Keystone logo
Zhongnan University of Economics and Law - MBA School

Zhongnan University of Economics and Law - MBA School

Zhongnan University of Economics and Law - MBA School

Введення

Короткий вступ ZUEL

Чжуннань університет економіки та права, університет гуманітарних і соціальних наук з економіки, менеджменту і права в трьох основних дисциплін, погоджених з п'ятьма іншими дисциплінами в тому числі літератури, історії, філософії, науки і техніки, є установа вищої професійної освіти безпосередньо під Міністерство освіти і один з університетів під егідою "211 проекту", а також один з ключових університетів "985 проекту" Advantage дисципліни інноваційної платформи. Університет складається з двох кампусів-Кампус South Lake і Campus Shouyi, причому перший розташований поруч з гарним озером Південної та останнього, недалеко від знаменитого історичного місця міста Ухань, жовтий Баштовий кран.

(1) Тверді історичний фонд

Попередник навчального закладу, Чжун'юань університет, був заснований Чжун'юань Бюро Центрального Комітету Комуністичної партії Китаю з Ден Сяопіном в якості першого секретаря, другого секретаря Чень в якості директора з Підготовчого комітету. У 1953 році в ході реструктуризації національних вищих навчальних закладів, Чжуннань інститут фінансів та економіки і Чжуннань інститут політики і права були засновані відповідно, на базі інституту фінансів та економіки і Інституту політики і права Чжун'юань університету, інтеграція програм економіки і управління та департаменти політики і права імені Сунь Ят-Сена університету, Цзинань університету, Гуансі університету, Хунань університет, Університет провінції Хенань і т.д. в шести провінціях Центральної Південному Китаї. У 1958 році Чжуннань Інститут економіки та фінансів, Чжуннань Інститут політології та права, училища Чжуннань політичних кадрів "і юридичний факультет університету міста Ухань були об'єднані в провінції Хубей університету. У 1971 Хубей університет був перейменований в провінції Хубей в професійному училищі фінансів та економіки.

У Jan.1978, вище школа була перейменована в Хубей інституту економіки і фінансів зі схвалення уряду провінції Хубей і він був включений в список першої партії вищих навчальних закладів, які отримали право вступити магістрантів і аспірантів на національному рівні. У січні 1979 року зі схвалення Державної ради, Хубей інституту економіки і фінансів був поміщений під наглядом як Міністерством фінансів і провінції Хубей, з екс-ведучу роль. У грудні 1984 року, на базі Відділу Закону Хубей інституту економіки і фінансів, Чжуннань інституту політики і права був відновлений під керівництвом Міністерства юстиції. У вересні 1985 року, Хубей Інститут економіки та фінансів був перейменований Чжуннань університет фінансів та економіки. Ден Сяопін вписаний назва вузу особисто. У лютому 2000 року, після схвалення Державної ради Китаю, Чжуннань університету фінансів та економіки і Чжуннань інституту політики і права об'єднані в одну Чжуннань університету економіки і права, який був офіційно заснований 26 травня 2000. Для отримання додаткової інформації зверніться до малюнка 2-1 Розвиток ZUEL. Після злиття, установа домігся великих успіхів у галузі інфраструктури, факультету, наукових досліджень і служіння суспільству. У вересні 2005 року, ZUEL став одним з університетів під егідою "211 проекту". У жовтні 2012, Міністерство освіти, Міністерство фінансів, і провінції Хубей уряд спільно підписали угоду про со-будівництво в університет.

(2) висококваліфікований професорсько-викладацький Команда

Університет складається з 20 шкіл, таких, як MBA школи, Школи Економіки, Школа ділового адміністрування, факультет бухгалтерського обліку (в тому числі MPAcc центру), школа фінансів та оподаткування, школа фінансів, Школа Закон і школа державного управління (у тому числі в центрі МПа), і т.д. Він має більш ніж 20 адміністративних органів, таких як Університет Управління, Управління людських ресурсів, Управління розвитку та планування, Бюро Навчальні справ, Research Office науковим, Міжнародного комунікаційного бюро, фінансів та бухгалтерського обліку Управління, Управління інформації адміністрації , Департамент логістики, планування кар'єри Керівництво Office і т.д. Вона також має більш ніж 10 органів відповідно до його безпосереднім керівництвом, такі як бібліотеки, файлу адміністративне управління, Центр навчання Експериментальна економіки та менеджменту, правознавства експериментального навчання центр, і т.д.

