We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eric Masi
Wright Graduate University

Wright Graduate University

Wright Graduate University

Введення

У Wright Graduate University персоналізоване навчання означає не лише невеликі класи: ви відчуєте інтегрований підхід до освіти, який дає змогу застосовувати навчання для вирішення найнагальніших завдань, заробляючи кредити під час свого життя та бізнесу.

Ми вважаємо, що прагматична освіта цінніша за престижну, і останні дослідження підтверджують це. Якщо ви збираєтеся інвестувати в ступінь або сертифікат, це має бути більше, ніж поставити прапорець, щоб отримати облікові дані. Він має стосуватися навичок, які відрізняють середніх і зіркових виконавців, а також між короткостроковими досягненнями та стійкими результатами.

У Wright ви відчуваєте те, що вивчаєте, отримуєте коучинг із застосування методологій для власного розвитку, що робить вас справжнім путівником для тих, кого ви керуєте та тренуєте. Підхід Райта дає вам здійснимі, невеликі щоденні завдання, які ви можете реалізувати будь-де у своїй кар’єрі та житті.

Викладацький склад Райта – це вчені-практики – власники бізнесу, консультанти, підприємці та тренери – які об’єднали найефективніші методології навчання зі своїх тридцятирічних досліджень і практики розвитку лідерства з високими виконавцями.

Кожна програма містить основну навчальну програму трансформаційного лідерства, яка дає вам практичний досвід особистого лідерства (самосвідомість і розвиток), лідерства один на один (коучинг), а також групової фасилітації та навчання з першого дня вашої програми.

Цей міждисциплінарний підхід глибоко занурюється як у нові, так і в історичні дослідження в бізнесі, філософії, психології, методології освіти та нейронаук, даючи вам інструменти, щоб зрозуміти, що універсально рухає та мотивує людей.

Якщо ви готові кинути собі виклик, щоб щодня відкривати нові способи мислення та діяти у своєму житті та кар’єрі, щоб реалізувати свій потенціал у кар’єрі, стосунках, мріях і цілях, які для вас найважливіші, Wright Graduate University – це те, що вам потрібно освіта для вас.

Про нас

Wright Graduate University була заснована в 2006 році Drs. Боб Райт, Джудіт Райт і Майкл Звелл, щоб запропонувати дипломи в нових сферах лідерства та коучингу. Цей вищий навчальний заклад пропонує майбутнім лідерам і керівникам інструменти для розвитку лідерських навичок, щоб заохочувати, підтримувати, мотивувати та надихати своїх співробітників і колег, створюючи позитивні зміни та успіх в організаціях і компаніях.

Wright Graduate University (WGU) дотримується найвищих стандартів академічної майстерності та цінностей, де досвід студентів є позитивним, персоналізованим і підтримує. Оскільки WGU надає доступ до широкого спектру програм і класів, ми заслужили репутацію досконалості, відкриттів і знань. Широкий спектр занять WGU у програмах для вчених-практиків відомий тим, що вони зосереджені на унікальних потребах в освіті та професійному розвитку дорослих студентів. Працюючі дорослі з усієї країни досягають своїх академічних цілей, одночасно збалансовуючи вимоги повної роботи, сімейних та громадських обов’язків. Випускники можуть застосувати свою освіту на своїй роботі та професії, навчаючись на інноваційній системі віртуальних технологій WGU.

WGU пишається тим, що робить вищу та професійну освіту доступною для всіх, за допомогою низки інноваційних, різноманітних і суворих пропозицій курсів, які кинуть виклик, надихнуть і мотивують студентів досягти своїх цілей нового початку, вищої освіти та навіть нової кар'єра. Wright Graduate University є позитивним кроком у правильному напрямку. Спільною ниткою всіх курсів і сертифікатів WGU є «Освіта, якою вона має бути».

Прийом

Вимоги до прийому

  • Подати онлайн-заявку: заповніть нашу онлайн-заявку. Плата за застосування не стягується.
  • Кінцевий термін першочергової подачі заявок на початок наступного заняття – 11 січня 2023 р. Ми наполегливо рекомендуємо вкластися в цей термін, оскільки для обробки студентських служб, наприклад пакетів фінансової допомоги, може знадобитися два тижні.
  • Об’єктивні заяви: Напишіть і надішліть два об’єктивні заяви по 600 слів, пов’язані з вашою дипломною програмою. Підказки до есе можна отримати у представника приймальної комісії.
  • Стенограми: подайте запит на одну офіційну стенограму, що підтверджує отримання ступеня бакалавра в акредитованому коледжі чи університеті. Цю стенограму необхідно отримати до закінчення перших тридцяти днів від початку вашого першого семестру.
  • Міжнародні стенограми: Заявники, які мають дипломи, отримані в установі за межами Сполучених Штатів, повинні пройти оцінку цих стенограм на предмет еквівалентності ступеня акредитованому диплому або навчальному закладу США.
  • Тестування з англійської мови: Кандидати, чия рідна мова не є англійською, повинні продемонструвати знання письмової та розмовної англійської мови, що підтверджується результатом принаймні 60 балів на паперовому іспиті TOEFL, 71 на іспиті TOEFL в Інтернеті або успішним результатом. оцінка визнаного міжнародного еквівалентного іспиту. Якщо заявник отримав ступінь у відповідному акредитованому навчальному закладі, де англійська мова є основною мовою навчання, він або вона звільняються від обов’язкового тестування.

Розташування

  • Elkhorn

    County Highway H,7698, 53121, Elkhorn

Запитання