Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 19 Програма МВА Програми в Аналіз даних 2023

19 Програма МВА Програми в Аналіз даних 2023

Огляд

Майстер ділового адміністрування (MBA) ступеня пропонує студентам курси в галузі фінансів, бухгалтерського обліку та маркетингу. За допомогою реєстрації повний робочий день, МВА, як правило, може бути завершена протягом двох років. Ступінь пропонує студентам можливість навчатися і відточувати бізнес-стратегії.

Що таке MBA в області аналізу даних? MBA в галузі аналізу даних допоможе вам дізнатися, як навички аналізу даних і бізнес-навичок. Студенти дізнаються про бізнес-аналітики, аналізу даних і інформаційних технологій, в тому числі навички, необхідні для аналізу бізнес-процесів і прогностичного моделювання. Багато програм поставити акцент на етичних принципах, навичок лідерства і глобальних ринках. Підприємництво, фінансування, міжнародний бізнес і розвиток організації в усіх областях дослідження, які можуть бути спеціалізовані в.

Завершення МВА в області аналізу даних дасть студентам знання практичний допомогою практичних наукових дослідів.Вони будуть поєднувати знання про бізнес-практики, які просунуть студентам поліпшити свої бізнес-рішення і професійні навички.

Вартість досягнення МВА дуже широкий і варіюється від коледжу в коледж і від регіону до регіону. Щоб дізнатися більше про витрати, пов'язаних з цією мірою, зверніться школи, які пропонують програми, що представляють інтерес для вас.

Дада аналітика є полем великим попитом, і MBA в області аналізу даних може відкрити багато можливостей. Це поле пропонує співробітникам можливість для зростання і розвитку, заробляючи зручні зарплати. Кращі роботодавці в усьому світі шукають людей з аналітичними навичками, щоб допомогти їм скористатися перевагами даних. Популярні назви посад включають бізнес-аналітик, системний аналітик, бізнес-розробник, архітектор розвідки даних і рішення архітектора. Навички, необхідні для цих позицій включають сховищ даних, аналіз даних, управління даними, бізнес-процесів і структурований мову запитів.Всі ці навички можуть бути вивчені з MBA в області аналізу даних.

Цей ступінь пропонується в різних місцевих, міжнародних і онлайнових програм. Для того, щоб почати роботу на вашому ступеня, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Програма МВА
  • Технологічні дослідження
  • Наука про дані
  • Аналіз даних
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (19)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання