Keystone logo
University of Louisville - College of Business

University of Louisville - College of Business

University of Louisville - College of Business

Введення

Про коледж бізнесу

Коледж бізнесу Університету Луїсвілля підвищує інтелектуальну та економічну життєздатність нашого міста, регіону та широкого ділового світу завдяки нашим академічним програмам, науково-дослідним та громадським вишукуванням. Ми впевнені, що життя покращується через підприємництво, інновації, критичне та суворе мислення, різноманітні ідеї та людей.

Наш підхід

Ми виховуємо завтрашніх лідерів. Ми різноманітна, всеосяжна та підтримуюча громада. Ми цінуємо ризикованість, допитливість та практичний досвід. Всі разом пов'язані з прихильністю до досконалості. LEAP - це абревіатура, яка представляє унікальне для коледжу бізнесу. Ці точки розрізнення визначають наш намір та керують нашою діяльністю під час LEAP вперед.

LEAP: Наші точки розрізнення

Дух курсів підприємництва через все, що ми робимо в коледжі бізнесу університету Луїсвілля. Це важливо для зростання громади, створення робочих місць та процвітання. Ми віддані студентам, які є будівельниками, творцями та виконавцями. Ми надаємо їм інструменти, щоб прийняти цей підприємницький дух і змінити світ. Це зобов’язання кодифіковане LEAP - абревіатурою (Принцип прискорення підприємницької діяльності в Луїсвілі) за особливі якості коледжу, що визначають наміри школи та направляють діяльність.

 • Л (Луїсвілль): Університет Луїсвільського коледжу бізнесу є глибоко і свідомо "Луїсвільським". Ми будуємо сили на місто і робимо ці сильні цілі цілеспрямовано та зворотно. Ми прагнемо покращити все Луїсвілль та всіх його громадян, оскільки, водночас, місто визначає нас та обґрунтовує наші стратегії та програми. Це не провінційне бачення; Коледж бізнесу є важливою частиною того, що робить Луїсвіль життєво важливим містом.
 • E (Підприємницький): Ми маємо продемонстровані сили у розвитку підприємницького мислення, орієнтованого на можливості та на експертне пошуку можливостей. Ця підприємницька спрямованість проявляється в програмах, орієнтованих саме на створення нових підприємств, і заважає всім нашим програмам, забезпечуючи всім нашим студентам оптимістичний настрій мислення і розпізнавання можливостей.
 • (Прискорення): Ми маємо історію великого успіху та нескінченної пристрасті до створення доступу для всіх і прискорення життя у досягненні принципових амбіцій. Цей акцент на прискоренні життя підкреслює активне включення всіх - у все життя, незалежно від відмінностей, побаченого та невидимого - та сприйняття різноманітного походження та перспектив у різноманітній організації, яка підтримує та підтримує.
 • П (Принцип): Ми прагнемо забезпечити місце Коледжу як глобального лідера у виробництві принципових громадян та бізнес-лідерів, які діють етично та доброчесно, формуючи стійкі, соціально відповідальні організації, які змінюють світ у відповідності зі своїми цінностями та їхніми прагненнями.

Місія

Коледж бізнесу університету Луїсвілля пропонує високоякісні програми для студентів та аспірантів, які готують наших студентів до відповідальної та корисної кар’єри. Ми підвищуємо інтелектуальну та економічну життєздатність нашого міста, регіону та ширшої ділової спільноти завдяки нашим академічним програмам, науково-дослідним та громадським пропагандистським заходам. Ми будуємо щось, що триває.

Бачення

Університет Луїсвільського коледжу бізнесу буде визнаний провідною бізнес-школою в цьому регіоні та однією з провідних столичних бізнес-шкіл у США. Для цього ми:

 • Побудуйте нашу національну репутацію у сфері підприємництва, пропонуючи програми, що сприяють розвитку підприємницької точки зору серед наших студентів та пропонують нашим студентам можливості продемонструвати свої можливості в конкурентному середовищі.
 • Запропонуйте студентам магістрів та бакалаврів велику різноманітність міжнародного досвіду навчання та надайте викладачам можливості викладати та досліджувати за кордоном.
 • Запропонуйте студентам магістратури можливості для функціональних спеціалізацій.
 • Розробіть інноваційне меню пропозицій для випускників ділових програм.
 • Створіть сприятливе науково-дослідне середовище факультету, яке відповідає місії нашого університету бути провідним столичним науково-дослідним університетом.
 • Підвищення економічної життєздатності регіону за допомогою академічних програм та громадських заходів.

