University of Porto School of Economics and Management

University of Porto School of Economics and Management

University of Porto School of Economics and Management

Введення

FEP - це школа економіки та менеджменту Університету Порту. Університет Порту є одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів у Португалії та Європі та має високі рейтинги в усьому світі. У 14 школах і дослідницьких підрозділах Університету Порту навчається 32 443 студенти, з яких близько 6 000 є іноземними студентами, і близько 2 500 викладачів і дослідників. FEP був заснований у 1953 році і з тих пір є еталоном в освіті та дослідженнях у галузі економіки та управління в Португалії, вирізняючись своєю здатністю впроваджувати інновації та оновлювати свої навчальні програми. Про це свідчить різноманітність і якість його програм: FEP пропонує дві бакалаврські програми (економіка та менеджмент), шістнадцять магістерських програм у всіх відповідних галузях економіки та менеджменту, з яких п’ять викладаються англійською мовою, і дві докторські програми. програми (Economics and Business and Management Studies) – також викладаються англійською мовою. FEP має престижний факультет, що складається з 168 викладачів, які поєднують високий академічний рівень із чудовими здібностями до викладання. FEP має один дослідницький центр: Центр економіки та фінансів Університету Порту (CEF.UP), оцінений та фінансований FCT, Португальським національним дослідницьким грантовим агентством. У 2021/22 навчальному році кількість студентів вищої освіти на ФОП зросла до 3331. Також у 2021/22 навчальному році кількість іноземних студентів за ступенем та мобільністю склала 11%. Студенти FEP також користуються можливістю навчатися за кордоном у більш ніж 100 школах-партнерах FEP, розташованих у 34 країнах, у деяких випадках їм надається подвійний ступінь (наприклад, студенти магістра менеджменту та магістра фінансів можуть подати заявку на завершення одного періоду навчання за кордоном та отримати два дипломи. Студенти магістра менеджменту в Університеті Сан-Паулу, бізнес-школі Kedge та Варшавській школі економіки; Студенти магістра фінансів Університету Козьмінського та Празького університету економіки та бізнесу). Крім того, FEP належить до QTEM - Quantitative Techniques for Economics and Management, яка збирає видатних студентів із 23 найкращих економічних шкіл світу. Випускники FEP займають керівні посади у найважливіших компаніях та установах у Португалії та за кордоном, у всіх галузях промисловості, що дає студентам привілейований доступ до надзвичайно великої та сумнозвісної мережі корпоративних партнерів.

Чому варто навчатися у FEP?

 • FEP отримав міжнародну акредитацію AACSB, один із найважливіших міжнародних сертифікатів у сфері бізнес-освіти. FEP є частиною видатної групи приблизно 6% шкіл у цій галузі, які в усьому світі мають цю акредитацію
 • U.Porto є університетом з високим рейтингом у всьому світі
 • Кращі студенти
 • Якість навчання та науково-орієнтований факультет
 • FEP належить до QTEM Master Network, яка збирає видатних студентів із 23 найкращих економічних шкіл світу
 • Подвійні ступені (бакалавр ділового адміністрування з FEA-USP, магістр менеджменту з FEA-USP (угода про перегляд), бізнес-школа Kedge та Варшавська школа економіки та магістр фінансів з Університету Козьмінського та Празького університету Економіка та бізнес)
 • Знання та професійні навички
 • Позапланові заходи
 • Служби підтримки академічної та професійної інтеграції
 • Доступ до численних стажувань і можливостей працевлаштування
 • Сумнозвісна і широка мережа випускників
 • Яскраве студентське життя в університеті Порту: спорт, культура, відпочинок

Акредитації

Розташування

 • University of Porto Faculty of Economics and Management, Praça de Gomes Teixeira, 4099-002, Porto

Запитання