We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© USCA Marketing Dept
University of South Carolina Aiken

University of South Carolina Aiken

University of South Carolina Aiken

Введення

Школа ділового адміністрування Університету Південної Кароліни Ейкен (USCA) пропонує очну когорту магістра ділового адміністрування (MBA). Кожна когорта починає навчання в осінньому семестрі і після успішного завершення всіх курсів закінчує навчання в кінці наступного весняного семестру. Студенти, які навчаються на USCA Daytime MBA, можуть розраховувати на відвідування занять у стандартний робочий час (MF, 8 ранку - 5 вечора). Наша програма дає можливість студентам спілкуватися між однокласниками та лідерами галузі за допомогою особистих курсових робіт, запрошених лекторів та заходів на кампусі. Школа ділового адміністрування USCA пропонує навчальну програму, яка відповідає стандартам акредитації AACSB та очікуванням, щоб гарантувати, що студенти зможуть отримати та зберегти успішну кар’єру.

Історія USC Aiken

Побудова партнерства була наріжним каменем Університету Південної Кароліни Ейкен з моменту його заснування в 1961 році. Саме тоді громадяни громади Ейкен висловили потребу у місцевому закладі вищої освіти. Справжньою демонстрацією низової політики громада зібралася, щоб продемонструвати свою підтримку коледжу, який буде засновано в цьому районі. Через законодавство штату було сформовано керівну раду, Комісію округу Ейкен з вищої освіти, яка продовжує наглядати за місією університету.

Університет Південної Кароліни, флагманський університет штату, заснований у 1801 році, почав пропонувати курси в Ейкені для студентів, зацікавлених у здобутті ступеня в Колумбії. USC Aiken став четвертим кампусом, заснованим з восьми, які згодом складатимуть систему USC. Три штатні викладачі, секретар і 139 студентів приєдналися до першого навчального семестру університету у вересні 1961 року. Заняття проходили в «Банксії», колишньому особняку зимової колонії в центрі Ейкена. Протягом 11 років перші студенти університету відвідували коледж у будівлі, яка була розроблена як житлові приміщення, вивчали композицію в зоні, яка колись була бальною, і алгебру в колишній вітальні.

З роками кількість студентів зростала, і виникла потреба у новому фізичному місці для кампусу. Університет придбав нерухомість у Graniteville Company та переїхав із Бенксії на його теперішнє місце у 1972 році. Було побудовано одну багатоцільову будівлю, яку пізніше назвали адміністративною будівлею Роберта Е. Пенленда. Відкритий внутрішній дворик цієї будівлі містить одну з найвизначніших пам’яток кампусу — скульптуру «Подвійний вузол» художника Чарльза Перрі, яка символізує тісний зв’язок університету з місцевою громадою. У той час більшість припускали, що це буде єдина будівля, яка будь-коли потрібна для кампусу; проте в наступні роки університет розрісся до більш ніж 20 будівель і спортивних споруд.

Як природний наступний крок USC Aiken почав шукати автономію в системі USC, щоб студенти могли розпочинати та закінчувати свої ступені в Aiken. У 1977 році університет отримав повну акредитацію як старший коледж Комісією коледжів Південної асоціації коледжів, тепер відомою як Комісія коледжів Південної асоціації коледжів і шкіл (SACSCOC), і надав перші ступені бакалавра. Магістерські програми почали пропонуватися в кампусі в 1994 році.

Установа почала формувати обмежену кількість спортивних команд як частину NAIA в 1960-х роках. Студенти-спортсмени USC Aiken взяли Pacers як свій талісман, названий на честь добре відомого статусу Aiken як кінної спільноти. У 1990 році USC Aiken отримав статус NCAA Division II і став чартерним членом висококонкурентної Peach Belt Conference. Сьогодні Pacer Athletics приймає 11 університетських чоловічих і жіночих спортивних команд, включаючи триразову національну чемпіонську команду з гольфу серед чоловіків.

