We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University of Pannonia

University of Pannonia

University of Pannonia

Введення

University of Pannonia

Інновація. Знання. майбутнє. Ми за це.

University of Pannonia розташований у мальовничому середовищі поблизу озера Балатон – найбільшого озера в Центральній Європі та важливого туристичного центру. Зі штаб-квартирою в місті Веспрем, університет має кампуси в чотирьох інших містах Центрально-Задунайського регіону: Кесег, Залаегерсег, Надьканіжа та Айка. Заклад пропонує широкий спектр освітніх програм на рівнях бакалавра, магістра та доктора філософії, з акцентом на міждисциплінарність та практичне застосування знань. Факультети University of Pannonia які пропонують курси англійської мови:

 • Факультет бізнесу та економіки
 • Факультет Інженерії
 • Факультет інформаційних технологій
 • Гуманітарний факультет

Крім того, у Залаегерсегу розташований факультет бізнес-адміністрування, де викладаються угорсько-мовні курси.

University of Pannonia є відомим дослідницьким університетом, який займається освітою найвищого рівня. Ті, хто вступає до університету, після закінчення навчання стають висококваліфікованими фахівцями у своїй професійній галузі. Головним напрямком наших досліджень є стійкість та інноваційні рішення, такі як переробка, виробництво альтернативної енергії та управління відходами, серед іншого. Сам університет використовує зелені технології: наприклад, наш кампус у Залаегерсегу підтримується парком сонячних батарей і системою збору дощової води.

Окрім досліджень сталого розвитку, наші студенти можуть брати участь у багатьох сферах досліджень, розробок та інновацій, від інформатики до маркетингу, від досліджень, пов’язаних із туризмом, до прикладної лінгвістики. Будучи одним із провідних вищих навчальних закладів Угорщини, University of Pannonia сприяє розвитку науки, суспільства та якості життя завдяки видатним дослідженням, розробкам та інноваціям, а також спільним проектам з місцевими та міжнародними компаніями.

Особливості кампусу

Кожен кампус університету надає гуртожитки в пішій доступності від корпусів університету. Усі гуртожитки сучасні та добре обладнані, з кухнями, кабінетами та кімнатами відпочинку, послугами пральні та іншими зручностями, необхідними для комфортного проживання. Крім того, студенти завжди можуть брати участь у різноманітних заходах гуртожитку, таких як вечірки та культурні заходи, і насолоджуватися домашньою дружньою атмосферою. Будь ласка, відвідайте веб-сайт університету, щоб дізнатися більше про можливості гуртожитку в кампусі, який вас цікавить.

Кампуси University of Pannonia розташовані в п'яти різних містах Угорщини; три з них пропонують навчальні програми англійською мовою.
Веспрем - це головний кампус університету, розташований в 1 годині їзди від столиці Угорщини Будапешта. Це місто з 1000-річною історією, яке завдяки своїй культурній та історичній значущості отримало статус Європейської столиці культури у 2023 році. Кампус приймає найбільшу кількість студентів і надає численні можливості для справді захоплюючого відпочинку. студентське життя.


Інший кампус розташований у Кьосезі, на заході Угорщини; його спокійне середовище та затишна атмосфера створюють чудові можливості для отримання якісних знань. Окрім високоякісної освіти, ми пропонуємо студентам унікальну можливість стати частиною нещодавно створеного науково-дослідного інституту під назвою «Інститут перспективних досліджень Кесег» (iASK), який зосереджується на пошуку рішень для сучасних проблем.
Кампус у Надьканіжі відомий своїм Центром компетенції зі сталого розвитку циклічної економіки, який має на меті сприяти інноваційним рішенням у сфері сталого розвитку. Тут наші студенти можуть знайти практичні курси з економіки, інформаційних технологій та інженерії.

