We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University of Stellenbosch Business School (USB)

University of Stellenbosch Business School (USB)

University of Stellenbosch Business School (USB)

Введення

The Університет Стелленбош Business School (USB), Розташований в діловому районі Тигр долині в північній частині Кейптауна, Південна Африка, пропонує широкий спектр програм, акредитованих на міжнародному управлінських та лідерських.

USB визнаний в якості верхньої школи в міжнародної бізнес-школи мережі. Це була перша школа з африканського університету отримати всі три міжнародні акредитації: AACSB, EQUIS і AMBA. USB також був названий бізнес-школа №1 в Південній Африці в 2015 році по PMR.africa.

В цілому, USB прагне розвивати відповідальних керівників через обгрунтованого бізнес-освіти і наукових досліджень.

Програми Укрсоцбанку актуальні для Південної Африки, інших африканських країнах і за його межами. Понад флагманського MBA Укрсоцбанку, який представлений протягом коротшого періоду з 2016, USB пропонує програми в галузі розвитку фінансів, розвитку лідерства, управління Коучинг, досліджень майбутнього та управління проектами.

Портфель програм:

MBA (повний робочий день і модульні) Магістр в галузі фінансів розвитку Магістр в Futures досліджень Магістр в галузі управління Коучинг Кандидат в галузі ділового адміністрування Кандидат у фінансуванні розвитку Докторський ступінь у галузі досліджень майбутнього Диплом аспіранта в області ділового адміністрування та управління Диплом аспіранта в Futures досліджень Диплом аспіранта в області розвитку лідерства Диплом аспіранта в області управління проектами Диплом аспіранта в галузі фінансів розвитку Диплом аспіранта в галузі фінансового планування Виконавчий освіту

Причини, чому ви повинні вибрати USB

Три міжнародних акредитацій

USB має гарантії якості у вигляді AACSB, EQUIS і AMBA акредитації. USB була перша школа з африканського університету провести всі три міжнародних акредитацій для бізнес-шкіл.

Міжнародна експозиція

Міжнародне участь Укрсоцбанку свідчить трьох міжнародних акредитацій, його міжнародного органу студентського, відвідування міжнародних викладачів та студентів по обміну, обов'язкове MBA Міжнародний Дослідження Модуль в іноземному бізнес-школи за програмою MBA, його присутність у багатьох частинах Африканського континенту, і партнерські відносини з бізнес-школами на всіх континентах.

Африка-орієнтованих досвід

USB є вашим партнером знання бізнесу в Африці. Школа стала відома своєю цілеспрямованої афро-досвід в таких областях, як фінанси розвитку, етики та корпоративного управління, розвиток особистості лідерство, управління, коучинг дослідження ф'ючерсного і країн, що розвиваються економіки.

Розвиток лідерства

Сильний акцент на розвиток лідерства є частиною наших програм - зокрема, наша МВА і післявузівську диплом в розвитку лідерства. Досвід керівництва Укрсоцбанку є протестовані з міжнародними стандартами і схвалений зростаючого організму шановних дослідних інститутів.

Спільне навчання

Спільне навчання є ключовою особливістю програми Укрсоцбанку, і ця інтенсивна участь сприяє житті змінюється досвід вивчення з нами. Кожен студент приносить різні кваліфікації, досвіду управління та культурні знання до столу.

Різноманітність

На вашому шляху дослідження в USB, ви співпрацювати з людьми з широкого кола країн і культур. Студенти приходять з усього Південній Африці, іншої Африки і всього світу. Ця різноманітність додати глибину вашого досвіду навчання і допомогти вам побудувати цінні мереж ділових контактів та однокурсниками, які триватимуть вам на все життя. www.usb.c.za

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Cape Town

    Carl Cronjé Drive, Bellville, 7530, Cape Town

Запитання