© University of Winchester
University of Winchester

University of Winchester

University of Winchester

Введення

University of Winchester дає студентам змогу повністю розкрити свій потенціал і змінити світ на краще. Розташований у Вінчестері, прекрасному, типовому англійському місті з багатою спадщиною та яскравою сучасною культурою, дружні та компактні кампуси університету дають студентам перевагу життя в місті та кампусі. Ми маємо зручне розташування з чудовим транспортним сполученням, що дозволяє вам дістатися до Лондона або узбережжя за годину, а аеропорт Саутгемптона знаходиться лише за 10 хвилин їзди на поїзді.

Університет пропонує кілька ступенів бакалавра та аспіранта, які викладаються на наших п’яти факультетах:

  • Факультет бізнесу та цифрових технологій: сучасний, дальновидний факультет, який пропонує низку студентів, включаючи бухгалтерський облік, економіку, управління бізнесом, інформатику та маркетинг.
  • Факультет освіти та мистецтв: має довгу та усталену історію надання високоякісних ступенів і є домом для Інституту освіти, Департаменту освіти та вивчення дитинства, Департаменту виконавських мистецтв та Школи медіа та кіно.
  • Факультет здоров’я та благополуччя: видатні ступені, спрямовані на покращення здоров’я та благополуччя на все життя. Факультет включає медсестринство, фізіотерапію, соціальну роботу, захист тварин і спорт.
  • Факультет гуманітарних і соціальних наук: захоплені тим, що робить нас людьми, ми пропонуємо навчання під керівництвом досліджень і видатну підтримку в антропології; археологія; історія; Психологія; Соціальні науки, включаючи політику та географію; філософія; Англійська мова та творче письмо.
  • Факультет права, злочинності та правосуддя: об’єднуючи кафедру права та кафедру поліції, кримінології та криміналістики, факультет використовує міждисциплінарний підхід, щоб запропонувати динамічний діапазон ступенів, які пропонують використання спеціалізованих засобів.

Розташування

  • Winchester

    University of Winchester Sparkford Road, SO22 4NR, Winchester

Запитання