З 1961 року шість керівників пройшли шлях університету. Пан Кріс Шарп (1961-1962), містер Білл Каспер (1963-1983), доктор Роберт Александер (1983-2000), доктор Томас Холлман (2000-2012) і доктор Сандра Джордан (2012-2021) , і д-р Даніель Хейммерманн (2021 р. – до теперішнього часу) керували кампусом, оскільки він перетворився з приміського закладу на більш традиційний кампус, що базується на проживання.

Сьогодні USC Aiken увійшов до трійки найкращих державних коледжів бакалавра на Півдні за версією US News & Довідник World Report «Найкращі коледжі» двадцять два роки поспіль. Більше 3500 студентів відвідують університет, і приблизно 500 студентів випускають щороку. USC Aiken надає ступінь бакалавра та магістра за більш ніж 50 програмами навчання, надаючи багато пропозицій великого університету в невеликому, дружньому кампусі з щільним розміром класу та індивідуальним підходом. Прагнення до продовження партнерства вплетене в тканину культури кампусу.

Опис місії

Школа ділового адміністрування USC Aiken забезпечує трансформаційну бізнес-освіту, яка дає змогу студентам досягати своїх кар’єрних цілей і позитивно впливати на суспільство.

Заява про бачення

Бачення Школи ділового адміністрування USCA полягає в тому, щоб повністю залучити бізнес-спільноту до створення бізнес-лідерів з далекоглядними поглядами на покращення суспільства.

232746_Picture1.png

Прийом

Вступ до аспірантури

Будь ласка, надішліть електронні стенограми безпосередньо університетом на адресу href="[email protected] .

Студенти приймаються на програму МВА за такими критеріями:

 1. Успішне отримання ступеня бакалавра в акредитованому вищому навчальному закладі із загальним середнім балом більше або рівним 3,0
 2. Для студентів із середнім балом від 2,50 до 2,99:
  • Може прийняти рішення про умовне зарахування та мати середній бал 3,0 за перші дванадцять кредитних годин своєї дипломної роботи, або
  • Може подати оцінку GMAT/GRE, яка буде розглянута комітетом і розглянута в комплексі разом із оцінками, програмою отримання ступеня та відвіданими університетами. Комітет може прийняти заявника повністю або умовно, як зазначено вище.

Вища освіта

На додаток до заявки на аспірантуру необхідно надати підтвердження імунізації, підтвердження громадянства та офіційні стенограми з усіх університетів, які відвідували.

Міжнародні прийомні документи

USC Aiken приймає студентів з усього світу. У нашому кампусі є студенти з більш ніж 28 країн, включаючи Канаду, Анголу, Францію, Німеччину, Бермудські острови, Багамські Острови, Китай, Бразилію, Аргентину, Танзанію, Нігерію та багато інших. Іноземні студенти є одними з наших академічно та соціально успішних студентів і є невід’ємною частиною нашого дуже різноманітного кампусу. Це допомагає збагатити наш кампус, додавши унікальний соціальний, особистий та академічний досвід для всіх наших студентів.

Який тип заявки потрібно заповнити?

Усі заявки будуть подані онлайн.

Для когорти MBA їм потрібно буде вибрати опцію MBA On-Campus Full Time Daytime (Fall Start Only).

