Keystone logo
University Vitez

University Vitez

University Vitez

Введення

Університет Вітезу має бачення майбутнього, виходячи з того, що суспільства в регіоні Південно-Східної та Східної Європи перебувають у процесі змін, реформ та переходу до цивільних демократичних суспільств, що характеризуються парламентським плюралізмом, правовою державою, стан законодавства і ринкової економіки з переважанням приватної власності.

Немає сумніву, що в нову епоху свіжі глибоко вкорінені знання є передумовою, яка, перш за все, означає крок вперед від нинішнього культурного та соціального середовища в Боснії та Герцеговині до нового погляду на світ і іншого підходу до економіка, правова система, охорона здоров'я, поширення інформації та отримання знань.

Холістичний підхід до явища «добра» для кожного індивіда означає поліпшення індивідуального і сімейного здоров'я, демократизацію знань, вільну волю і відповідальність, забезпечення якісного життя та інтеграцію особи з його / її оточенням, сім'єю та місцевої громади. У рамках цих завдань Університет прагне взяти на себе відповідальність за виконання ролі педагога.

Ефективність та результативність досліджень, привабливість мультидисциплінарних навчальних програм, які відповідають вимогам, що стоять перед нами, а також психологічна та підприємницька мотивація студентів через інтерактивні педагогічні технології в організації та навчально-наукових процесах - все це сприяє високий рівень успішності студентів, що, з іншого боку, підтверджує загальну якість переданих студентам знань і навичок, а також найвищий рівень мотивації студентів.

Університет Вітеза юридично зареєстрований як приватний вищий навчальний заклад. Університет здійснює свою діяльність відповідно до законів Боснії та Герцеговини та законів Кантону Середньої Боснії.

Місія Університету - навчати студентів для того, щоб бути готовими та кваліфікованими для вирішення складних завдань у сучасному діловому світі, використовуючи свій досвід та приклади найкращих у світі університетів. Університет також прагне сприяти суспільству в цілому.

Метою Університету Вітез є реалізація Болонського процесу через сучасні та сучасні навчальні програми, за допомогою яких буде забезпечена акредитація дипломів у всій Європі. Все це базується на висококваліфікованому та професійному персоналі, тобто викладачах та асистентах, які працюють в університеті, метою якого є підвищення рівня знань та навичок у студентів.

Факультети Вітезького університету:

 • Факультет економіки підприємства (2 курси)
 • Факультет бізнес-інформатики (2 курси)
 • Юридичний факультет (1 курс)
 • Факультет охорони здоров'я (3 курси)

Ви можете подати заявку на участь у будь-якому курсі, який пропонується на чотирьох факультетах.

Навчальні програми відповідають Болонському процесу:

 • 3 роки: Бакалавр (перший цикл) - 1-й, 2-й і 3-й роки навчання;
 • 4 роки: Бакалавр (перший цикл) - тільки на юридичному факультеті;
 • 2 роки: випускник / магістр (другий цикл) - 4-й і 5-й роки навчання;
 • 3 роки: аспірантура / докторантура (третій цикл) - 6-й, 7-й і 8-й роки навчання.

Аспірантура (магістратура) включає один рік лекцій і один рік роботи над магістерською дисертацією та її захистом. Якщо кандидат закінчив чотирирічну програму навчання на факультеті, то четвертий рік навчання визнається першим курсом магістратури.

Докторантура включає в себе один рік лекцій та два роки роботи над докторською дисертацією та її захист.

Розташування

 • Bosnia and Herzegovina Online

  Školska 23, 72270, Travnik, 72270, Bosnia and Herzegovina Online

  Запитання