Існує повний робочий день викладання і адміністративний персонал 2600 членів у ZUEL, у тому числі 1600 викладачів, з яких налічується більше 200 професорів, 500 доцентів та 160 докторських керівників. Він має групу вчених вчених, які здобули авторитет у науковому світі гуманітарних і соціальних наук, як вдома, так і за кордоном. З цієї групи є один професор, який знаходиться в Cheung Програми Kong Вчені та дев'ятнадцять професорів, які в рамках Програми Тянь Вчені Чу. Сорок сім вчителів користуватися спеціальної урядової допомоги від Державної Ради, а тринадцять інших вчителів користуватися спеціальними державні субсидії з провінції Хубей, і тридцять два вчителі були удостоєні звання «молодих експертів провінції Хубей з видатними внесків». З десятого п'ятирічного плану, два вчителі були нагороджені "відмінно молодих педагогів« з боку Міністерства освіти; дев'ять вчителів були в плані допомоги молодим вчителям, за підтримки Міністерства освіти; двадцять чотири вчителі були в новому столітті прекрасні таланти допомоги плану Міністерства освіти; чотири вчителі були членами талантів New Century сто тисяч десять тисяч проект Китаю; один учитель був у крос-век 111 талантів проекту в провінції Хубей; тридцять вчителі були членами таланти проекту New Century високого рівня провінції Хубей. Починаючи з 2000 року, понад 800 ключових науково-дослідних проектів на рівні держави та рівні провінцій було скоєно членами ZUEL викладачів, серед яких 200 були проекти з соціальних наук фонду, Національного наукового фонду природного і ключових проектів Міністерства освіти; і 600 були авторами Міністерства освіти, Міністерства фінансів та Міністерства юстиції. Більше 20000 результати досліджень були досягнуті, у тому числі понад 900 монографій, понад 1000 підручників і більше 17 тисяч дисертацій, з яких більше 600 були опубліковані в зарубіжних країнах.

(3) Повна система освіти

ZUEL має більш ніж 20 000 штатних магістрантів, більше 6000 аспірантів, 900 докторантів і 9000 освіти для дорослих студентів, і навчається більше 400 іноземних студентів щороку, а також. Це має три основних дисципліни, а саме економіки, права та управління. Інтеграція Дисципліна, змагальних дисциплін, якість спеціальностей, а також ряд курсів, складні підручники, і здатні вчителя об'єднані, щоб створити звукову систему освіти. До цих пір, ZUEL був в програмі експериментальної інновацій Студенти "протягом трьох років.

(4) Чудова якість викладання

Університет надає великого значення якості викладання. Вона формує філософію освіти за участю "Студент-орієнтоване навчання», «тотального контролю якості", "Спеціальні конкурентоспроможності", та "Розвиток співпраці узгоджений" дотримуючись принципу "Талант-Сприяння вперше". У той же час він підкреслює свої переваги у зміцненні таланти "Інноваційна, інтегрована і International». Наприклад, університет надає студентам наступні курси яких представляє свої відмінні риси, по-англійськи закону, журналістика права, журналістики економіки, судової бухгалтера, економічної етики, економіка права, економічного дослідження, щоб назвати декілька. Він також національно ініціював наступні три громадських compulsories: «Основи економіки», «Основи права», і «Основи менеджменту», щоб просувати інтеграцію і злиття трьох ключових дисциплін. В якості одного з найбільших баз для вирощування економічні та фінансові таланти, університет успадкував і продовжив його прекрасними традиціями і продовжував реформування в минулому більш ніж півстоліття, і, таким чином, формуючи поняття "Запуск першого класу освіти з відмінні риси" і режим таланту сприяння відповідним чином. В результаті, основний конкурентоспроможності студентів відточені. Рівень зайнятості студентів тримає рейтинг топ на національному рівні з робочих місць більш високого рангу.

