We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University of West Georgia

University of West Georgia

University of West Georgia

Введення

У University of West Georgia ми працюємо над трансформацією життя та зміною перспектив. Від успіху в класі та вибраних кар'єрних сфер до успіху на спортивній сфері та загального досвіду коледжу, UWG має понад 1100 штатних викладачів і співробітників, які допомагають вам досягти успіху.

Понад 12 000 студентів, які навчаються в студентських та вищих навчальних UWG щорічно UWG до UWG . Студенти насолоджуються повним коледжним досвідом роботи на кампусі Карролтон, включаючи житло, межуниверситетські змагання з легкої атлетики та можливості долучитися до більш ніж 150 студентських організацій.

Названий Princeton Review як один з кращих південно-східних коледжів і один з кращих коледжів Америки, University of West Georgia забезпечує виняткову академічну якість. 86 навчальних програм включають 43 на рівні бакалавра, 29 на магістерському та спеціалізованому рівнях, чотири на докторському рівні та вісім на рівні сертифікатів. Онлайн-курси доступні як для студентів та аспірантів, які шукають гнучкість у часі та місці.

UWG є батьківщиною першого державного коледжу з відзнакою, в комплекті з навчальним планом з відзнакою. Університетська Академія Грузії є однією з лише близько 12 американських програм, які дозволяють обдарованим студентам середньої школи заробляти одночасно кредити середньої школи та коледжу, проживаючи на території кампусу на повній стаціонарній програмі.

UWG акредитована Комісією з коледжів Південної асоціації коледжів і шкіл (1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097; 404-679-4501), а численні академічні програми отримали акредитацію від інших престижних агентств.

114896__SB_0121.jpg

Опис місії

Місія University of West Georgia ( UWG ) полягає в тому, щоб дати студентам, викладачам і співробітникам можливість реалізувати свій потенціал через академічну участь, допоміжні послуги, професійний розвиток і турботу, орієнтовану на студента. UWG прагне до академічної досконалості та залучення громади, пропонуючи високоякісні програми для студентів, аспірантів та спільнот на кампусі, поза межами університетського містечка та в Інтернеті.

UWG , статутний член Університетської системи Грузії (USG), є всеосяжним, SACSCOC VI рівнем, державним університетом, розташованим у Західній Грузії з численними навчальними сайтами і сильною віртуальною присутністю. UWG підтримує студентів у їхніх зусиллях по завершенню ступенів у відповідних програмах, оцінюючи ліберальні мистецтва та професійну підготовку. Завдяки ефективному та інноваційному викладанню, експериментальному навчанню, науці, дослідженню, творчому UWG та державній службі UWG надає випускникам можливість взаємодіяти та відкривати знання. UWG присвячується розбудові існуючих сильних сторін та розробці відмінних академічних, дослідницьких та спільних навчальних програм і послуг, які відповідають економічному розвитку та визначили регіональні, державні та глобальні потреби, таким чином надаючи можливість випускникам внести відповідальний і творчий внесок у складний глобальний глобальний розвиток. суспільства.

Бачення

University of West Georgia прагне бути найкращим універсальним університетом в Америці, який є найкращим місцем для роботи, навчання та успіху!

Цінності

Інституційна місія та щоденна робота University of West Georgia керуються нашими цінностями, які підтримують наше бачення, щоб бути найкращим місцем для роботи, навчання та успіху.

Цінність досягнення очевидна в нашій відданості академічному та соціальному успіху наших студентів, співробітників і викладачів.

Цінність турботи очевидна в нашій послідовній турботі і повазі до наших студентів, співробітників і факультетів, а також до більших громад, де ми живемо і кому ми служимо.

Цінність співпраці очевидна в нашому прагненні до спільного управління, роботі в команді і духу співпраці, які формують нашу взаємодію зі студентами, персоналом і факультетом і спільнотами, якими ми служимо.

Цінність інклюзивності очевидна в нашому прагненні відзначати наше розмаїття, наш спільний дух, і створювати привітний кампус, який є емоційно і фізично безпечним для всіх.

Цінність інновацій проявляється в нашому прагненні підтримувати атмосферу навчання, в якій нові методи та ідеї, що відповідають нашому баченню і місії, поважаються і винагороджуються.

Цінність цілісності очевидна в нашому прагненні до суворих етичних стандартів у наших класах і кабінетах, в нашій поведінці один до одного і в служінні нашим громадам.

Цінність стійкості очевидна в нашому зобов'язанні підтримувати екологічну рівновагу в нашому плануванні та операціях, які роблять можливим для майбутніх поколінь таку ж або кращу якість можливостей для успіху, доступних для представлення співробітників і студентів.

Цінність мудрості очевидна в нашому прагненні до викладання і навчання, що підкреслює знання з метою позитивного перетворення життя наших співробітників і студентів, а також поліпшення світу, в якому ми живемо.

Історія UWG

Від скромних початків як сільськогосподарської та механічної школи в 1906 році до провідного університету, історія University of West Georgia багата знаннями і зростанням.

Четверта районна сільськогосподарська та механічна школа в Карролтоні відкрила свої двері у відповідь на заклик до «більш реалістичних освітніх програм для сільської молоді» у віці від 13 до 21 року. .

Як суспільство змінилося, так само зробили освітні пріоритети Грузії і нації. До 1933 року сім з А

Еволюція продовжувалася, коли Західна Грузія стала чотирирічною установою в 1957 році. До 1971 року кількість випускників збільшилася до більш ніж 6000 студентів. Восени 1996 року коледж став університетом, Державним University of West Georgia . Вона стала просто University of West Georgia в 2005 році і передала перший докторську дисертацію. у 2012 році.

Фізичне середовище університету також зросло. Нещодавні доповнення включають в себе найсучаснішу будівлю медсестри, центр Pointe Suites, а також резиденцію та обідний комплекс East Commons. Нещодавно було реконструйовано бібліотеку Інграм, а в 2015 році UWG Newnan переїде на нове місце в історичній будівлі лікарні Newnan.

Сьогодні UWG понад 12 тисяч студентів і пропонує більше 85 навчальних програм через Коледж мистецтв і гуманітарних наук, Коледж соціальних наук, Коледж науки і математики, Коледж бізнесу Річардса, Коледж освіти і школи. догляду. Коледж з відзнакою продовжує надавати інтенсивні варіанти навчання для студентів з високими досягненнями. Просунута академія Грузії дозволяє винятковим молодшим школярам та пенсіонерам жити і навчатися в університетському містечку, виконуючи вимоги до вищої школи. UWG Newnan пропонує базові класи, повну ступінь бакалавра і аспірантуру. Аспірантура в бізнесі доступна в Douglasville. Курси також доступні для студентів, які знаходяться неподалік від UWG Online. Університет надає диплом бакалавра, магістра, спеціаліста і доктора наук.

Фонд Західної Грузії та такі програми, як щорічний фонд, виплати стипендій, розвиток факультету, передові технології та багато іншого. Стратегічний план, розроблений у 2014 році, надає структуру та дорожню карту для досягнення успіху студента, успіху в навчанні, успішності партнерства та оперативного успіху - і дозволяє університету вимірювати свою ефективність у кожній критичній області. Місія та цінності керують інституційною культурою. UWG прагне не менше, ніж стати кращим всеохоплюючим університетом нації, що шукається як найкраще місце для роботи, навчання і успіху.

Розташування

  • Carrollton

    1601 Maple St, GA , 30118, Carrollton

Запитання