Keystone logo
© VIT
Victorian Institute of Technology

Victorian Institute of Technology

Victorian Institute of Technology

Введення

У VIT ми більше, ніж навчальний заклад – ми є процвітаючою спільнотою, яка прагне сприяти досконалості та розширенню можливостей. Завдяки спадщині надання якісної освіти та інноваційного досвіду навчання ми стали наріжним каменем академічних досягнень. Наш видатний викладач, найсучасніше обладнання та динамічні курси створюють середовище, де студенти можуть процвітати та перетворювати свої прагнення в реальність. Вкорінені в цінностях інклюзивності та інновацій, ми прагнемо виховувати не лише випускників, а й лідерів, які формуватимуть майбутнє. Ласкаво просимо до VIT , де починається ваш шлях до успіху.

VIT є зареєстрованим в Австралії провайдером освіти з низкою спеціалізованих курсів з управління бізнесом та інформаційних технологій і систем. Він зареєстрований як постачальник освіти австралійським державним регулятором TEQSA (Агентство вищої якості та стандартів) і проводить акредитовані курси в рамках Австралійської системи кваліфікацій (AQF). Ступінь MBA, що надається у VIT , визнаний високоякісним ступенем післядипломної освіти, спрямованим на покращення досвіду студентів і забезпечення високого рівня задоволеності студентів. У VIT ми тут, щоб допомогти! Наша мета — зробити ваше навчання якомога плавнішим і надати вам інструменти, необхідні для досягнення успіху.

Ще раз вітаємо вас і з нетерпінням чекаємо, коли VIT допоможе змінити ваше життя за допомогою однієї з наших престижних програм МВА. Наша програма MBA має особливості, які підійдуть такому студенту, як ви. Ми зосереджені на тому, щоб допомогти вам отримати кваліфікацію MBA та знання міжнародного бізнесу, які можна застосувати на вашому робочому місці. Ваші інвестиції будуть винагороджені отриманням ступеня, який може кардинально змінити життя. Будь ласка, ознайомтеся з наданою інформацією, і ми з нетерпінням чекаємо на допомогу вам у кар’єрному зростанні.

Переваги VIT

Заснована в 1998 році VIT є визнаною зареєстрованою навчальною організацією (RTO з 2000 року). Він забезпечує повну та неповну акредитацію, національно визнану кваліфікацію та короткі курси з передових технологій, таких як мультимедіа, цифрове виробництво, інформаційні технології, управління бізнесом та індустрія гостинності. VIT має артикуляцію, передачу кредитів і передові домовленості з провідними університетами Австралії.

VIT є учасником програми SAP University Alliance, учасником програми Microsoft IT Academy, сертифікованим партнером Microsoft і золотим партнером Oracle

Основні моменти

 • 23-24 роки як RTO (зареєстрована навчальна організація)
 • 20 років у бізнесі
 • Чудове розташування в центрі Мельбурна
 • Широкий вибір курсів
 • Схвалено для програм навчання, що фінансуються державою

Місія

Забезпечуйте людям високоякісну освіту та навчання, надаючи їм знання та навички, що змінюють життя

Бачення

VIT має на меті створення передових освітніх мереж для навчання впродовж життя; куди люди приходять, щоб вчитися, рости та досягати

Що для нас означають наші цінності

Перш за все студенти

Зосередьтеся в першу чергу на наданні якісних послуг нашим студентам. Ми ставимо студентський досвід в основу всього, що ми робимо

Цілісність

Робіть правильні речі завжди і за будь-яких обставин, незалежно від того, спостерігає хтось чи ні

Командна робота та власність

Діяти від імені всієї компанії. Ми ефективно працюємо разом, щоб досягти успіху VIT

Інновації та спрощення

Дивіться на інновації та завжди знаходите способи спростити. Будьте зовнішньо обізнаними та шукайте нові ідеї

Орієнтація на якість

Ми пишаємося тим, що надаємо високоякісні послуги нашим студентам, що забезпечує їхнє задоволення та наше майбутнє

Прийом

Як подати заявку (іноземні студенти)

Студенти, які бажають подати заявку на місце у VIT ( Victorian Institute of Technology ), можуть зробити це, вибравши один із таких варіантів:

Якщо ви іноземний студент, подайте заявку зараз, заповнивши будь-яку

Форма для іноземних студентів вищої освіти (PDF)

Or

Ви також можете заповнити онлайн-форму міжнародної заявки на отримання вищої освіти, натиснувши посилання нижче. Онлайн-форма міжнародної заявки (надішліть деталі заявки разом із супровідними документами).

Професійно-технічна або англійська форма для іноземних студентів (PDF)

Or

Ви також можете заповнити онлайн-заявку на професійне навчання або англійську

Онлайн-форма для професійної або англійської міжнародної заявки (надішліть деталі заявки разом із супровідними документами).

Якщо ви іноземний студент, подайте заявку зараз, заповнивши будь-яку

(a) Форма заявки на професійний розвиток та сертифікацію постачальника (короткі курси) (PDF)

Курси через VTAC

Ви можете подати заявку безпосередньо на курси/програми, перелічені в посібнику VTAC у VIT ( Victorian Institute of Technology ), якщо ви:

 • Зараз НЕ навчається в 12 класі в Австралії
 • Маю намір подати заявку лише на VIT ( Victorian Institute of Technology )

Як подати заявку (для місцевих студентів)

Студенти, які бажають подати заявку на місце у VIT ( Victorian Institute of Technology ), можуть зробити наступне:

 1. Ознайомтеся з правилами та процедурами VIT у нашому Посібнику для місцевих студентів
 2. Перевірте сторінку курсу щодо критеріїв прийому
 3. Заповніть онлайн-заявку
 4. Завантажте наведену нижче документацію разом зі своєю заявкою
  1. Завірені копії ваших сертифікатів про закінчення та академічних довідок
  2. Завірена копія документа, що посвідчує особу, наприклад водійські права, паспорт або посвідчення громадянина Австралії
  3. Підписаний рекомендаційний лист від роботодавця, який містить обов’язки та дати роботи.
   Резюме
 5. Кредити та визнання попереднього навчання: студенти можуть мати право на те, щоб їхні минулі навчання та/або досвід роботи зараховувалися як кредит для їх кваліфікації VIT . Це означає, що студенти, які подають заявку на отримання кредиту, можуть бути звільнені від деяких розділів, перелічених у відповідному курсі, і зможуть завершити свою кваліфікацію за коротший проміжок часу.

Відгуки учнів

Розташування

 • Melbourne

  Queen Street, 123, 3000, Melbourne

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання