University of the Incarnate Word

University of the Incarnate Word

University of the Incarnate Word

Введення

Ласкаво просимо до University of the Incarnate Word

Чому UIW?

Простий. Ми зустрічаємось з вами там, де ви є. Ми допомагаємо вам завоювати світ впевненості. Ми віримо в те, куди ви їдете.

Це допоможе вам розпочати свою діяльність у Сан -Антоніо, третьому найшвидше зростаючому господарстві США. Тут ви знайдете багато хороших можливостей працевлаштування - у сфері охорони здоров’я, освіти, аерокосмічної галузі, біодосліджень, відновлюваних джерел енергії, 3D -анімації та дизайну ігор та ін. програми у провідних галузях кар’єри.

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

161327_IMG_6951.JPG

Маючи понад 135 -річну традицію, University of the Incarnate Word в Сан -Антоніо, Техас, прагне до досконалості освіти в контексті віри в Ісуса Христа, Втілене Слово Боже. UIW - найбільший католицький університет Техасу та четвертий за величиною приватний університет Техасу. З красивим головним містечком у Сан -Антоніо, UIW має розташування по всьому місту, Південному та Центральному Техасі, а також два кампуси в Мексиці та Європейський навчальний центр у Страсбурзі, Франція. UIW було засновано та є спонсорованим служінням Сестер Милосердя Втіленого Слова .

UIW прагне формувати добрі уми сильного характеру, які розширять наш світ. В основі місії UIW лежить прихильність до соціальної справедливості та громадських служб. З навчальною програмою, розробленою для розширення розуміння студентами потреб світу, чоловіки та жінки вчаться бути стурбованими та освіченими громадянами, використовуючи свої навички для значного впливу на місцеве та глобальне співтовариство. Завдяки програмам, які пропонуються на рівнях бакалаврату, аспірантури та докторантури через 11 шкіл та коледжів, студенти можуть позитивно вплинути на незліченні галузі та галузі навчання.

Будучи латиноамериканським інститутом та школою з жовтими стрічками, UIW з гордістю вітає студентів різного походження та підтримує їх під час навчальних подорожей.

UIW - єдина католицька програма легкої атлетики NCAA Дивізіону 1 на Півдні і нараховує 14 видів спорту та 23 чоловічі та жіночі команди. Будучи гордим членом Конференції в Саутленді, команди UIW моделюють етичну спортивність і зразковий атлетизм.

Наше багатство традицій, міцні зв'язки та історія історія створили базу випускників з більш ніж 40 000 чоловіків та жінок у всьому світі. Випускники продовжують жити Місією UIW у своїй галузі, демонструючи зразкову роботу в галузі мистецтва, державної служби та професійних досягнень.

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

161415_RCJ_3399.jpg

Особливості кампусу

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

Досвід Capstone

Студенти Школи бізнесу та адміністрування HEB перед випуском діляться своїми навичками з реальним бізнесом.

Як частина бізнес-навчального плану, студенти MBA повинні пройти основний курс. Ці курси називають «завершальним каменем», тому що вони є одним із заключних частин студентського ступеня та кульмінацією їхньої програмної освіти. Завершальний курс пропонує студентам використати всі знання та навички, отримані на інших курсах, і застосувати їх у реальних сценаріях за допомогою проекту Capstone.

Курсові проекти Capstone спираються на багаті знання студентів та бізнес-освіту, щоб допомогти підприємствам і організаціям вирішувати проблеми. Студенти також мають значну користь від досвіду проекту та закінчують курс більш підготовленими для вступу в робочу силу, оскільки основний курс надав їм можливість зустрітися з особами, які приймають рішення в організації, зрозуміти організаційні структури, проаналізувати бізнес-процеси, визначити бізнес-задачі, покращити навички презентації та розвивати ключові контакти для розвитку професійних мереж.

Bonilla Science Hall

Відремонтований і знову відкритий у 2006 році за допомогою найсучаснішого обладнання, Bonilla Science Hall (BSH) містить кафедри інженерії, математики, харчування, атмосферних наук (метеорології) і фізики в кампусі Бродвею. BSH містить класні кімнати та сучасні лабораторії з механіки рідин, інженерії матеріалів, електроніки, метеорології (мовлення та оперативна), здорового харчування, механіки та освіти в початковій школі. На третьому поверсі розташований навчальний центр з математики, де працює репетитор для студентів, які потребують допомоги в курсі математики чи статистики або потребують доступу до комп’ютера. Також на другому поверсі (BSH 216) розташована комп’ютерна лабораторія з 18 станціями, яка пропонує оновлене програмне забезпечення для занять та приватних досліджень.

Викладачі мають офіси біля своїх аудиторій, щоб забезпечити легку та відкриту взаємодію між викладачами та студентами. Студентам пропонується використовувати навчальні столи, письмові дошки та міні-бібліотеки підручників у кабінеті факультету BSH. На другому поверсі для викладачів, співробітників і студентів доступні багатоцільові конференц-зали, оснащені технологією A/V.

Сонячний будинок

University of the Incarnate Word розроблений і використовується інженерним факультетом UIW. Сонячна батарея в будинку забезпечує його електрикою цілий рік. Будинок має енергоефективні функції, такі як фотоелектричні панелі Sun Power. Він також має перероблені функції, як-от стільниці з переробленого скла ECO та настил Trex (виготовлений із перероблених молочних пляшок). Серед інших екологічних особливостей у будинку є пробкова підлога та шафи з паравуда (гумового дерева). Він має водозбереження завдяки водопровідним приладам із низьким потоком та унітазу з подвійним зливом. Крім того, він має якість повітря в приміщенні завдяки внутрішній дошці з зеленого скловолокна (внутрішня частина храму), яка стійка до цвілі та цвілі. Він виробляє більше чистої енергії, ніж необхідно для експлуатації будівлі.

Solar House відповідає вимогам ADA і має платинову сертифікацію LEED від USGBC Leadership in Energy and Environmental Design. Студенти старших курсів дизайну використовують цей простір для досліджень і планування. Він служить центром для відвідувачів, інформаційно-роз’яснювальним центром, а також джерелом натхнення для технічних інновацій для студентів і громади.

  Стипендії та фінансування

  Розташування

  • San Antonio

   4301 Broadway, San Antonio, Texas, 78209, San Antonio

   Запитання