Valparaiso University

Valparaiso University

Valparaiso University

Введення

Valparaiso University є університетом з найвищим рейтингом, який пропонує понад 15 магістерських програм і залучає студентів з усього світу. Зосереджуючись на розвитку професійної кар’єри, наша місія у Valpo полягає в створенні лідерів, які служать своїм громадам для створення кращого світу. Кожна з наших програм стосується навичок, необхідних вам, щоб стати лідером, підкреслюючи важливість служіння іншим для створення кращого світу. Ви можете вибрати MBA з наших бізнес-програм, акредитованих AACSB.

Наша бізнес-школа входить до 5% найкращих бізнес-шкіл світу та зосереджена на стійкому розвитку та етичній практиці, допомагаючи лідерам «Робити добре, роблячи добро». Наша програма з інформаційних технологій має сертифікат STEM і відкриває двері для розширених можливостей OPT і CPT у США, готуючи випускників до роботи в бізнесі та промисловості по всьому світу. З акцентом на епідеміологію, наша аспірантура з громадської охорони здоров'я готує студентів до задоволення потреб у країнах, що розвиваються, і розвинених країнах.

Наша магістра з міжнародної економіки є лідером у підготовці випускників до роботи в різних приватних і державних установах. Популярні програми в Коледжі медичних професій включають магістра медсестер, зосереджену на підготовці педагогів медсестер для розвитку практиків, які можуть виховувати наступне покоління медсестер, і ступінь доктора ерготерапії.

У Коледжі мистецтв і наук студенти отримують дипломи зі спортивного адміністрування, цифрових і спортивних медіа, аналізу даних і моделювання тощо! Valparaiso University – це невелика школа, розташована всього за 1 годину їзди від Чикаго, яка пропонує персоналізовані послуги з доступом до одного з найбільших міст країни. Приєднуйтеся до зростаючого списку випускників Valparaiso University із понад 40 країн і створіть майбутнє, яке ви хочете для себе.

Розташування

  • Valparaiso

    Chapel Drive,1700, 46383, Valparaiso

Запитання