Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
upGrad

upGrad

upGrad

Введення

upGrad є світовим лідером у сфері вищої онлайн-освіти. Завдяки новітнім технологіям, педагогіці, галузевим партнерам і викладачам світового рівня ми створюємо захоплюючий онлайн-навчальний досвід для наших учнів у всьому світі. Життя в upGrad супроводжується явним задоволенням від того, що з нами ви будуватимете кар’єру для людей по всьому світу.

Наша місія полягає в тому, щоб наші учні досягли бажаних результатів. Оновлення, засноване в 2015 році, вплинуло на понад 1 мільйон зареєстрованих учнів у 50+ країнах по всьому світу. Якщо вам це подобається, ми будемо дуже раді, що ви разом із нами, і разом ми зможемо досягти більшого успіху.

Дізнайтеся про Demand Skills від upGrad

Що таке Learn Platform all About - upGrade

Наші навчальні платформи – це чудовий спосіб отримати знання, щоб покращити розуміння. Ця відкрита платформа є чудовим способом для допитливих людей краще зрозуміти дисципліни. Гнучкість, економічність і, що найважливіше, можливість вивчати галузевий контент — основні причини популярності нашої навчальної платформи після оновлення.

Ви також можете скористатися цією можливістю, щоб краще зрозуміти предмет, якщо бажаєте поглибити свої знання. Ви можете вибрати час і місце на свій розсуд і продовжувати роботу. Крім того, ви можете виявити прогалину в знаннях і відповідно вибрати навчальний матеріал, який найкраще відповідає вашій траєкторії.

Ці навчальні матеріали доступні майже в усіх областях, таких як наука про дані, технології та управління, що дозволяє учням вдосконалюватися. upGrad пропонує своїм учням дуже сильний зміст у формі короткого пояснення тем.

У upGrad ви отримаєте можливість отримати доступ до найсучаснішої навчальної програми. Галузева навчальна програма розроблена, щоб підготувати учнів до роботи в галузі. За допомогою цих навчальних матеріалів ви можете просунути свою кар’єру та отримати кращі можливості працевлаштування. Ви також можете запросити своїх друзів, колег або однолітків приєднатися до вас у подорожі навчання.

Розташування

  • Atlanta

    Inc. 675 Ponce de Leon Ave Suite NE223 Atlanta, GA 30308, Atlanta

  • Atlanta

    Inc. 675 Ponce de Leon Ave Suite NE223 Atlanta, GA 30308, Atlanta

    Запитання