  Стипендії та фінансування

  Стипендія Stipendium Hungaricum

  Стипендіати Stipendium Hungaricum мають можливість не лише отримати високоякісну освіту в серці Європи, а й відчути захоплююче студентське життя в міжкультурному середовищі. Положення, на які поширюється стипендія:

  • Безплатне навчання – звільнення від плати за навчання
  • Щомісячна стипендія:
  • Для бакалавра, магістра - 43 700 HUF (приблизно 110 євро);
  • Для докторського рівня: 140 000 HUF (приблизно 365 євро) за перші 4 семестри та 180 000 HUF (приблизно 470 євро) за другі 4 семестри.
  • Внесок на проживання – безкоштовне місце в гуртожитку або внесок у розмірі 40 000 HUF/місяць на витрати на проживання
  • Медичне страхування – медичні послуги згідно з відповідним законодавством Угорщини

  Натисніть тут, щоб дізнатися більше

  Стипендія угорської діаспори

  Стипендію угорської діаспори заснував уряд Угорщини. Програма відкрита для іноземних студентів з угорським корінням, які проживають за межами Європи. Мета стипендії – надати цим студентам можливість дослідити свою угорську спадщину та дізнатися більше про угорську культуру та мову під час навчання в угорському вищому навчальному закладі.

  Положення, на які поширюється стипендія:

  • Безплатне навчання – звільнення від плати за навчання
  • Медичне страхування – медичні послуги згідно з відповідним законодавством Угорщини
  • Щомісячна стипендія (за бажанням):
  • Для бакалавра, магістра - 43 700 HUF (приблизно 110 євро);
  • Для докторського рівня: 140 000 HUF (приблизно 365 євро) за перші 4 семестри та 180 000 HUF (приблизно 470 євро) за другі 4 семестри.
  • Внесок на проживання (за запитом) – безкоштовне місце в гуртожитку або внесок у розмірі 40 000 HUF/місяць на витрати на проживання
  • Внесок на відрядження (за запитом) - компенсація на одноразову поїздку в розмірі 330 000 форинтів (приблизно 860 євро), якщо відстань між Будапештом і містом походження заявника становить мінімум 8 000 км.

  Натисніть тут, щоб дізнатися більше

  Стипендія Stipendium Hungaricum для дисертації

  Стипендія Stipendium Hungaricum Dissertation доступна для докторантів, які отримали сертифікат попереднього ступеня, але ще не отримали докторський ступінь. Стипендія призначається у випадку, якщо для студента є абсолютна необхідність залишитися в Угорщині для завершення докторської діяльності.

  Тривалість стипендії Stipendium Hungaricum Dissertation Scholarship триває стільки місяців, скільки було надано, але не пізніше календарного місяця публічного захисту дисертації (максимум 8 місяців). Кінцевий термін подання заявки та графік процедури подання заявки можуть щороку змінюватися, їх можна знайти на офіційному веб-сайті програми Stipendium Hungaricum.

  Перегляньте останній конкурс заявок

  Еразм

  Erasmus+ – це програма, спрямована на сприяння освітньому та культурному обміну між студентами. Програма дозволяє студентам провести 3-12 місяців навчання в будь-якій країні ЄС та деяких країнах за межами Європейського Союзу: Норвегії, Ісландії, Туреччини, Ліхтенштейну та Македонії. Крім того, випускники мають можливість пройти стажування в одній із компаній країни-учасниці після закінчення року. Наразі понад 4000 вищих навчальних закладів у 33 країнах залучені до програми, а з моменту заснування Erasmus+ у 1987 році понад 2,2 мільйона студентів уже насолодилися цим захоплюючим міжкультурним досвідом.

  Положення програми:

  Грант Erasmus+ як внесок у витрати на проїзд та проживання студентів (може відрізнятися залежно від країни призначення, кількості студентів, які подають заявку на грант, відстані між країнами та інших факторів)

  Натисніть тут, щоб дізнатися більше

  Розташування

  • Veszprém

   Egyetem Str. 10., 8200, Veszprém

  • Nagykanizsa

   Zrínyi Miklós u. 18, 18, 8800, Nagykanizsa

  Запитання