Keystone logo
Vrije Universiteit Amsterdam - School of Business and Economics

Vrije Universiteit Amsterdam - School of Business and Economics

Vrije Universiteit Amsterdam - School of Business and Economics

Введення

З моменту свого заснування Vrije Universiteit Amsterdam виступає за наукову та ціннісну освіту, дослідження та передачу знань. Ми вільні мислителі з досвідом і широким розумом. І ми працюємо разом, щоб побудувати кращий світ для людей і планети.

Дослідницький університет з фокусом на суспільство

Світ стикається з великими викликами, а в суспільстві зростає розкол. Це вимагає науки з сумлінням. Завдяки нашому досвіду, відкритості, заповзятливому духу та міждисциплінарному підходу ми працюємо над розробкою стійких рішень, які впливають на суспільство. Ми зосереджені на чотирьох профільних темах: «З’єднаний світ», «Управління для суспільства», «Здоров’я людини та науки про життя» та «Наука для сталого розвитку».

Унікальний і багатопрофільний університет

VU Amsterdam — це унікальний університет із факультетами гуманітарних наук, STEM, соціальних і медичних наук. Наша освіта та дослідження тісно пов’язані. Ми поєднуємо нашу провідну позицію в дослідженні з сильною соціальною орієнтацією, що призвело до чудової міжнародної репутації. Наша освіта та дослідження є чітко міждисциплінарними. Це підкріплюється тим фактом, що всі наші факультети розташовані в одному кампусі. Ми є справжнім кампусним університетом у центрі району знань Zuidas, який поділяє його чудове національне та міжнародне становище та доступність.

Школа бізнесу та економіки

Школа бізнесу та економіки (SBE) поєднує дослідження та освіту в галузі економіки та ділового адміністрування

Ми віримо в науку з метою. Студенти, науковці та співробітники нашого факультету отримують і поширюють сучасні знання з ділового адміністрування та економіки, щоб ми могли ефективно реагувати на економічні та соціальні виклики, з якими стикається наш світ. Зараз і в майбутньому.

Ми переконані, що співпраця, відкритість та соціальна відповідальність – це єдиний шлях вперед – для науки, бізнесу та суспільства. Ми навчаємо наших студентів стати академічними громадянами з чітким баченням своїх цінностей та ідеалів, які змінюватимуть світ.

Статистика

Vrije Universiteit Amsterdam є домом для 26 370 студентів, близько 15 000 бакалаврів і 11 500 магістрів. Студентство включає понад 4000 іноземних студентів, які привносять різноманітність у кампус. Факультет природничих наук має найбільшу кількість студентів, а потім школа бізнесу та економіки з 6911 і 4918 студентами відповідно.

  Особливості кампусу

  VU Amsterdam має жвавий центральний кампус у амстердамському районі знань Zuidas. Завдяки найсучаснішій освітній та дослідницькій базі кампус об’єднує студентів, викладачів, бізнес-спільноту та організації громадянського суспільства в середовищі, яке стимулює співпрацю.

  VU Campus – це місце, де люди зустрічаються один з одним і де виникають нові форми співпраці. Розташування, яке примикає до інноваційного району Zuidas в Амстердамі та сусіднього аеропорту Схіпхол, робить його легко доступним місцем для зустрічей.

  VU Amsterdam - це міжнародна спільнота, яка співпрацює з іншими центрами знань і співпрацює з бізнес-спільнотою, а також організаціями громадянського суспільства. VU Campus постійно адаптується та розвивається, щоб відповідати викликам і вимогам нашого часу.

  Зручності на кампусі VU

  • Заклади громадського харчування
  • Бібліотека та навчальні заклади університету
  • В.У. Боехандель (книгарня)
  • Rialto, Griffioen і VU ART SCIENCE Gallery
  • Ботанічний сад Zuidas
  • Репродукція

   Прийом

   VU Amsterdam пропонує як вітчизняним, так і іноземним студентам можливість здобути вищу освіту з широкого кола предметів, таких як науки про здоров’я, бізнес і математика, інженерія, право та управління тощо.

   Де подати заявку: портал додатків VUNet
   Вартість заявки: 100 євро
   Вимоги до заявки:

   • Мінімальна ГПД 3.0
   • Студенти повинні подати свої офіційні академічні довідки з установ, які відвідували востаннє
   • Підтвердження володіння англійською мовою
   • Копія дійсного паспорта

   Візові вимоги

   Vrije Universiteit Amsterdam допомагає студентам, подаючи заявку на студентську візу в Нідерланди від їх імені. Хоча процес простий, отримання візи займає близько місяця. Тому студентам рекомендується завершити процес вчасно.

   Щоб отримати студентську візу в Нідерланди, ви повинні надати документи, зазначені нижче:

   • Паспорт, який має бути дійсним не менше шести місяців
   • Копія шенгенського дозволу на проживання, якщо є
   • Результати іспиту з англійської мови є обов’язковими
   • Також потрібно буде надати підтвердження фінансового стану
   • Студенти також повинні будуть заплатити за довгострокову візу та дозвіл на проживання, що становить 250 євро.

   Статистика випускників

   Акредитації

   Акредитація EFMD EquisАкредитація AACSB

   Розташування

   • Amsterdam

    De Boelelaan,1105, 1081 HV, Amsterdam

   Запитання