Keystone logo
USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)

USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)

USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)

Введення

Global Executive MBA (Гемба) в Шанхаї є потужну програму партнерства між Університетом Південної Каліфорнії Маршалл школи бізнесу і Antai коледжу Shanghai Jiao Tong університету економіки і управління, захопивши найкращі з справді глобального освітнього досвіду.

Студенти Гемба зібралися з усього світу, щоб дізнатися від чудових викладачів і ділитися безцінний досвід. Програма залучає широке розтин бізнес-професіоналів: вони є старші керівники міжнародних, приватних і громадських організацій, підприємців та лідерів сімейного бізнесу.

Вигоди від ступеня Гемба очевидні: відповідні класи викладаються чудовим факультету, видатний глобальної мережі, а також друзів на все життя в рамках всесвітнього USC Trojan Family.

Гемба ПАРТНЕРСТВО

Університет Південної Каліфорнії

USC (Університет Південної Каліфорнії) є приватною, не-для-прибуток, всі релігії, дослідницький університет, заснований в 1880 році з його головному кампусі в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. Будучи найстарішим приватним дослідницького університету Каліфорнії, USC історично виховав велику кількість бізнес-лідерами регіону і професіоналів. В останні десятиліття, університет також використовувала своє становище в Лос-Анджелес, щоб встановити відносини з науково-дослідними та культурними установами по всій Азії і Тихоокеанського регіону. Відображаючи стан Лос-Анджелесі в якості глобального міста, USC має велику кількість міжнародних студентів будь-якого університету в Сполучених Штатах. У 2011 році ОСК був названий в числі перших 10 Мрія коледжів в країні.

Шанхайського університету Цзяо Тун

Шанхайського університету Цзяо Тун (SJTU) широко визнаний як один з п'яти кращих китайських університетів. SJTU була заснована в 1896 році ShengXuanhuai і тому є одним з найстаріших університетів у Китаї. SJTU плекав велику кількість видатних особистостей і вносять значний внесок у процвітання нації, зокрема, у розвитку науки і техніки. Наші відомі випускники включають колишній генеральний секретар Комуністичної партії JiangZemin, засновник програми ракетної КНР Цянь Сюесень, і сотні others.More ніж 200 академіків Академії наук Китаю і Інженерної академії є випускниками SJTU.

Маршалл школа бізнесу

USC Marshall школа бізнесу є приватним дослідницьким і навчальним закладом прихильні навчання глобальних лідерів завтрашнього. Оцінюється як один з кращих школи країни для бухгалтерського обліку, фінансів, підприємництва та міжнародних бізнес-досліджень, Маршалл також розділяє багату історію і енергійного спільноти академічної системи ОСК.

Antai коледж економіки та управління

Як і у випадку з нашим батьківським установою, SJTU, то Antai коледж економіки і управління (АСЕМ) отримала широке визнання в якості топ-п'ять бізнес-школи в Китаї. З загальною кількістю учнів тіла майже 6000, а також на факультеті 200, АКЕУ продовжує вести бізнес-освіту вперед в Китаї і в Азії. АКЕУ це єдина бізнес-школа в Китаї, щоб бути потрійним акредитовані: по AACSB, Equis і AMBA, і займає перше місце в Financial Times, як No. 2 в Китаї на міжнародному рівні відповідних досліджень.

Розташування

  • Shanghai

    Room 102, South Building, Antai College of Economics and Management, Shanghai Jiao Tong University, 535 Fahuazhen Road , 200052, Shanghai

Програми

Запитання