Keystone logo
University of Vermont MBA Сталий інноваційний MBA
University of Vermont MBA

Сталий інноваційний MBA

Burlington, США

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 52 976 / per year *

На кампусі

* Жителі Вермонта - 32 028 доларів

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Зелена MBA, що займає №1 в м. Принстон Огляд, однорічна МБА Університету Вермонта була розроблена з нуля, щоб кинути виклик традиційним MBA. Ми зарахували деяких найбільших лідерів у цій галузі, щоб розробити та сформувати нашу програму.

Результат? Ми принципово переробили бізнес-освіту та ступінь MBA, щоб безпосередньо вирішити основні проблеми - навколишнє середовище, етику, бідність та нерівність - завдяки об'єктиву підприємництва та підприємництва. Всього за дванадцять місяців ви отримуєте акредитовану ступінь МВА, яка включає не лише базовий інструментарій MBA, а й знання, навички та можливості для перетворення сьогоднішнього бізнесу та створення завтра справді всеосяжних та стійких підприємств.

141475_SIMBAwebheader2020.png

Чому МВА стійкої інновації?

Місія програми MBA стійкої інновації в Університеті Вермонта полягає в підготовці та навчанні людей для створення вигідних та стійких можливостей для бізнесу у світі, який зазнає трансформаційних змін. MBA стійкої інновації має на меті розвинути наступне покоління лідерів, які будуватимуть, порушуватимуть, впроваджуватимуть інновації та винаходитимуть сталий бізнес та підприємства у світі, який цього вимагає.

Будучи студентом програми MBA «Сталий інноваційний бізнес», ви отримаєте переваги від:

Прискорена однорічна програма

Розроблений, щоб отримати повний набір інструментів MBA протягом 12 місяців, щоб ви могли повернутися до впливу.

Унікальний дух підприємництва Вермонта

Навчіться та розвивайте стосунки з лідерами на майстер-класі стійких, інноваційних підприємств, включаючи Ben & Jerry's, Burton Snowboards, Keurig Dr. Pepper та Seventh Generation.

Глобальна експозиція та практичний досвід

Робіть змістовну, високоефективну роботу з глобальними партнерами, які ведуть відповідальність за сталий бізнес.

Найсучасніше мислення та практика

Ви будете взаємодіяти з деякими провідними мислителями та діячами в галузі сталого підприємництва, як тут, у Вермонті, так і з усього світу через нашу Мережу Changemaker.

Багатодисциплінарний підхід

Ми розробили унікальну навчальну програму, яку викладали викладачі з нашої Школи бізнесу, а також кафедра розвитку громад та прикладної економіки, національна школа Рубенштейна, школа природних ресурсів, Інститут навколишнього середовища Гунда, УНМ інновації та юридична школа Вермонт.

Навчальний план MBA для стійких інновацій

Навчання на базі класу є критичним, і навчальний план MBA стійкого інноваційного розвитку є унікальним за своїм дизайном та фокусом. Однак реальна експозиція та досвід також мають вирішальне значення для розвитку особистої перспективи та навичок, необхідних для ефективного сталого підприємця. Відповідно, MBA стійкої інновації об'єднує декілька елементів, які забезпечують практичний практичний досвід та зв’язки.

Модулі та курси

Програма побудована у 4 модулі по 8 тижнів. Кожен модуль складається з серії коротких, інтенсивних курсів. Кількість курсів на модуль змінюється. Студенти в кожній когорті навчаються та зростають разом як згуртована група та формують довічні професійні та особисті стосунки.

Кожен курс стосується питань сталого розвитку. Ділові випадки діляться між курсами, і ці ділові випадки зосереджені на тому, як певні корпорації будують більш інклюзивну, стійку та стійку економіку. У навчальній програмі буде глибоко обговорено, як глобальні виклики, пов'язані із стійкістю, якщо їх розглядати через бізнес-об'єктив, можуть допомогти визначити управлінські стратегії та практики для досягнення стійкого економічного зростання, одночасно сприяючи підвищенню цінності акціонерів.