(5) Активний соціальна служба

Із завзятістю в собі наукові дослідження з будівництвом модернізації, ZUEL дає повний простір для трьох функцій, а саме керівний функції філософії і соціальних наук, функції багатьох науково-дослідних робіт з консалтингу, і функції сервісу, пропонованого професорсько-викладацького складу. ZUEL сформулював стратегію «подвійного орієнтації» (мається на увазі переслідування теоретичних досягнень в галузі фундаментальних досліджень і просування реальних прикладних досліджень) і поняття "національне бачення з Хубей уваги, активну участь з особливостями». Керуючись стратегією, ZUEL, користуючись своїми видатними дисциплін, прагне створити мозковий центр в галузі фінансів і права, створювати інтелектуальні послуги, логотип Сумісність з національною стратегією «Зростання Центрального Китаю" в 21-му столітті ". В результаті, ZUEL, нарешті, дозволити собі запропонувати потужну інтелектуальну підтримку для просування національної стратегії інтелектуальної власності, будівництво закону і розвитку економіки.

(6) прискорений розвиток інтернаціоналізації.

У міжнародних академічних обмінів, ZUEL розвивається в усьому світі спільних науково-дослідних та академічних обмінів відносини з університетами та науково-дослідними інститутами більш ніж в двадцяти країнах і районах Америки, Європи, Азії та Океанії. Університет запустити спільні програми візуального дизайну комунікацій (орієнтації анімації та ігровий) і кінематографа досліджень (орієнтація змісту зображення) з Dongseo університету в Кореї. Він заснував Інститут Конфуція в Університеті штату Нью-Йорк в Стоні-Брук (СБУ) і має програми обміну студентів з Лундського університету в Швеції, Університет-де-Сержі-Понтуаз у Франції, Кале Верховного бізнес-школи у Франції, Університет Жана Moulin- Ліон у Франції, ESC Saint-Etienne у Франції, Оіта університет в Японії, і СБУ. Університет має спільні програми з Кардіфф і Університету Глазго у Великобританії, Університет Західної Грузії в США, Кентербері університету Нової Зеландії та Куртина університету Австралії. Іноземних студентів з більш ніж 70 країн. Університет щорічно навчається понад 400 іноземних студентів. Для розширення міжнародне бачення факультету і поліпшити їх дослідницької компетентності, університет був реалізації "мільйонний проект" (про виділення 1 млн юанів на рік), щоб спонсорувати молодих вчителів магістральних отримати навчання за кордоном. У 2007-2012, 153 вчителі були спрямовані на зарубіжну поліпшення для перебування 6-24 місяців. В останні роки, університет, в цей час, посилює в результаті чого у відмінному кордоном факультету. В даний час, там уже також більш ніж 60 викладачів, які отримали докторські ступені від зарубіжними університетами.

(7) Відмінні умови навчання в школі

Університет, що займає площу більше 461 акрів з площі житла більш ніж 1110000 квадратних метрів, є одним з 100 університетів в Китаї, який вперше оснащених локальної мережі. Він оснащений хорошим обладнанням навчання, у тому числі мультимедійних аудиторій, лінгафонних кабінетів, спеціалізованих лабораторій, навчальних судових розглядів і ідентифікації центру криміналістики в школі кримінального правосуддя, і експеримент центрів в Школі ділового адміністрування, факультет бухгалтерського обліку, школи та техніки безпеки техніки і школа журналістики і масових комунікацій і т.д. Бібліотека володіє більш ніж 3 мільйони томів книг, понад 2800 тисяч електронних книг, і десятиліття баз даних для спеціалізованої літератури, а також пошук і весь текстовий призначення функцій.

