Keystone logo
WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Введення

Віденський університет економіки та бізнесу

 • WU Executive Academy, бізнес-школа Віденського університету економіки та бізнесу (WU), має більш ніж 100-річний досвід і відмінну репутацію в сфері освіти керівників.
 • Рейтинг Financial Times Executive MBA та різні інші рейтинги стабільно ставлять нас серед найкращих університетів Європи.
 • Крім того, ми маємо потрійну акредитацію в провідних установах. Менше 1% бізнес-шкіл у світі мають рівні якості, визнані трьома найбільшими організаціями з акредитації бізнес-шкіл: AMBA (Асоціація МВА) , AACSB (Асоціація розвитку університетських шкіл бізнесу) та EQUIS (Європейська система покращення якості) Європейським фондом менеджменту.
 • Як університет, ми незалежні, усвідомлюємо свою відповідальність перед суспільством і віддані науковій доброчесності.

Щоб переглянути поточні досягнення WU Executive Academy, перейдіть за посиланням: https://executiveacademy.at/en/university/accreditation-rankings

Відень - у серці Європи

Поєднання високої якості життя, багатої історії, культури та природи у Відні унікальне.

Крім того, Відень є одним з найбільш зручних для життя міст у світі, до нього легко дістатися і є важливим центром для міжнародних організацій і компаній.

Міжнародна різноманітність серед викладачів і студентів

У наших програмах ми об’єднуємо

 • відомі професори з провідних університетів світу
 • топ-менеджери та експерти провідних корпорацій

щоб надати вам останні наукові відкриття, а також практичні знання, які можна застосувати у вашій роботі.

Під час навчання на MBA ви налагодите надзвичайно цінну мережу з однокурсниками, які належать до різних національностей, галузей і функцій. Крім того, ви отримуєте доступ до потужного WU Executive Club, який складається з 5000 студентів і випускників зі 100 країн.

Крім того, наші міжнародні занурення дозволять вам подолати культурні бар’єри та відчути бізнес-практику в різних країнах.

У WU Executive Academy ми прагнемо дати вам знання, як досягти успіху в поєднанні з відповідальним керівництвом.

Наші програми MBA працюють на неповний робочий день із заблокованими модулями у вихідні дні та надають вам бізнес-ноу-хау, лідерські навички та пропонують досвід у вибраній функції чи галузі.

Ви розширите свій досвід під час навчання на MBA. Однак MBA виходить за рамки теорії. Це дивовижна подорож. Ви розширюєте свій кругозір, обмінюючись ідеями, і ви розвиваєтеся як особистість, коли:

 • підвищити впевненість у собі
 • професійне та особистісне зростання
 • покращити свої лідерські здібності
 • отримати практичні знання щодо застосування у вашій роботі
 • краще розуміти інші відділи та галузі

Статистика

Оскільки наші номери регулярно змінюються, ми рекомендуємо вам коротко переглянути наш веб-сайт: https://executiveacademy.at/en

  Особливості кампусу

  Наш сучасний кампус у серці Європи це:

  • розташований недалеко від центру міста в одному з найзручніших для життя міст світу
  • легко дістатися громадським транспортом
  • розташований безпосередньо біля одного з найбільших парків Відня
  • будинок для 25 000 студентів і 1 500 викладачів
  • складається з шести окремих комплексів будівель, спроектованих всесвітньо відомими архітекторами

  У цьому стимулюючому архітектурному середовищі ви знайдете ідеальні умови для навчання, дослідження та роботи. У Campus WU ви отримуєте переваги від найсучасніших технологій та інфраструктури (ресторани, магазини), які спеціально розроблені для освіти керівників.

   Прийом

   Яким вимогам я маю відповідати, щоб отримати ступінь MBA в WU Executive Academy ?

   Якщо ви подасте заявку, ми ретельно оцінимо вашу заявку

   • академічну освіту,
   • ваш досвід роботи та ваш
   • міжособистісні, міжкультурні та комунікативні навички.

   Загалом, ми очікуємо, що ви матимете міцний кар’єрний прогрес і зобов’язання отримати ступінь MBA поряд із вашим насиченим графіком.

   Вам потрібен принаймні університетський ступінь (наприклад, ступінь бакалавра) для наших програм MBA. Крім того, ми вимагаємо мінімальний досвід роботи 3 роки (5 років для Executive MBA) разом із чудовим знанням мови програми (англійської або німецької).