Вимоги до знання англійської мови

 • Кандидати, які не використовують англійську мову як мову повсякденного вжитку, повинні продемонструвати здатність досягти успіху в навчальній програмі англійської мови. Це допомагає забезпечити успіх студента як в навчанні, так і в суспільстві. USC Aiken приймає іспити TOEFL, IELTS, PTE та Duolingo, щоб продемонструвати рівень володіння англійською мовою для тих студентів, для яких англійська мова не є повсякденною мовою. Студенти повинні відповідати принаймні одній із вимог, щоб бути розглянутими для вступу. Результати оцінок повинні бути надіслані безпосередньо до USC Aiken Admissions від агентства тестування, щоб вважатися офіційними. Оцінки, надані студентами, є неофіційними і не можуть бути використані для прийняття офіційного рішення про вступ
 • Відмова від виконання цієї вимоги автоматично надається студентам із країн, де англійська мова є рідною та/або офіційною мовою академічного навчання. Тести на знання англійської мови не потрібні, якщо заявник є однією з наведених нижче країн
Ангілья Кенія
Антигуа і Барбуда Лесото
Австралія Ліберія
Багамські острови Монсеррат
Барбадос Нова Зеландія
Беліз Сьєрра-Леоне
Бермудські острови Південна Африка
Британські Віргінські острови Сент-Крістофер (Сент-Кітс)
Канада (крім Квебеку) Сент-Люсія
Кайманові острови Сент-Вінсент
Домініка Свазіленд (Есватіні)
Гамбія Танзанія
Гана Тринідад і Тобаго
Гібралтар Острови Теркс і Кайкос
Гренада Уганда
Гайана Об'єднане Королівство
Ірландія Замбія
Ямайка Зімбабве

Паперовий тест TOEFL (PBT)

 • Звичайний вступ - студент повинен отримати 551 бал або вище
 • Попереднє зарахування. Студенти, які набрали 500-550 балів, можуть бути зараховані, але повинні будуть здати англійську мову 110, III або обидва, англійську як другу мову, у першому семестрі відвідування. Розміщення для попереднього зарахування базуватиметься на ваших балах групи.

Інтернет-тест TOEFL (IBT)

 • Звичайний вступ - студент повинен отримати оцінку 80 або вище
 • Попередній прийом – Студенти, які отримають бал від 61 до 79, можуть бути прийняті, але вони повинні будуть здати англійську мову 110, III або обидва, англійську як другу мову, у першому семестрі відвідування. Розміщення для попереднього зарахування базуватиметься на ваших балах групи.

Міжнародна тестування англійської мови (IELTS)

 • Звичайний вступ - студент повинен отримати оцінку 6,0 або вище
 • Попереднє зарахування – Студенти, які отримають бал від 5,5 до 6,0, можуть бути прийняті, але повинні будуть здати англійську мову 110, III або обидва, англійську як другу мову, у першому семестрі відвідування. Розміщення для попереднього зарахування базуватиметься на ваших балах групи.

Тест Пірсона з англійської мови (PTE Academic)

 • Звичайний прийом – студент повинен отримати 53 бали або вище
 • Попереднє зарахування – Студенти, які отримають бал від 42 до 52, можуть бути прийняті, але повинні будуть здати англійську 110, 111 або обидва, англійську як другу мову, у першому семестрі відвідування. Розміщення для попереднього зарахування базуватиметься на ваших балах групи.

Тест з англійської Duolingo (DET)

 • Звичайний прийом – студент повинен отримати оцінку 105 або вище
 • Попереднє зарахування – Студенти, які набрали від 95 до 100 балів, можуть бути прийняті, але повинні будуть здати англійську 110, 111 або обидва, англійську як другу мову, у першому семестрі відвідування. Розміщення для попереднього зарахування базуватиметься на ваших балах групи.

Умовний прийом

Для студентів із середнім балом від 2,50 до 2,99:

 • Може прийняти рішення про умовне зарахування та мати середній бал 3,0 протягом перших дванадцяти кредитних годин випускної курсової роботи, або
 • Може подати оцінку GMAT/GRE, яка буде переглянута комісією та розглянута в комплексі разом із оцінками, програмою отримання ступеня та відвіданими університетами. Комітет може прийняти заявника повністю або умовно, як зазначено вище.