Стійке фінансування та інвестиційний шлях

Фінансовий сектор змінюється завдяки зростанню пасивного інвестування, регуляторної реформи та технологічних інновацій. Ці сили зменшують можливості багатьох традиційних кар’єрних шляхів для нещодавно випускників, зацікавлених в аналізі інвестицій та управлінні портфелем. У той же час екологічне соціальне управління (ESG) та вплив на інвестиції набувають все більшої популярності, оскільки фінансові установи та розпорядники капіталом реагують на зростаючий попит на інвестиційні засоби із позитивним соціальним впливом. Хоча основні фінансові та інвестиційні компанії розвивають свої можливості пропонувати інвестиції та портфельні стратегії, що відповідають досягненню як фінансових, так і суспільних цілей, кількість фахівців, які глибоко розуміють як фінанси, так і критерії стійкості / впливу, обмежена. Трек сталого фінансування та впливу (SFII) вирішить цю потребу шляхом випуску випускників, готових створювати та управляти інвестиціями та портфелями, які відповідають як фінансовим, так і суспільним цілям.

SFII розроблений для тих, хто має досвід фінансів, які хочуть отримати досвід в галузі інвестування в ESG-вплив, заробляючи MBA на сталому інноваційному рівні. Очікується, що претенденти на цей трек спочатку відповідатимуть вимогам прийому до програми MBA «Сталий інноваційний MBA» і повинні мати досвід фінансування, отриманий через ступінь MS у галузі фінансів, завершення (або найближче завершення) процесу CFA або значний професійний досвід.

127956_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg

Навчальний план MBA для стійких інновацій

Підготовка до літа (самостійний темп, онлайн)

Фінансовий облік стійких підприємств

Модуль 1: Основи управління

Бізнес-стратегія для сталого світу - стійкий маркетинговий бренд - Фінанси для інноваторів I - Світові виклики - Економіка бізнесу - Командна робота для стійких інновацій - Підприємницький сімейний бізнес - Семінар з лідерства

Модуль 2: Створення сталого підприємства

Провідні інтереси для сталого розвитку інновацій - створення бізнес-підприємницької моделі - від КСВ до створення стійкої спільної вартості - прийняття маркетингових рішень у невизначеності - Фінанси для інноваторів II - Інструментарій сталого розвитку I - Семінар з лідерства

Планування практикумів

Початкове оформлення, перелік ідей / можливостей проектів

Модуль 3: Зростання сталого підприємства

Стійкі операції та зелені ланцюги поставок - Стійкість бізнесу та державна політика - Фінансування сталого підприємства - Облік сталого підприємства - Аналіз даних для сталого бізнесу - Стимулювання стійких змін I - Семінар лідерства

Модуль 4: Орієнтація на стійкість

Стимулювання стійких змін II - Системні інструменти для забезпечення сталого розвитку - Інновації на основі піраміди - Інноваційна стратегія: від ідеї до ринку - Стала енергетична технологія та політика - Інструментарій сталого розвитку II - Семінар з лідерства

Практикум: Стале підприємництво в дії

Презентація практикуму, літній проект, & Підсумковий звіт та презентація корпоративному спонсору

Процес прийому

Чи задовольняєтесь ви лише «ділом, як завжди», або вам цікаво використовувати силу бізнесу та ринків, щоб змінити світ?

Ми шукаємо таких людей, як ви - руйнівників, інноваторів та підприємців-візіонерів. Лідери, які думають по-різному і шукають кращого способу ведення бізнесу, і готові розпочати бізнес-освіту, яка підготує їх жити по-різному, вести по-різному і отримувати прибуток по-різному. Дай нам рік. Разом ми винаходимо спосіб ведення бізнесу.

Програма МВА сталого інноваційного розвитку - це інтенсивна ступінь прискорення на 1 рік, починаючи з кінця серпня. Заявка на програму відбувається постійно, терміни прийняття рішень нижче. Зауважте, що деякі стипендії мають різні терміни.

Ранній рух 15 січня
Регулярний прийом 15 квітня
Підсумковий прийом 15 червня

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Майстер ділового адміністрування
    • Fairfax, США
  • Майстер ділового адміністрування: Спеціалізація бізнес-аналітики
    • Fairfax, США
  • Майстер ділового адміністрування
    • South Orange, США