Keystone logo
Westford University College MBA в області інформаційних технологій
Westford University College

MBA в області інформаційних технологій

12 Months

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Дистанційне навчання, На кампусі

Введення

MBA в галузі інформаційних технологій (ІТ)
Нагороджений UCAM, Іспанія

Навчайтеся в режимі онлайн, заочно або дистанційно з ОАЕ (Дубай, Шарджа, Абу-Дабі), Саудівської Аравії (Ер-Ріяд, Джидда), Нігерії (Лагос, Абуджа), Південної Африки (Кейптаун, Йоганнесбург, Дурбан), Руанди, Гани , Індія тощо

Сьогодні в стрімкому світі сьогодні бізнес значною мірою покладається на інформацію та технології. Компанії постійно дилемують або використовувати Інтернет як додатковий засіб сильної присутності на ринку, або дотримуватися лише онлайн-продажів. Не лише стриманість маркетингу, виробництва та управління проектами, але також демонструє посилене використання технологій для кращої ефективності та результативності. Таким чином, на додаток до традиційних знань з управління бізнесом, набір навичок для розгортання та розуміння технологічних систем є головною вимогою бути успішним професіоналом сьогодні. MBA в галузі інформаційних технологій дасть вам глибше уявлення про інструменти та техніки сучасних технологій, які є міцними стовпами для майбутнього зростання. Наш ІТ MBA універсальний у розвитку навичок управління бізнесом за допомогою модулів стратегії, лідерства, прийняття рішень; подальше посилення розумінням технологічних тенденцій для отримання конкурентних переваг. Наш онлайн MBA в галузі інформаційних технологій забезпечить вас необхідними навичками, необхідними для управління бізнесом, а також ІТ-систем. Цей онлайн-курс МВА в галузі ІТ є міждисциплінарним, який міцно поєднує бізнес та технології, що збагатить вас високоцінним набором навичок.

UCAM - програма подвійної сертифікації CIQ

Програмі подвійної сертифікації MBA у Вестфорді сприятимуть відомі викладачі, які мають багаторічний досвід роботи в цій галузі. Під час програми студенти будуть ознайомлені з галузевими тематичними дослідженнями, бізнес-моделюванням та extempore. Усі студенти, які навчаються на програмі MBA з інформаційних технологій, матимуть доступ до електронної бібліотеки Вестфорда, яка містить 1000 журналів та книг. Після закінчення програми студент має можливість відвідувати університетське скликання в кампусі UCAM, Мурсія, Іспанія.

Про UCAM - Католицький університет Мурсії

UCAM - це університет із досконалим досвідом, який базується в Мурсії, Іспанія. Почавшись у 1995 році, UCAM має активну студентську базу з 21 000 учнів та академічний штат понад 1000. Програма МВА в галузі міжнародного бізнесу в UCAM, Мурсія, Іспанія, акредитована ANECA, а університет є членом ENQA, Університет та EUA. UCAM має мережу стратегічного партнерства з понад 300 університетів, включаючи Стенфорд, Національний університет Сінгапуру та Національний технологічний університет. UCAM має корпоративне стратегічне партнерство з лідерами галузі, включаючи Coca Cola, Microsoft, Soft та SAP. Вважається університетом спорту, UCAM має понад 20 олімпіад як своїх випускників.

Про CIQ

Кембриджська міжнародна кваліфікація - це міжнародний орган з нагородження, який базується у Великобританії. CIQ нагороджує професіоналів у всьому світі з питань управління та технологій та має партнерські відносини з прогресивними університетами у всьому світі. CIQ є членом Європейської асоціації забезпечення якості вищої освіти, а програми CIQ схвалені TQUK та NCFE. CIQ також є корпоративним навчальним партнером понад 100 організацій по всьому світу.

Конспект програми - Частина А

Частина 01 складається з шести модулів, з яких чотири модулі є основними, а два - спеціалізованими. Шість модулів будуть поставлені протягом шести місяців. Усі учні, які виконають частину 01, здобудуть 40 ECTS, що еквівалентно 120 кредитам у Великобританії.

  • Міжнародний менеджмент людських ресурсів
  • Стратегічне управління змінами
  • Стратегічне управління та управління операційними діями
  • Управління операціями
  • Управління інформаційною безпекою
  • Стратегія та управління інформаційними технологіями

Конспект програми - Частина B

Частина B складається з обов'язкового модуля та дипломної роботи. Його тривалість становить 6 місяців, і всі студенти, які закінчать частину А та Частину Б, отримають ступінь МВА з інформаційних технологій від UCAM Іспанія та отримають 60 ECTS (Європейська система передачі кредитів), що еквівалентно 180 кредитам Великобританії.

  • Соціально-економічне - правове середовище
  • Дипломна робота

internet, cyber, network

Доставка

Інтернет

MBA в галузі міжнародного бізнесу буде надаватися через сучасну систему онлайн-навчання, і всі студенти матимуть доступ до міжнародних журналів та книг. Усі програми будуть проводитись міжнародними викладачами, а студенти можуть відвідувати лекції в прямому ефірі зі старших міжнародних факультетів, увійшовши в систему. Усі сесії будуть записані, а студенти зможуть слухати лекції на дозвіллі. LMS має можливість сеансу з роз'яснення сумнівів та активності в Інтернеті в класі. Заняття будуть проводитися двічі на тиждень (неділя та вівторок) по три години кожна.

Класна кімната

Для учнів, які бажають відвідувати аудиторні заняття, Вестфорд буде сприяти навчальним заняттям щоп’ятниці у своєму містечку в Шарджі, Об’єднані Арабські Емірати. Усі сесії будуть проводити старші викладачі. Усі учні також отримають доступ до найсучаснішої системи навчання, яка має можливість завантажувати завдання та довідкові матеріали та журнали.

Чому WUC

Заснований у 2009 році, Westford University College є найвірогіднішим навчальним закладом в ОАЕ, що забезпечує найбільш гнучке навчання та доступні програми для звичайних студентів та працюючих професіоналів (ідеальний баланс між роботою та життям). Ми пропонуємо програми МВА з найвищим рейтингом, курси бакалавра, професійні програми та корпоративне навчання. 5000+ студентів, 3000+ глобальних студентів, 34+ курсів, 113+ національностей, 16+ академічних партнерів, 10+ років на ринку.

Наша студентська база

Дубай, Шарджа, Абу-Дабі, Ер-Ріяд, Джидда, Даммам, Оман, Бахрейн, Кувейт, Катар, США, Великобританія, Канада, Південна Африка, Ліван, Намібія, Нігерія, Індія, Малайзія, Сінгапур тощо.

Навчальний план

Про Школу

Запитання