Протягом останніх більш ніж 60 років з моменту свого заснування, університет, дотримуючись свого девізу "уроки, Rational, доброчесними і присвятив" і здійснює свою освітню філософію "самовдосконалення, чесність, інновації та досконалості", послідовно Виявилося, близько 300 тисяч випускників усіх рівнів для країни. Вони високо оцінили і високо оцінили в їхньому суспільстві для їх високого калібру і відмінними якостями, в різних спеціальностей і ступенів. Багато з цих випускників стали вищі державні чиновники, науковці еліти, і бізнес-магнати.

У 2013 році спадкоємність керівництва університету поступово закінчена. Нова мета встановлюється наступним чином: "будівництво першого класу науково-орієнтованих університет гуманітарних і соціальних наук з особливостями". Очікується, що реалізувати координації розвитку мульти-дисциплін із збереженням переваги в трьох ключових дисциплін, економіки, права та управління. В останні роки, відповідно до загальної національної розгортання Міністерства освіти і науки, університет дає пріоритетну увагу розвитку програм в професійних майстер в тому числі MBA та EMBA. Очікується, що в найближчі 5 років, загальне число учнів з професійних магістрів займе 50% від загальної суми. Університет зробив сприятливу політику на професійній магістерських програм з точки зору плану зарахування, стажування та практики, вибір факультету та фінансової підтримки.

Статус школи MBA

ZUEL був серед другій партії університетів в Китаї, щоб запропонувати програму MBA в 1994 році; і в 2002 році він був одним з першої партії університетів в Китаї, щоб запропонувати програму EMBA. ZUEL надає великого значення своєму МВА і, таким чином, висунув принципи «розвиваються MBA освіту з підтримкою Весь інститут Організації». Потім в 2000 році, ZUEL налаштувати освітній центр MBA, надавши йому статус школи. У 2004 році на основі успішного функціонування центру, ZUEL заснував школу MBA і дозволив його тільки школа, яка пропонує програми МВА і EMBA. У бізнес-школі в університет, що спеціалізується в галузі фінансів та економіки, він запускає освіту MBA, наполягаючи на представленні функції та переваги своїх фінансових та юридичних дисциплін.

MBA школа, відповідальність за викладацької, наукової та управління, створила MBA Office, Фінансове управління, MBA програми Office, EMBA програми Office, EDP програми Office, Office розвиток кар'єри, випускників відділ обслуговування, Міжнародне бюро біржа, Міжнародна Бюро акредитації , 19 Відкриті Навчальні Розділи і три науково-дослідних центрів, включаючи Центр порівняльних досліджень китайських та іноземних MBA освіта ", китайський Фінанс" випадках керівництво дослідний центр і центр з Corporation наукова цінність.

Школа в даний час пропонує програму МВА повний робочий день, програма MBA неповний робочий день, неповний робочий день програми EMBA і програм EDP нестепень. Школа оснащена незалежних об'єктів, у тому числі класних кімнат, довідкових номерів, студентські квартири і так далі, спеціально для MBA та EMBA студентів. До кінця 2013 року, школа присвоєно МВА на більш ніж 2500 студентів і EMBA градусів більш ніж на 1500 студентів.

Після більш ніж 20 років досліджень і розвитку, репутації та вартості школі отримали широке визнання у суспільстві. У грудні 2009, професор Ван Haisu, колишній декан факультету, був нагороджений "Національний Видатні Адміністратор MBA освіта". По 2012 MBA Освіта та Керівництво зайнятості видано QS (Quacquarelli Symonds) Великобританії, загальне число учнів і випускників відповідно, зайняла 8-е і 5-е в материковому Китаї. Відповідно до «2013 найвпливовіших MBA Billboard Китаю", виданого журналу "Мир підприємців" під егідою групи Світового менеджер, програма EMBA Школи зайняла 8-е місце в списку "найвпливовіших EMBA програм Китаю "і MBA зайняв 12-е місце в списку" найвпливовіших MBA програм Китаю ". У серпні 2011, школа MBA пройшла акредитацію AMBA, що ще більше підсилює робочий рівень МВА і ЕМВА програм університету, покращує якість освіти та інтернаціоналізації школи та її програм. З акредитації AMBA, школа, корпоративний передові MBA освітній стандарт з Дисциплінарним характеристик університету, створює новий підхід до МВА освіта, яка є одночасно інтернаціоналізації і глибоко укорінених в діловій практиці китайських підприємств.

