Politehnica University Timisoara

Politehnica University Timisoara

Politehnica University Timisoara

Введення

Політехніка Університет Timisoara (ППС) Є одним з найбільших технічних університетів у Центральній та Східній Європі. Він був заснований у 1920 році як відповідь на потребу інженерів у контексті відновлення економіки після WW1. Протягом свого 95-річного існування, Політехніка Університет Timisoara Вироблено понад 123 000 інженерів, високо цінується на національному та міжнародному рівнях за їх компетенцію.

Навчальні програми організовані відповідно до Болонської системи. Понад 12000 студентів зареєстровані на різних рівнях (бакалавр, магістр, докторантура та докторантура), тоді як прим. 700 викладачів та прим. 500 адміністративних і допоміжних співробітників працюють у рамках його.

Політехнічний університет Тімішоара має 10 факультетів: архітектурно-містобудівного факультету; Факультет автоматики та обчислювальної техніки; Факультет цивільного будівництва; Факультет комунікаційних наук; Факультет електротехніки та енергетики; Факультет електроніки, телекомунікацій та інформаційних технологій; Факультет промислової хімії та екології; Факультет менеджменту з виробництва та транспорту; Факультет машинобудування; Інженерний факультет в Хунедоари.

Політехніка Університет Timisoara володіє навчально-дослідницької інфраструктури - будівель і устаткування - порівнянну з найпрестижнішими європейськими університетами. були зроблені капітальні вкладення в останні роки. Студенти політехнічного університету Тімішоара мають у своєму розпорядженні сучасний студентський містечко, який складається з двох кав'ярень та 16 студентських резиденцій, які пропонують понад 5 500 місць розміщення. Усі 1800 студентів-студіо мебльовані, мають підключення до Інтернету та кабельне телебачення.

Університет має Понад 250 двосторонніх договорів Erasmus + та понад 100 угод про рамкову співпрацю з університетами з усієї Європи, а також з Азії, Африки, Північної та Південної Америки. Щорічно більше 200 студентів проводять навчання або промислове розміщення за кордоном, тоді як понад 100 студентів з партнерських установ приходять навчатися або займаються виробничими процесами під керівництвом координатора UPT.

Ви матимете у своєму розпорядженні широкий спектр можливостей кампуса, щоб зробити ваше перебування в UPT максимально приємним та продуктивним.

ВІЗОВА ПІДТРИМКА, Департамент з міжнародних відносин надає інформацію і підтримує Вашу заяву на отримання візи і посвідки на проживання. • ПРОЖИВАННЯ. Ми гарантуємо доступне житло Університет для всіх іноземних студентів. У номерах є доступ до Інтернету, кабельне ТБ, холодильник, меблі та постільну білизну, і поділяють на 2 або більше студентів. Ванні, пральні, читальні зали та кухні є загальними, а також. Всі резиденції знаходяться в декількох хвилинах ходьби від ГПТ будівель і центру міста. Розміщення в резиденції можуть бути надані на самих ранніх 4-х днів до початку навчального року.

ПОСЛУГИ СТОЛОВІ. Студенти можуть придбати ваучери на харчування в студентських їдальнях. Кожен ваучер забезпечує одну їжу за ціною ок. 2 євро. У студентського містечка ви також знайдете супермаркет, різні продуктові магазини і широкий вибір ресторанів. Більшість студентських гуртожитках торгових автоматах.

МЕДИЧНА ДОПОМОГА. Студентська поліклініка розташована в Студентському містечку та надає безкоштовні медичні огляди та лікування в загальній медицині, внутрішній медицині та ехографії, дерматології, плануванні сім'ї, гінекології, оториноларингології, офтальмології. Студенти також можуть отримати направляються до фахівців в інших областях, коли це необхідно.

СПОРТИВНІ ЦЕНТРИ. Є два спортивних центрів, доступних для студентів і співробітників ГПТ. Ви будете мати доступ до фітнес-зал під відкритим небом, футбольні поля, бігові доріжки, покриті міні-футбольних полів, критий і відкритий басейни з сауною і тренажерним обладнанням, баскетбольні та волейбольні майданчики, бітуму і тартан тенісних полів.

БІБЛІОТЕКА. Центральна бібліотека Політехніка університету Тімішоари має велику колекцію книг і публікацій, а також відповідних наукових баз даних. Читання простору, малі групи, робочі кімнати, комп'ютерні робочі зони і пов'язані з ними послуги доступні для власників карток бібліотеки. В одному з досліджень зал бібліотеки відкритий 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

WELCOME ПОДІЇ. Студенти по обміну повинні прибути за тиждень до початку навчального року. Подаровані заходи допомагають студентам вивчити місто і університет, послуги і можливості, які вони можуть використовувати в той же час поступив в ПВКК. Міжнародні студенти повинні бути присутніми на відкритті нового навчального року та вітальну зустріч, організовану в їх здатності, а також заходи, організовані Департаментом з міжнародних відносин.

ІНШІ послуги Для студентів УНТ включаються: академічні наставники протягом усього періоду навчання, послуги з консультування з питань кар'єри та ярмарків у сфері кар'єри, електронна адреса, яка може використовуватися для входу в систему eduroam (що дозволяє здійснювати безкоштовне підключення до Інтернету в 74 країнах), безкоштовний громадський транспорт Тімішоара для учнів віком до 26 років та для аспірантів молодше 30 років, безкоштовні квитки на поїзд у румунській мові, знижки на культурні заходи.

ТОП 10 ПРИЧИН ВИБРАТИ УПТ:

 1. Співвідношення ціни та якості. Плата за навчання для студентів румунських та іноземних студентів є розумною та доступною. Стипендії на основі академічних досягнень або фінансової потреби також доступні.
 2. Відмінна інфраструктура для викладання та досліджень. Університет постійно інвестує, щоб оновити свою інфраструктуру.
 3. Широкий вибір навчальних програм. UPT пропонує навчальні програми, навчаються на декількох мовах у різних областях.
 4. Високоякісний ступінь ЄС. Акредитовані, міжнародно визнані навчальні програми, викладені англійською, німецькою або французькою мовами.
 5. Висока працездатність випускників. Ми маємо міцні зв'язки з діловим середовищем та пропонуємо професійно відповідні навчальні програми з відмінними кар'єрними перспективами після закінчення навчання.
 6. Повна підтримка під час навчання. Вільний доступ до всіх можливостей університету, академічне наставництво та консультування з питань кар'єри.
 7. Компактний та дружній навчальний центр. Студентські резиденції, кафетерії, спортивні центри, бібліотека, аудиторії та лабораторії розташовані в компактній площі в безпосередній близькості від центру міста.
 8. Відмінне розташування. Тімішоара - це безпечне, веселе та культурно різноманітне місто, що має яскраве мистецьке життя та динамічне ділове співтовариство. Тут навчається понад 40000 студентів-румунів та іноземних студентів, щоб досягти своїх кар'єрних цілей.
 9. Міжнародна перспектива. Ми вітаємо студентів та запрошених викладачів з різних країн і пропонуємо студентам можливість отримати стипендію на навчання або стажування за кордоном в одному з наших партнерських установ.
 10. Сильні студентські асоціації. Студентські асоціації організовують багато соціальних, академічних та кар'єрних заходів. Представники студентів беруть участь у процесі прийняття рішень університету.

Розташування

 • 2 Piaţa Victoriei, RO-300006, Timișoara

Запитання