Keystone logo
University of the South Pacific USP Майстри ділового адміністрування
University of the South Pacific USP

Майстри ділового адміністрування

Suva, Фіджі

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

FJD 34 720 / per year

На кампусі

Введення

AMBA логотип

На міжнародному рівні акредитовані Асоціацією МВА (AMBA), то Майстер ділового адміністрування (MBA) програма Вищої школи бізнесу (GSB), Університет південній частині Тихого океану (USP) став лідером серед тихоокеанських острівних держав з відмінною регіональної репутацією якості і актуальності. Ці характеристики внесли значний вклад в зростання реєстрацій за десятиліття і до закінчення більше 500 студентів. Програма не тільки робить таку необхідну і оцінили внесок у вирішення проблеми нестачі кваліфікованих менеджерів в регіоні, а й дає престижність і здоровий приплив коштів в USP. На особистому рівні, випускників повідомили, що їх дуже високий бал за змішання теорії та практики в той час як 2007 Tracer Дослідження показало, що випускники MBA USP зазнала в середньому 66-відсоткове збільшення заробітної плати в порівнянні з їх доходами до МВА. Персонал за програмою МВА, як академічної та адміністративної, виявився добре підготовлений, здатний і високо досконалим. Вони були ключем до успіху програми.

Команда огляд був дуже вражений з високою якістю як професорсько-викладацького складу Університету південної частини Тихого океану (USP) Вища школа бізнесу (GSB), а також запропонованої програми. Навчальні приміщення відповідають міжнародним стандартам і є повністю адекватними для поточних вимог. Майстер ділового адміністрування (MBA) з у відмінній фінансовій формі, з відповідною структурою плати студента.

Business_pexels-фото-288477

MBA Навчальний план:

Програма МВА складається з 12 курсів. Вони можуть бути завершені в один рік очного навчання, або два-чотири роки неповний робочий день. Є три триместру. Три триместру довжиною 12 тижнів; студентів-очників взяти чотири курси протягом кожного з цих триместрів. Частина часу студенти приймають один або два курси в триместр.

Навчальний план

Акредитації

Про Школу

Запитання