Коротка інформація про MBA факультету

З 2010 по 2013 рік, загальне число МВА і ЕМВА курсах МВА Школи та дипломних керівників досягла 227. Серед них, 173 вчителів служити Звичайно вчителів та дипломні керівників в програмах МВА, а 122 перебувають у програмах EMBA. Деякі вчителі працюють для обох програм. Є 5 штатних викладачів в школі MBA та 44 вчителів з поза установи, інші викладачі з інших шкіл ZUEL. Школа управляє викладачів через відкриті секції навчання. З таблиці 1 до 2, високі ступені і професійні звання членів професорсько-викладацького складу в списку. Таблиця 3 і 4 являють собою списки MBA і EMBA основних членів професорсько-викладацького складу.

Національний експериментального навчання Центр економіки та менеджменту

Університет володіє "Національний експериментального навчання Центр економіки і управління". Це включає в себе один Управління Педагогічний науково-дослідний інститут і старше шістнадцяти років лабораторій економіки, включаючи фінансів та оподаткування, державної економіки, макроекономічного аналізу, банківської справи та цінних паперів, фінансовий інжиніринг, інвестицій та проекту, страхування та актуарні послуги, прикладної статистики, електронних розрахунків, ручний праці, E- торгівля, всеосяжної моделювання, сучасних логістичних, мерчендайзинг і науки технології, UFIDA і Kingdee ERP лабораторій. Загальна площа лабораторії складає близько 3860 квадратних метрів. Він має 1899 наборів апарату і пристрою вартістю в 15 млн юанів і шістнадцять люксів програмного забезпечення. Центр здійснює викладання, експеримент і стажування заходи для студентів, що навчаються за відповідними курсів, таких як електронна комерція, бізнес-адміністрування, управління людськими ресурсами, управління матеріально-технічного постачання, маркетингу та міжнародної економіки і торгівлі. Центр відкритий для всіх співробітників і студентів у вузі, забезпечуючи експерименти з відкритим стилі.

Бізнес-адміністрування експериментальний центр

У 2013 році адаптуватися до informinization освіти MBA та дистанційної освіти МВА, школа інвестувала більше 3 млн юанів для створення "бізнес-адміністрування експериментального навчання Центр», щоб задовольнити його спрямованість і віддалена вчення. Oracle і ручний Enterprise Solutions Co., Ltd, національному привілейованим IT консалтингова компанія, спільно будує Lab зі Школою. ERP програмного забезпечення управління Oracle встановлюється для спільної розробки "Імітація Комплексне управління експериментального курсу".

Підтримка інформаційних технологій

В якості одного з перших 100 університетів в Китаї, щоб розвивати свій інтранет, ZUEL пропонує стабільну і швидке обслуговування інтранет студентів у кожному гуртожитку, що дозволяє студентам для пошуку до дати академічних ресурсів в зручний момент і вчасно. Всі студенти в університеті можуть відвідати не тільки бібліотеку академічні ресурси або бази E-Data на території кампусу, але й може мати далеке візит за номером рахунку.

Школа MBA, шляхом використання інформаційних технологій, має вбудовані наступних платформах, таких як фінансові Management Platform, MBA всеосяжну Management Platform, EMBA викладання платформи, студент зв'язку в режимі онлайн платформи, навчання студентів платформи, випускників сервісної платформи і т.д. Школа також обладнав свої класи та бібліотека з ІТ-засобів для забезпечення ефективного адміністративного обслуговування і зручний спосіб навчання та спілкування між викладачами та студентами.

Розташування

 • Wuhan

  182# Nanhu Avenue, East Lake High-tech Development Zone

  • Wuhan

   SHOUYI Campus: 114 Wuluo Road , 430060, Wuhan

   Запитання