Keystone logo
Westford University College MBA в інженерному менеджменті
Westford University College

MBA в інженерному менеджменті

18 Months

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Дистанційне навчання, На кампусі

Введення

MBA в галузі інженерного менеджменту
Нагороджений UCAM, Іспанія

Навчайтеся в режимі онлайн, заочно або дистанційно з ОАЕ (Дубай, Шарджа, Абу-Дабі), Саудівської Аравії (Ер-Ріяд, Джидда), Нігерії (Лагос, Абуджа), Південної Африки (Кейптаун, Йоганнесбург, Дурбан), Руанди, Гани , Індія тощо

Сучасні інженерні менеджери повинні бути навчені загальному керівництву, а також конкретному інженерові, який буде використовуватися інженерними групами для управління. Інженерний менеджмент (ЕМ) - це особлива форма управління, яка охоплює широкий спектр діяльності, необхідної для керівництва інженерно-технічним персоналом та проектами. З основним акцентом на управлінні інженерними функціями та процесами, формулюванні стратегії в машинобудуванні, концепціях ланцюга поставок у виробничих та інженерних дисциплінах та значущості TQM у наданні інженерних послуг, спеціалізація в галузі інженерного управління спеціально розроблена для професіоналів, які хочуть відвідати більш широкий огляд управлінських аспектів техніки. Спеціалізація також охоплює модулі з сегментації, націлювання та позиціонування інженерних продуктів.

Однорічний MBA (магістр ділового адміністрування) в галузі інженерного менеджменту - це комплексна програма, призначена для професіоналів ланцюга поставок, які з нетерпінням чекають великої кар’єри в машинобудуванні. Після завершення програми студенти отримають диплом аспіранта з інженерного менеджменту від Cambridge International Qualifications, Великобританія та ступінь МВА з інженерного менеджменту від Університету Католіки де Мурсія, UCAM.

Студенти, які вступають на ступінь МВА в галузі інженерного менеджменту, пройдуть основні модулі з міжнародних людських ресурсів, управління стратегічними змінами, стратегічного управління та управління лідерством та операціями, а також спеціалізовані модулі з інженерного менеджменту та глобалізації 21 століття в першій частині, а у другій частині студенти пройде модуль з соціально-економічного та правового середовища та дипломну роботу.

UCAM - програма подвійної сертифікації CIQ

Програмі подвійної сертифікації MBA у Вестфорді сприятимуть відомі викладачі, які мають багаторічний досвід роботи в цій галузі. Під час програми студенти будуть ознайомлені з галузевими тематичними дослідженнями, бізнес-моделюванням та extempore. Усі студенти, які навчаються на програмі МВА, матимуть доступ до електронної бібліотеки Вестфорда, яка містить 1000 журналів та книг. Після закінчення програми студент має можливість відвідувати університетське скликання в кампусі UCAM, Мурсія, Іспанія.

Про UCAM - Католицький університет Мурсії

UCAM - це університет із досконалим досвідом, який базується в Мурсії, Іспанія. Починаючи з 1995 року, UCAM має активну студентську базу з 21 000 слухачів та штат викладачів понад 1000. Програма МВА в галузі міжнародного бізнесу в UCAM, Мурсія, Іспанія, акредитована ANECA, а університет є членом ENQA, Університет та EUA. UCAM має мережу стратегічного партнерства з понад 300 університетів, включаючи Стенфорд, Національний університет Сінгапуру та Національний технологічний університет. UCAM має корпоративне стратегічне партнерство з лідерами галузі, включаючи Coca Cola, Microsoft, Soft та SAP. Вважаючи університетом спорту, UCAM випускає понад 20 олімпіад.

Про CIQ

Кембриджська міжнародна кваліфікація - це міжнародний орган з нагородження, який базується у Великобританії. CIQ нагороджує професіоналів у всьому світі з питань управління та технологій та має партнерські відносини з прогресивними університетами у всьому світі. CIQ є членом Європейської асоціації забезпечення якості вищої освіти, а програми CIQ схвалені TQUK та NCFE. CIQ також є корпоративним навчальним партнером понад 100 організацій по всьому світу.

Конспект програми - Частина А

Частина А складається з шести модулів, з яких чотири модулі є основними, а два - спеціалізованими. Шість модулів будуть поставлені протягом шести місяців. Усі учні, які виконають частину А, здобудуть 40 ECTS, що еквівалентно 120 кредитам у Великобританії.

  • Міжнародний менеджмент людських ресурсів
  • Стратегічне управління змінами
  • Стратегічне управління та управління операційними діями
  • Управління операціями
  • Інженерне управління
  • Інженерна оптимізація та управління технологіями

Конспект програми - Частина B

Частина 02 складається з обов’язкового модуля та дипломної роботи. Тривалість програми - шість місяців, і всі студенти, які закінчили частину 01 та частину 02, отримають ступінь MBA з інженерного менеджменту від UCAM Іспанія та здобудуть 60 ECTS (Європейська система переказу кредитів), що еквівалентно 180 кредитам у Великобританії.

  • Соціально-економічне - правове середовище
  • Дипломна робота

white board, startup, start-up

Доставка

Інтернет

MBA в галузі міжнародного бізнесу буде надаватися через сучасну систему онлайн-навчання, і всі студенти матимуть доступ до міжнародних журналів та книг. Усі програми будуть проводитись міжнародними викладачами, а студенти можуть відвідувати лекції в прямому ефірі зі старших міжнародних факультетів, увійшовши в систему. Усі сесії будуть записані, а студенти зможуть слухати лекції на дозвіллі. LMS має можливість сеансу з роз'яснення сумнівів та активності в Інтернеті в класі. Заняття будуть проводитися двічі на тиждень (неділя та вівторок) по три години кожна.

Класна кімната

Для учнів, які бажають відвідувати аудиторні заняття, Вестфорд буде сприяти навчальним заняттям щоп’ятниці у своєму містечку в Шарджі, Об’єднані Арабські Емірати. Усі сесії будуть проводити старші викладачі. Усі учні також отримають доступ до найсучаснішої системи навчання, яка має можливість завантажувати завдання та довідкові матеріали та журнали.

Чому WUC

Заснований у 2009 році, Westford University College є найвірогіднішим навчальним закладом в ОАЕ, що забезпечує найбільш гнучке навчання та доступні програми для звичайних студентів та працюючих професіоналів (ідеальний баланс між роботою та життям). Ми пропонуємо програми МВА з найвищим рейтингом, курси бакалавра, професійні програми та корпоративне навчання. 5000+ студентів, 3000+ глобальних студентів, 34+ курсів, 113+ національностей, 16+ академічних партнерів, 10+ років на ринку.

Наша студентська база

Дубай, Шарджа, Абу-Дабі, Ер-Ріяд, Джидда, Даммам, Оман, Бахрейн, Кувейт, Катар, США, Великобританія, Канада, Південна Африка, Ліван, Намібія, Нігерія, Індія, Малайзія, Сінгапур тощо.

Навчальний план

Ідеальні студенти

Про Школу

Запитання