University of Wisconsin Eau Claire College of Business MBA
University of Wisconsin Eau Claire College of Business

MBA

0 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Дистанційне навчання, На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Північно-західний штат Вісконсін лише акредитований МВА


Наша програма MBA пропонується ввечері, щоб задовольнити потреби дорослих людей. Ви також можете поєднати курси на кампусі з онлайновими програмами, що пропонуються через консорціум MBA Університету Вісконсіна.

Огляд програми

Програма UW-Eau Claire MBA дає вам широке практичне розуміння бізнесу та динамічного глобального середовища, в якому він працює. Ви будете розвивати навички та дух підприємництва, необхідні для управління змінами та визнання можливостей, які вона створює. І ви дізнаєтеся, як керувати ситуаціями етично та соціально відповідальним чином.

Будучи студентом нашої 30 кредитних програм МВА, ви будете зарахувати до:

»16 кредитів модулів МВА
»2 кредити необхідних мінідолюсів: лідерство та різноманітність
»12 кредитів факультативів.

Ви можете закінчити свою MBA, взявши всі свої курси в кампусі в UW-Eau Claire. Увечері пропонуються курси на кампусі для розміщення вашого робочого графіка. Або ви можете об'єднати навчальні курси MBA в Інтернеті, які пропонуються UW-Eau Claire та його університетами штату Вісконсін MBA-консорціум-партнерами UW-La Crosse, UW-Oshkosh та UW-Parkside.

На кампусі та онлайнові класи комфортно мало, а студенти в нашій програмі MBA знайомляться один з одним і факультетом. Дисципліни в класі дуже багаті, і факультети більше служать фахівцями з обговорення, ніж викладачі, які навчаються в режимі реального часу та лекції, які ви пам'ятаєте з часів вашої студентської практики.

Прийом Вимоги

Програма MBA UW-Eau Claire була розроблена таким чином, щоб задовольнити потреби випускників у робочій групі, а також студентів, які прагнуть отримати безпосереднє вступне навчання з їхніх програм для отримання ступеня бакалавра. Ми також вітаємо заявки від іноземних студентів та осіб, зацікавлених у 150-годинній програмі BBA / MBA.

Ваша ступінь бакалаврату не повинна бути в бізнесі. Тим не менше, особи, які не мають диплом бакалавра, повинні задовольняти вимоги МВА. Зв'яжіться з директором MBA, якщо ви хочете обговорити стратегії для задоволення вимог МВА курсу.

Для зарахування на повну програму MBA студенти повинні відповідати наступним вимогам:

  • Ступінь бакалавра з регіонально акредитованого коледжу чи університету
  • Сукупна середня ступінь бакалаврату не менше 2,75 (за шкалою 4,0)
  • Задовільне виконання необхідних умов курсу програми МВА
  • Прийнятний випускний навчальний посібник Прийом Test® (GMAT®) або Загальний тест Graduate Record Examinations® (GRE® General Test).

Про Школу

Запитання

Подібні курси