Keystone logo
© Czestochowa University of Technology
Wroclaw Business University of Applied Sciences

Wroclaw Business University of Applied Sciences

Wroclaw Business University of Applied Sciences

Введення

Міжнародна програма МВА у Wroclaw Business University of Applied Sciences ( WAB ) виділяється як престижна та комплексна освітня пропозиція, яка дає студентам навички та знання, необхідні для досягнення успіху в глобальному бізнес-ландшафті. Вроцлав, яскраве та культурно багате місто в Польщі, є ідеальним фоном для міжнародного досвіду MBA, поєднуючи академічну досконалість із різноманітним та динамічним середовищем.

Навчальна програма програми розроблена відповідно до вимог ділового світу, що швидко розвивається, наголошуючи на глобальній перспективі та практичному застосуванні теоретичних концепцій. Студенти вивчають широкий спектр предметів, включаючи стратегію міжнародного бізнесу, міжкультурний менеджмент, фінанси, маркетинг і підприємництво. Факультет, що складається з досвідчених професіоналів і науковців, сприяє створенню спільного навчального середовища, заохочуючи студентів мислити критично та творчо.

Однією з ключових сильних сторін програми є її міжнародна спрямованість, що сприяє справді мультикультурному досвіду. Різноманітний студентський корпус забезпечує вплив на різні точки зору, покращуючи міжкультурне спілкування та навички командної роботи. Акцент на додатках у реальному світі ще більше підсилюється зв’язками з галуззю та гостьовими лекціями досвідчених професіоналів, які дають цінну інформацію про поточну бізнес-практику.

Прихильність академії до інновацій відображається в її найсучаснішому обладнанні та технологічних методах навчання. Після завершення міжнародної програми MBA у WAB випускники виходять із всебічним набором навичок, глобальними перспективами та сильною мережею професійних зв’язків, що дає їм змогу досягти успіху на керівних посадах у різноманітних галузях промисловості по всьому світу.

Розташування

  • Wrocław

    Aleksandra Ostrowskiego, 22, 53-238, Wrocław

Запитання