отриманні в управління в рамках конкретної галузі або просто хочете, щоб підготуватися до загальної кар'єрі управління, потім MBA в області загального управління може бути хорошим варіантом. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

 • Програма МВА
 • Дослідження в галузі управління
 • Загальний менеджмент
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (38)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання