Keystone logo
Waseda Business School

Waseda Business School

Waseda Business School

Введення

Waseda Business School (WBS) - Вища школа бізнесу та фінансів, частина

WBS надасть тим особам, які пройшли програму бізнес-освіти, яка відображає результати останніх досліджень, засновану на відповідних стандартах оцінювання, і які набули високого рівня практичних знань і навичок прийняття рішень як бізнес-лідери, ступінь магістра ділового адміністрування (MBA), а для тих, хто отримав передові фінансові знання та теорію на основі міжнародних стандартів, ступінь магістра фінансів (MSc in Finance). У нас є три програми, які проводяться англійською мовою (деякі курси також доступні японською мовою)

WBS може забезпечити добре збалансовану освітню програму за допомогою широкого набору курсів за вибором, включаючи культивування глобальних перспектив і професійної етики, щоб запропонувати безліч можливостей для навчання в теоретичних та емпіричних підходах, а також у його застосуванні.

Наше завдання

WBS створює динамічну навчальну спільноту для всіх зацікавлених сторін як каталізатор розвитку проникливих і відповідальних глобальних лідерів з ефективними знаннями з управління.

Особливості кампусу

Життя в WASEDA

У Waseda Business School є багато способів взяти участь і дослідити свої інтереси. У розділах нижче ви можете дізнатися більше про наших студентів, події та традиції, які їм подобаються, а також про те, де і як вони живуть у Токіо.

Життя в WASEDA – Waseda Business School (Вища школа бізнесу та фінансів)

Живу в Токіо

Інформацію про житло та загальні питання повсякденного життя, а також вичерпний посібник з отримання студентської візи можна знайти на сайті Центру міжнародної освіти.

Токіо — це веселий, чистий, безпечний, модний мегаполіс світового класу з більшою кількістю ресторанів із трьома зірками Мішлена, ніж у Парижі, і різними спеціалізованими барами, які пропонують найкраще мікроварене, саке та вино. Якість життя в Токіо надзвичайно висока, і той факт, що японці мають одні з найвищих показників тривалості життя у світі, не є несподіванкою.

Токіо виробляє культурні артефакти, такі як аніме та манга, які популярні в усьому світі. Але тут також є етос, зафіксований у фільмі Софії Копполи «Втрачені перекладом», який потрібно пережити, щоб зрозуміти.

Токіо має дивовижну систему громадського транспорту. Тож ви можете легко дістатися до музеїв, художніх галерей, концертів і спортивних заходів, боротьби сумо та різноманітних культурних фестивалів. Два міжнародні аеропорти в Токіо (Ханеда і Наріта) дають змогу легко подорожувати Азією та за її межами.

Токіо також є діловим і політичним центром третьої за величиною економіки світу та вузлом, що сполучає країни з рештою Азії. Саме тут розташовані штаб-квартири більшості японських компаній зі списку Fortune 500 і більшості японських дочірніх компаній багатонаціональних компаній зі списку Fortune 500. У цьому сенсі сам Токіо схожий на живу лабораторію для людей, які дуже цікавляться бізнесом. Тож кажуть, що Токіо є ідеальним місцем для студентів з усього світу, які хочуть отримати ступінь MBA в Азії. Найприємніше те, що навіть студенти, які не розмовляють японською, повідомляють, що можуть дуже насолоджуватися життям у Токіо.

Зручності

Клас HyFlex

Бібліотеки

Студенти WBS мають доступ до наступних бібліотек. У вказані нижче години бібліотеки працюють протягом навчального семестру. Будь ласка, перевіряйте години роботи під час перерв.

 • Бізнес-бібліотека (10 поверх, корпус 11)
  Ця бібліотека надає довідкові матеріали, такі як книги та журнали з комерції та бізнесу для викладачів і аспірантів. Деякі матеріали доступні для прокату (до двох одиниць одночасно на два тижні).
 • Довідковий зал бізнес-бібліотеки (10-й поверх, корпус 11)
  При бізнес-бібліотеці є довідковий зал на 50 місць для студентів.
 • Меморіальна науково-дослідна бібліотека С. Такати (будівля 2)
  Меморіальна науково-дослідна бібліотека С. Такада, призначена для використання викладачами та аспірантами в галузі соціальних наук, пропонує дослідницькі матеріали, а також книги та журнали іноземними мовами. Колекція, яка нараховує понад 320 тис. одиниць, доступна для перегляду, видачі та копіювання аспірантам, приміщення розраховане на 110 місць. Ця бібліотека працює довше, ніж інші бібліотеки на кампусі, і навіть під час вступних іспитів, ця бібліотека буде дуже корисною для студентів WBS, особливо тих, хто хоче отримати доступ до матеріалів іноземними мовами. Щоб відвідати бібліотеку, увійдіть з південного входу з боку, що виходить на будинок 2, а потім підніміться на 3 поверх.
 • Студентська читальна зала (Цокольний поверх, корпус 11)
  Ця можливість призначена насамперед для студентів бакалаврату шкіл комерції та міжнародних ліберальних досліджень, однак аспіранти також можуть використовувати її для перегляду та позичання.
 • Вся бібліотечна система університету
  Студенти також мають доступ до центральної бібліотеки та інших бібліотечних приміщень кампусу.

Вступ до будівлі 11

Waseda Business School розташований в одній із найновіших будівель університету Васеда – будівля 11 – на головному кампусі Васеда. Будівлю було завершено в 2009 році за фінансової підтримки Daiwa Securities Group Inc., однієї з найбільших компаній з цінними паперами в Японії. Будівля має кілька класних кімнат, і кожна аудиторія оснащена сучасною технікою навчання.

Студенти WBS в основному займаються на 9 і 11 поверхах. Студенти можуть резервувати аудиторії для групових занять, коли кімнати не використовуються для занять. Будівля 11 має численні точки доступу до мережі, що дозволяє студентам отримувати доступ до високошвидкісної бездротової мережі університету Васеда.

  Акредитації

  Акредитація EFMD EquisАкредитація AACSB

  Розташування

  • Tokyo

   WASEDA Business School Admissions Office 3rd Floor, Bldg.11 1-6-1 Nishi-Waseda, Shinjuku-ku Tokyo 169-8050 JAPAN, , Tokyo

   • Singapore

    50 Nanyang Ave, Singapore 639798, , Singapore

    Запитання