We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Vatel Brussels & Paris

Vatel Brussels & Paris

Vatel Brussels & Paris

Введення

Таким чином, перша школа vatel відкрилася в Парижі за допомогою унікального та фундаментального навчального методу: проведення теоретичних курсів з подальшим професійним досвідом з використанням того, що було вивчено в класі. Щоб досягти цього, кожна школа vatel мала ресторан-ресторан та / або готель прямо на території університету, де студенти могли перевірити свої знання шляхом професійного застосування їх у реальних клієнтів.

vatel має 50 шкіл гостинності, розташованих у Європі, Америці, Азії та Африці. Їх одна і та ж місія: підготовка молодих поколінь до побудови свого професійного майбутнього у міжнародній індустрії гостинності та управління туризмом.

vatel вирішив: Викладати методи управління, засновані на vatel історії в індустрії гостинності, заснованій на високоякісних послугах та задоволенні споживачів. Сюди входять усі культурні аспекти клієнтів - від країни, де розташований готель, до персоналу; Передати французьке мистецтво гостинності, визнане у всьому світі як знак якості, гарного смаку та досконалості; Викладайте французьку мову в усіх країнах, що не говорять французькою мовою, де працює наша група.

Зараз у нас працює 35 000 випускників, які працюють по всьому світу, і ми пишаємося тим, що називаємо себе вателенами та працюємо в найкрасивіших готелях на землі.

Розташування

 • Île-de-France

  Rue Nollet,122, 75017, Île-de-France

  • Brussels

   Avenue de la Toison d'Or,80, 1060, Brussels

   Запитання