   Як подати заявку на ступінь MBA в WU Executive Academy ?

   1. Онлайн-заявка: щоб подати заявку на MBA, вам потрібно заповнити нашу онлайн-заявку та сплатити плату за заявку в розмірі 200 євро кредитною карткою.
   2. Подання документів: після цього вам буде запропоновано надіслати електронною поштою всі необхідні документи. Наші менеджери програм перевіряють їх на відповідність вимогам до вступу.
   3. Вступна співбесіда: якщо ви майбутній студент, вас запросять на особисту співбесіду з академічним директором і керівником програми.
   4. Рішення про прийом: незабаром після співбесіди ви отримаєте наше рішення. Якщо вас зарахують, ми надішлемо вам важливі інструкції щодо того, як отримати місце на MBA. Бажаєте отримати відгук про свій профіль перед запуском програми? Просто надішліть своє резюме на адресу [email protected].

   Якщо у вас виникли додаткові запитання, перегляньте наші поширені запитання тут: https://executiveacademy.at/en/information-for/future-students/faq

   Візові вимоги

   Різноманітність студентів є перевагою наших програм MBA, і ми вітаємо студентів з усього світу. Якщо ви не є громадянином ЄС, вам може знадобитися віза для в’їзду, проживання та роботи в Австрії. Детальну інформацію для іноземних студентів ви можете знайти тут.

   Після прийняття на наші програми студент отримує візову підтримку від менеджера програми MBA для участі в модулях в Австрії, а також у резиденції. У нас є хороший досвід надання допомоги студентам у отриманні віз, тому ми пропонуємо вам подати заявку та зробити наступні кроки, коли вас приймуть. Не соромтеся зв’язатися з нами.

   Стипендії та фінансування

   WU Executive Academy пропонує широкий вибір стипендій і варіантів фінансування. Відкрийте їх тут . Стипендії призначаються в індивідуальному порядку. Приймальна комісія вирішує, чи буде надано стипендію та в якому обсязі, оцінюючи ваші:

   • Подані заявні документи
   • Виступ на вступній співбесіді
   • Потенційний внесок у взаємонавчання в класі
   • Фінансове становище (дохід, витрати на логістику та ін.)
   • Лідерський потенціал
   • Аналітичні навички
   • Вміння працювати в команді
   • Кар'єрні цілі та мотивація
   • Особисті обставини

   Додаткові критерії відповідності для кожної стипендії можна знайти тут .

   Проте є кілька варіантів фінансування:

   • спонсорство роботодавця
   • платежі частинами
   • ранні пташки

   Крім того, плата за навчання в програмі MBA повністю не оподатковується для платників податків в Австрії. Завдяки нашим гнучким методам оплати ви можете розподілити комісію на кілька податкових періодів. Дізнайтеся більше про доступні фінансові переваги для фізичних осіб і компаній в Австрії тут . Однак, оскільки податкові вирахування можуть сильно відрізнятися від людини до людини, ми рекомендуємо вам також звернутися до консультанта з питань оподаткування або запитати безпосередньо в податковій службі.

   Якщо ви є платником податків іншої країни, зверніться до місцевих податкових органів, щоб отримати інформацію про доступні податкові відрахування.

   Дізнайтеся більше про це тут: https://executiveacademy.at/en/information-for/future-students/financing

   Статистика випускників

   Рейтинги

   Рейтинг Executive MBA від Financial Times та інші рейтинги незмінно відносять нас до найкращих університетів Європи

   Крім того, ми маємо потрійну акредитацію. Менше 1% бізнес-шкіл у світі мають рівні якості, визнані трьома найбільшими організаціями з акредитації бізнес-шкіл: AMBA (Асоціація МВА), AACSB (Асоціація розвитку університетських шкіл бізнесу) і EQUIS (Європейська система покращення якості) Європейська фундація менеджменту.

   Щоб переглянути поточні досягнення WU Executive Academy перейдіть за посиланням: https://executiveacademy.at/en/university/accreditation-rankings

   Акредитації

   Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

   Відгуки учнів

   Розташування

   • Vienna

    Welthandelsplatz 1, Building EA, 1020, Vienna

    • Bucharest

     Courtyard by Marriott Bucharest Floreasca Courtyard Bucharest Floreasca Boulevard Dimitrie Pompeiu 2 A, 020337, Bucharest

     Запитання