Акредитації

Акредитація AACSB

Campus Life & Facilities

Будні екскурсії по кампусу

Приєднуйтесь до нас, щоб ознайомитися з короткою презентацією від одного з наших консультантів із питань реєстрації, щоб підготувати сцену, включаючи короткі факти та цифри, які вам потрібно знати про USC Aiken. Ми ознайомимося з процесом вступу та графіком, основами фінансової допомоги та вартості відвідування, а також відповімо на будь-які ваші запитання. Потім ви прогуляєтеся кампусом з невеликою групою майбутніх сімей Pacer, побачите наш прекрасний чотириквартирний будинок, класні кімнати, житлові будинки в стилі квартири, їдальні тощо під керівництвом одного з наших студентів-волонтерів-амбасадорів. Будь ласка, зверніть увагу, що наш тур зазвичай триває 75 хвилин, а кампус включає горбисту місцевість і кілька ділянок, у яких група буде піддаватися впливу стихії. Будь ласка, одягніть зручне взуття та одягніться відповідно до погоди дня.

Зоряні тури

Відчуйте той самий чудовий досвід екскурсії по кампусу в будні під світлом зірок. Відвідайте наш прекрасний кампус під зірками, щоб побачити квартири першокурсників, дізнатися, чого очікувати в наших аудиторіях і від нашого факультету, а також отримати подробиці про вступ, фінансову допомогу, студентське життя та інші ключові сфери життя кампусу.

Відкритий будинок

Проводячись кілька разів на рік, це наші найповніші можливості відвідування кампусу. Досвід «День відкритих дверей» дозволить вам не лише ознайомитися з нашим гарним кампусом і квартирами для першокурсників, а й почути від нашого факультету про те, чого очікувати в наших аудиторіях. Ви також отримаєте інформацію про вступ, фінансову допомогу, студентське життя та інші ключові сфери життя кампусу. Студенти також матимуть (без батьків) час для запитань і відповідей із поточними студентами, щоб поставити будь-які запитання, які можуть їх хвилювати! В рамках програми в їдальні буде подано смачний безкоштовний обід. Якщо ви ще не подали заявку, у вас буде можливість зробити це перед від'їздом. Підійде як для майбутніх першокурсників, так і для студентів, які перейшли. Будь ласка, зверніть увагу, що наша пішохідна екскурсія по кампусу зазвичай триває 75 хвилин, і кампус включає горбисту місцевість і кілька ділянок, у яких група буде піддаватися впливу стихії. Будь ласка, одягніть зручне взуття та одягніться відповідно до погоди дня.

Суботні відвідини

Приєднуйтесь до нас, щоб отримати коротку презентацію від одного з наших консультантів із питань реєстрації щодо всієї необхідної інформації щодо можливостей USC Aiken, а також процесу вступу та реєстрації/графіку. Потім здійсніть одногодинну пішохідну екскурсію кампусом під керівництвом наших студентів-послів-волонтерів, де ви побачите наші варіанти житла, їдальні, класну кімнату тощо! Після екскурсії у вас буде можливість поставити додаткові запитання та навіть виконати наступні кроки в процесі вступу/зарахування. Захід розпочнеться о 10 ранку і має завершитися до обіду. Будь ласка, зверніть увагу, що наша пішохідна екскурсія по кампусу зазвичай триває 75 хвилин, і кампус включає горбисту місцевість і кілька ділянок, у яких група буде піддаватися впливу стихії. Будь ласка, одягніть зручне взуття та одягніться відповідно до погоди дня.

Зосереджені п'ятниці

Якщо ви шукаєте більш поглиблений академічний контент у веселій та інтерактивній атмосфері, ви знайшли правильну подію! Цілеспрямовані п’ятниці USC Aiken — це менші заходи, які проводяться для майбутніх студентів, зацікавлених у певній спеціальності чи галузі навчання. Протягом дня ви почуєте виступи деканів школи чи коледжу, поспілкуєтеся з викладачами та студентами під час практичних занять, проведете швидку вступну сесію/сесію фінансової допомоги та насолодитеся екскурсією по кампусу з нашими студентами-послами-волонтерами.

Розташування

 • Aiken

  University Parkway Aiken, 471, SC 29801, Aiken

Програми

Запитання