We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Western Caspian University

Western Caspian University

Western Caspian University

Введення

Західний університет (тепер Western Caspian University), перший приватний вищий навчальний заклад Азербайджану, був заснований у 1991 році. Західно-Каспійський університет є членом Міжнародної асоціації університетів під егідою ЮНЕСКО з 1992 року, Європейського фонду розвитку менеджменту з 1996 року, Мережі університетів Чорного моря з 1999 року, а також Асоціації європейських досліджень на Кавказі (AESC). , Асоціація політичних досліджень (PSA), Європейська асоціація філософії науки (EPSA), Мережа рішень ООН для сталого розвитку (SDSN), Міжнародна асоціація університетів, Міжнародна федерація скелелазіння та альпінізму (UIAA), Програма партнерства в гірських районах ООН , Асоціація адміністраторів міжнародної освіти (AIEA) та низка інших міжнародних організацій, рад та асоціацій.

WCU підтримує тісну співпрацю з багатьма міжнародними навчальними закладами. Згідно з різними незалежними оглядами, WCU входить до десятки найкращих новостворених університетів у цьому новому географічному регіоні. На заснування цієї установи вплинули суспільно-політичні та економічні процеси, що відбувалися у Східній Європі та на території СНД після розпаду СРСР у 1991 році. Метою університету є створення ідеальної освітньої атмосфери для всесвітньо визнаного навчання та підготовка студентів до досягнення систематичного успіху в їхній майбутній кар’єрі на міжнародному рівні. WCU регулярно бере участь у міжнародних програмах і проектах, за допомогою яких ми розширюємо нашу академічну базу діяльності, зміцнюємо нашу репутацію в світі освіти, створюючи основу для нашого сталого розвитку.

Міжнародні зв'язки

Щороку WCU разом із місцевими експертами також запрошує викладачів із США, Великобританії, Франції, Німеччини, Нідерландів тощо. WCU надає студентам можливість навчатися за кордоном у Європі, Сполучених Штатах та інших країнах як на короткий, так і на тривалий термін. - термінове занурення. Університет надає студентам можливість брати участь у міжнародних програмах студентського обміну, таких як Erasmus Mundus, Mevlana тощо. WCU також пропонує ступінь MBA у співпраці з Університетом бізнесу та міжнародних досліджень (UBIS), Швейцарія.

Університет продовжує модернізацію своїх структур. Вживаються послідовні заходи щодо зміцнення інфраструктури, педагогічної матеріально-технічної складової. Було додано найсучасніші лабораторії в різних галузях, на додаток до вдосконалення методології навчання, щоб відповідати найвищим міжнародним стандартам. Наша мета полягає в тому, щоб розвивати професійні навички та лідерські якості наших випускників у сферах бізнесу, управління тощо на основі національних і мультикультурних цінностей і розроблених з використанням передових технологій, передового міжнародного досвіду та найвищих етичних стандартів.

Ми раді вітати вас у Western Caspian University!

Особливості кампусу

    Розташування

    • Baku

      Istiglaliyyat,31, 1001, Baku

    Запитання