Vatel Brussels & Paris

Vatel Brussels & Paris

Vatel Brussels & Paris

Введення

Таким чином, перша школа vatel відкрилася в Парижі за допомогою унікального та фундаментального навчального методу: проведення теоретичних курсів з подальшим професійним досвідом з використанням того, що було вивчено в класі. Щоб досягти цього, кожна школа vatel мала ресторан-ресторан та / або готель прямо на території університету, де студенти могли перевірити свої знання шляхом професійного застосування їх у реальних клієнтів.

vatel має 50 шкіл гостинності, розташованих у Європі, Америці, Азії та Африці. Їх одна і та ж місія: підготовка молодих поколінь до побудови свого професійного майбутнього у міжнародній індустрії гостинності та управління туризмом.

vatel вирішив: Викладати методи управління, засновані на vatel історії в індустрії гостинності, заснованій на високоякісних послугах та задоволенні споживачів. Сюди входять усі культурні аспекти клієнтів - від країни, де розташований готель, до персоналу; Передати французьке мистецтво гостинності, визнане у всьому світі як знак якості, гарного смаку та досконалості; Викладайте французьку мову в усіх країнах, що не говорять французькою мовою, де працює наша група.

Зараз у нас працює 35 000 випускників, які працюють по всьому світу, і ми пишаємося тим, що називаємо себе вателенами та працюємо в найкрасивіших готелях на землі.

Розташування

Розташування
 • Île-de-France

  Rue Nollet,122, 75017, Île-de-France

  • Brussels

   Avenue de la Toison d'Or,80, 1060, Brussels

   Запитання