University of Valencia

University of Valencia

University of Valencia

Введення

Університет Валенсії, заснований понад п'ять століть тому присяжними Валенсії, стала сучасною, громадський університет, який навчає у всіх областях знань: соціальні, економічні та юридичні науки, експериментальні науки, техніки, медичних наук, освітні та гуманітарні науки ,

Більш 45,800 студентів і 8,600 аспірантів беруть класи з понад 3300 професорів, викладачів і дослідників в наших кампусах (Бласко Ібаньєс, Burjassot-PATERNA і Tarongers) за підтримки більш ніж на 1 700 управління та обслуговуючого персоналу.

Місія

Місія Universitat де Валенсію чітко визначає сенс існування установи, відповідно до правової та нормативних рамок. Процес стратегічного планування проводиться для визначення Стратегічного плану Universitat де Валенсію 2008-2011 років призвело до визначення місії університету.

Ми розуміємо, що це твердження залишається повністю активним, хоча їх досягнення зажадає різні цілі і напрямки діяльності, які націлені на нові виклики і обставини.

"Місія Universitat Валенсії є підготовка компетентних фахівців на європейському рівні і заохочувати престижну дослідження з міжнародним резонансом вносить свій вклад в розвиток нашого суспільства. Навчання і дослідження сприяють завдання УФ в області поширення науки і культури, а також "на підтвердження демократичних цінностей суспільства в цілому і Валенсийского суспільства зокрема.

Перегляд

В рамках місії УФ, і одного разу визначив сферу своєї діяльності (навчання, дослідження, передача і культури), можна пояснити мету установи з точки зору цілей, які визначають і кваліфікацію доступні наші послуги і виправити віхи ми хочемо досягти в терміни цього стратегічного плану на 2012-2015 рр.

Universitat де València хоче бути визнаним в майбутньому:

 • Будучи вищим навчальним закладом з якістю, всебічним і міжнародного академічного пропозиції, відкритого для всіх і охоплює постійні потреби в навчанні впродовж різних етапів життєвого циклу користувачів.
 • Здатність забезпечити всеосяжне керівництво для своїх студентів, як це передбачено в якості бакалавраті досвіду в Universitat де Валенсією і кваліфікації, який збільшує можливості працевлаштування випускників.
 • Обсяг і вплив результатів досліджень, отриманих за допомогою своїх команд.
 • Можливість захоплення спеціалізованих науково-дослідних ресурсів: залучення і розвиток талантів і погоджуючись в міжнародних конкурентних викликів.
 • Здатність запропонувати широкий спектр послуг з передачі та науково-технічних послуг, за допомогою видимих ​​і доступних процесів, легко зрозуміти, що існують і потенційних користувачів.
 • Здатність створювати стабільні відносини з користувачами послуг передачі даних, і запропонувати їм комплексні рішення, які виходять за рамки конкретних операцій.
 • Ступінь, якість і багатство своєї культури і участі пропозиції в університетському житті, сприяючи запропонувати 'досвід УФ' а, який відповідає потребам користувачів.
 • Будучи культурним Згадка в Валенсійський суспільстві, з особливою увагою до їх культури і мови.

З цієї точки зору, цілі установи в кожному з чотирьох напрямків діяльності і стратегічних завдань, які дозволяють досягти поставлених цілей можуть бути ідентифіковані. Таким чином, стратегічний план УФ на період 2012-2015 років встановлюється.

Величини

Кожна установа має культуру, засновану на безлічі значень, які пронизують принципи, які регулюють свої дії. Значення УФ мають формується протягом всієї історії, і вони знайшли своє відображення в Конституції університету.

Подання УФ значень покликаний визначити міцну опорну структуру, яка спрямовує поведінку і ставлення установи, які впливають на його рішення і шлях, в якому здійснює свою діяльність, і вони складають центральні поняття, які артикулювати різні середовищ університет соціальної відповідальності (USR) від УФ-випромінювання.

Таким чином, значення, які пронизують дії УФ і які служать основою для розробки Стратегічного плану 2012-2015 є наступні:

 • Ідентичність зобов'язання. УФ є установою, сильно глибоко вкоренилися на території і пов'язані з реальністю Валенсіанском, з цієї причини він приділяє особливу увагу захисту і заохочення її культури і мови, а також вивчення всіх культурних проявів його тісному культурної і територія навколишнє середовище.
 • Перевага в розвитку всієї нашої педагогічної діяльності, пошуку, перенесення і поширення культури. Це значення вказано в нашій прихильності до якості, оцінки та безперервного вдосконалення.
 • Інновації. УФ виконати своє інтелектуальне лідерство покликанням від своїх принципів раціональності та універсальності, сприяння, стимулювання і проведення інтелектуальних і критичних заходів у всіх областях знань і навчання.
 • Соціально-економічний прогрес, в результаті прихильності до УФ - інтелектуального і матеріального розвитку народів і просувань знань.
 • Прозорість в управлінні і відкритого діалогу з суспільством, яке сприяє участі, довіру і прихильність до інституту. Для полегшення внутрішньої комунікації і взаємного обміну знаннями між різними групами інтересів, які формують університетської спільноти для прийняття можливий гармонійний розвиток знань на ім'я підвищення кваліфікації людей і їх співіснування у множині і демократичному суспільстві.
 • Справедливість, в результаті чого відносно рівності і можливостей всіх людей прав ", без дискримінації за ознакою раси, статі, переконань, мови, релігії або будь-якого іншого стану або соціального чи особистих обставин. Що стосується внутрішньої політики, УФ сприяє позитивні заходи, зміцнення для рівної участі всіх членів інституту і виступає за її мови і культури, які є серцем своєї ідентичності. Не менш позитивні дії для людей з обмеженими можливостями просунуті, щоб вони могли мати повну і задовільну життя університету.
 • Рівність УФ виконує свої функції і напрямки діяльності (викладання, наукові дослідження, культурний і управління) в відповідно до принципу рівності можливостей між чоловіками і жінками, і вона розробляє і застосовує це через відповідний «План рівності».
 • Солідарність і співробітництво з різними групами інтересів , з якими організація взаємодіє в соціальній, культурній, економічній і академічному середовищі. В академічному середовищі, УФ прагне зі створенням можливостей і рівних умов для найбільшого числа людей (соціальний вимір вищої освіти). Аналогічним чином, УФ співпрацює з іншими університетами та науковими установами, з особливою увагою у Валенсійську університетах і ті, що належать до мовної області каталонської, включених в мережу поточного Джоан Lluís Вівес інституту.
 • Стійкість УФ знаходиться на службі екологічного захисту і охорони навколишнього середовища і сприяє і застосовує активні речовини заходи щодо охорони і поліпшення здоров'я членів університетської спільноти. Установа розвиває цю величину за рахунок активного застосування двадцяти п'яти стратегій, включених в програму «Сталий Campus. Досліджень і освіти в інтересах сталого розвитку ".

Зазначені значення служать для підтримки підходу стратегії і ключових факторів успіху в результаті чого УФ прагне досягти своїх цілей в різних областях своєї діяльності.

Розташування

 • University of Valencia Av. Blasco Ibáñez, 13, 46010, Valencia

Програми

Запитання