University of West London - Ras al Khaimah Campus

University of West London - Ras al Khaimah Campus

University of West London - Ras al Khaimah Campus

Введення

Університет Західного Лондону - Кампус філії RAK

UWL має репутацію високоякісної освіти, тісно пов'язаної з працевлаштуванням. Ми прагнемо надихнути наших студентів на те, щоб стати інноваційними професіоналами, підключивши їх до цікавих та навичок кар'єри.

Університет, що знаходиться в центрі однієї з найуспішніших регіонів Великобританії, має висококваліфікований персонал, який має багатий досвід у відповідних дисциплінах та міцні зв'язки з їх галузями.

Все, що ми робимо, спрямоване на те, щоб забезпечити наших студентів академічними знаннями та практичними навичками, щоб досягти успіху у їхній кар'єрі. Ми - Кар'єрний університет.


Тут же у Університеті Західного Лондона ми розпочали співпрацювати з Wisdom Education Group, яка є нашим місцевим інститутом інфраструктури. Це наш кампус нашого єдиного філіалу для обслуговування студентів з ОАЕ, Близького Сходу та Африки.

Ми раді запропонувати цілий ряд високоякісних професійних курсів для студентів та аспірантів, які проводять високопрофесійні викладачі.

Ми надаємо наше учня-орієнтоване етос Рас-аль-Хайма, забезпечуючи, що студенти є основою всього, що ми робимо з точки зору навчального плану, навчанню та навчального процесу. Ми пропонуємо гнучкі розклади, щоб задовольнити потреби студентів та вмістити робочих професіоналів. Класи доставляються англійською мовою, а отримані кваліфікації будуть такими ж, як і те, що ми нагороджуємо тут у Великобританії.

Університет Західного Лондонського філіалу, Академічна зона, Рас-аль-Хайма Об'єднані Арабські Емірати:

Нещодавно заснований Університет Західного Лондона (RAKFTZ Branch) розташований в Академічній зоні зони вільної торгівлі Рас Аль-Хайма в Об'єднаних Арабських Еміратах. Це перший Відділення Кампусу Університету Західного Лондона на Близькому Сході./strong>

Кампус розташовано в центральній частині міста на узбережжі Умм-аль-Кайвана в еміраті в Аль-Хамрі в Рас-Аль-Хайма. Знаменита компанія "RAK Ceramics", розташована неподалік від цього кампуса. Прямий доступ від емірату Фуджайра є додатковою перевагою. Цей кампус міг би безпосередньо обслуговувати весь північний емірат, оскільки він близький до Фуджайра, Умм-аль-Кувайн, Аджман, Шарджа і Дубай. Центр розміщений за 50 хвилин їзди від Дубая, а транспортування здійснюється по всій території Північних Еміратів, включаючи Дубай.

Центр пропонує цілий ряд курсів для студентів та аспірантів, які навчаються висококваліфікованими викладачами. Класи доставляються англійською мовою, а отримані кваліфікації будуть такими ж, як і те, що ми нагороджуємо тут у Великобританії.

Курси, які будуть запропоновані, включають менеджмент, фінанси та бухгалтерський облік та управління туризмом та туризмом.

Кар'єра та прогрес навчання

Після завершення курсу наші студенти МВА відчувають себе більш впевнено, і багато хто перейшов у такі галузі, як банківські, консалтингові, державні та неприбуткові сектори на міжнародній арені, а інші успішно працюють.

Наші MBA аспірантів зараз працюють з такими компаніями, як:

Сітібанк
Accenture
GlaxoSmithKline
Трасти NHS
Бі-бі-сі
Yahoo
Starbucks
Континентальні шини
The Times Індії
Готелі Джарвіса
Опікун

Вивчення прогресії


Під час навчання ви, можливо, виявили місцевість, про яку ви хочете дізнатися більше. Докторське навчання дає змогу розвивати дослідження та загальні навички, щоб допомогти вам успішно працювати як професійний дослідник./>

Кар'єра підтримується


Наші ступені розроблені, щоб допомогти вам знайти кар'єру, яка підходить саме вам. 96% наших випускників працюють протягом 6 місяців після закінчення навчання./>

З нашим бажаним місцем розташування у Вест-Лондоні ми маємо тісні зв'язки з багатьма національними та міжнародними організаціями, такими як Бі-бі-сі, Hewlett-Packard (HP) Ltd, Юридичне товариство Middlesex і Савойское навчальне управління. Ми маємо значний успіх у забезпеченні цінними робочими місцями, і ми також забезпечуємо практичний досвід роботи в університеті за допомогою нашої програми послів студентів.

Багато наших співробітників мають успішний досвід роботи у відповідних галузях та можуть порадити вам, як почати свою кар'єру. Наша кар'єра також допоможе вам реалізувати свій потенціал, запропонувавши поради та рекомендації фахівцям з широкого спектру професійних питань, зокрема:

  • Резюме
  • пошук роботи
  • процедури набору та відбору
  • подальше навчання.

Ми - Кар'єрний університет.

Розташування

  • Al Jazirah Al Hamra

    Al Mamourah Street, Al Nakheel Al Hamra, , Al Jazirah Al Hamra

    Запитання