Keystone logo
Upper Iowa University MBA в галузі бухгалтерського обліку
Upper Iowa University

MBA в галузі бухгалтерського обліку

3 Semesters

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 23 411 / per year *

На кампусі

* ставка за семестр кредитної години

Введення

Навіщо вчитися магістра ділового адміністрування?

MBA - це перспективна навчальна програма, що забезпечує студентам перспективу в галузі лідерства, інтеграції функціональних відділів, етичного управління та оцінки ризиків. Програма надає учням можливість досліджувати етичні та управлінські питання у шанованому освітньому середовищі, що підтримує навчання протягом усього життя.

Навчальний план

Навчальний план на ступінь магістра ділового адміністрування складається з 36-семестрових кредитів курсової роботи з випускницьким ступенем, з мінімальним загальним середнім балом балів 3,0 за шкалою 4,0 для завершення. Три кредитні години на семестр, взяті за сеанс, вважаються зарахуванням на повний робочий день.

Облік підкреслення

Обліковий наголос поєднує навички управління з теорією та практикою обліку. Настійно рекомендується, щоб студенти мали ступінь бакалавра з бухгалтерського обліку при здійсненні цього акценту. Акцент у бухгалтерському обліку надасть студентам можливість задовольнити 150 кредитних вимог для іспиту на Єдиний CPA. Завершення акценту в бухгалтерському обліку не гарантує, що вимоги для складання Єдиної експертизи CPA були виконані.

Обліковий наголос поєднує навички управління з теорією та практикою обліку. Обліковий наголос надає можливість напрацювати або отримати 150 кредитних годин, необхідних для проведення Єдиної експертизи CPA *.

 • ACCT 551 Податки для корпорацій
 • ACCT 552 Судово-бухгалтерський облік
 • ACCT 553 Розширений управлінський облік
 • BA 553 Розширені інформаційні системи бухгалтерського обліку
 • Випускний факультатив - Вибирається студентом спільно з консультантом

* Студенти, зацікавлені сидіти на ЗНО, несуть відповідальність за розуміння всіх вимог держави, в якій вони планують отримати сертифікацію.

Компетенції в конкретній області акцентів розробляються за допомогою навчальної програми, що поєднує теорію та застосування; надання учням знань та вмінь оцінювати ділову практику відповідно до теорій та моделей, розуміти створення цінності клієнтів та оцінювати вплив економічних систем та правил на функціональні обов'язки при розробці лідерських ролей для сталого бізнесу.

Дослідницький семінар є найважливішим досвідом. Учень готує досліджуваний звіт, демонструючи інтеграцію знань та вмінь, засвоєних в упорі та протягом усієї програми.

Helloquence / Unsplash

Brainstorming over paper

Стратегії викладання

Кожен курс фокусується на застосуванні теоретичних принципів та практичного досвіду для ділових ситуацій та проблем. Тематичні дослідження, написання звітів та дискусії на заняттях поєднуються, щоб забезпечити студентам можливість уточнити та засвоїти результати навчання курсу. Оцінки можуть приймати найрізноманітніші форми, включаючи командні проекти, індивідуальні звіти та аналіз конкретного випадку. Участь у дискусіях має вирішальне значення для успіху студентів.

Програма завершується науково-дослідним семінаром BA 590, який дає змогу студенту застосувати концепції програми при розробці бізнес-звіту чи пропозиції. Звіт або пропозиція подається студентам-партнерам та / або лідерам бізнесу з використанням презентаційного програмного забезпечення. Досліджений звіт або пропозиція дає студенту можливість продемонструвати інтеграцію основної навчальної програми та акцентувати здобуті знання та вміння, використовуючи навички комунікації та критичного мислення на рівні випускників.

Результати навчання програми

 • Проаналізуйте наслідки регуляторно-правових питань для корпорацій, що конкурують у сучасних економічних умовах.
 • Визначити та вирішити проблеми, створити зміни або розробити рекомендації, використовуючи аналітичні інструменти для прийняття бізнес-рішень.
 • Поясніть взаємозалежність корпоративних функціональних обов'язків.
 • Оцініть ефективні практики ведення бізнесу та управління корпорацій, що конкурують у світовій чи внутрішній економіці.

Що кажуть студенти:

"Я почав свою MBA, живучи в Белфасті, Північна Ірландія. Завдяки моєму захопленню подорожами та гнучкому асинхронному графіку занять, Upper Iowa University зробив цю подорож можливою завдяки проникливим викладачам та підтримці". - Фіона, теперішня студентка

Верхня Айова - національно визнаний університет, який обслуговує понад 4500 студентів, які шукають ступеня з усього світу.

 • Факультет з реальним досвідом роботи
 • Немає резиденції в кампусі
 • Шість зручних дати початку року
 • Гнучкий графік прискореного закінчення ступеня
 • Онлайн-курси дозволяють відвідувати заняття в будь-який час дня та ночі
 • Вечірні курси пропонуються в обраних місцях
 • Потенційна робота з передачі рекомендацій ACE
 • П'ять 8-тижневих сесій та прискорену 6-тижневу літню сесію

Навчальний план

Результат програми

Відгуки учнів

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання