Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Nevada, Las Vegas - MBA

University of Nevada, Las Vegas - MBA

University of Nevada, Las Vegas - MBA

Введення

Програми МВА забезпечують наших студентів навичками та знаннями, необхідними для досягнення успіху у швидкоплинному, постійно мінливому світі бізнесу за допомогою інноваційних та динамічних програм та курсів. Викладачі та співробітники UNLV пишаються тим, що є вашими партнерами у створенні успішної кар'єри.

Lee Business School пропонує вечірню програму МВА за сумісництвом. Програма розроблена, щоб надати широкий рівень управлінських та ділових навичок, знань та інструментів, щоб стати провидцями та творчими лідерами. Студенти мають можливість спеціалізації та поглибленого зосередження на найсучасніших проблемах за допомогою програм подвійного диплому.

Програма MBA у бізнес-школі Lee при UNLV розроблена для тих, хто шукає глобальних можливостей для кар’єри та лідерства. Світ швидко змінюється, і сучасні керівники бізнесу стикаються з новими викликами в складному діловому середовищі, що підтримується новими комунікаційними технологіями та організаційними структурами. Успіх на новому світовому ринку вимагає команд керівників, які працюють у різних сферах та за кордоном.

Розташування

  • Las Vegas

    South Maryland Parkway,4505, 89154, Las Vegas

    Програми

    Запитання