Коледж рейтингів бізнесу

Університет Луїсвілля з гордістю визнається однією з провідних програм МВА у світі. Наш фокус на підприємництві та вільному підприємстві створює один з найкращих коледжів бізнесу для студентів та обладнаних викладачів, які хочуть побудувати щось, що триває.

Найкращі світові рейтинги майстрів 2019

 • 45 MBA денної форми навчання
 • 56 Професійні MBA
 • 63 MBA підприємництва
 • 32 Магістр бухгалтерського обліку (MAC)
 • 37 Executive MBA.

Залучення громад

Процвітаюча громада Луїсвілля лежить в основі місії коледжу бізнесу. І це не одностороння вулиця. У нас є програми, бізнес-конкурси та ресурси для членів громади - включаючи учнів середньої школи - для того, щоб скористатися ними, але ми також направляємо студентів, щоб вони навчалися та приносили користь громаді.

Університет та місто є партнерами. Разом ми можемо вирішити проблеми, з якими стикається наша громада. Завдяки вишуковій школі, нашій спікерській програмі Thrivals, Project Build та багато іншого, ми прагнемо перетворити цю область. Дізнайтеся більше про можливості, доступні вашій школі, бізнесу, сім’ї чи організації.

Особливості кампусу

Коледж бізнесу розташований у головному кампусі UofL, також відомому як кампус Belknap, розташований на південь від центру Луїсвіля. На площі 274 гектари розташовані сім із 12 академічних коледжів (і зліпок статуї Огюста Родена «Мислитель»). У Белнапі також розташовано кілька наших спортивних об’єктів, зокрема футбольний стадіон (Cardinal Stadium), софтбольний стадіон (Owsley B. Frazier Cardinal Park), Cardinal Track and Soccer Stadium, тенісний центр Bass-Rudd і бейсбольний стадіон (Jim Patterson Stadium). ). Наші баскетбольні команди грають у центрі міста на Yum! центр.

  Візові вимоги

  Якщо ви зараз студент F1/J1 у США

  Будь ласка, отримайте Форму рекомендації щодо перенесення з Міжнародного центру. Надішліть копію вашої поточної I-20 або DS2019, візової сторінки та картки I-94 до Міжнародного центру-UofL. Форма I-20 або DS2019 від UofL не може бути видана до форми Рекомендації; Отримано копії картки I-20, сторінки візи та картки I-94. Вам також потрібно буде перевести електронну систему SEVIS вашою поточною школою.

  Вступ до UofL призначений для певного рівня навчання в конкретній школі. Вступ на один рівень навчання з певної дисципліни не означає, що буде вступ до вищого рівня чи до іншого предмета. Вступ як студент без спеціальності, спеціальний або умовний не означає, що кандидатура на здобуття наукового ступеня буде результатом пізніше; також навчання у допрофесійних або бакалаврських класах не гарантує вступу до професійної або вищої програми. Успішне завершення програми інтенсивної англійської мови як другої мови (IESL) не гарантує вступу до академічної програми, якщо ви не отримали такого письмового зобов’язання.

  Примітка: UofL зазвичай не приймає іноземних абітурієнтів як студентів, які не навчаються за спеціальністю або спеціальних.

  Коли ви виконаєте всі вимоги приймальної комісії та Міжнародного центру, UofL видасть сертифікат відповідності (форма I-20 для студентської візи F1 або DS 2019 для відвідувача біржі J1). Цей сертифікат необхідний для отримання американської візи. Форма підтвердить вашу право на вступ, що визначається вашою академічною кваліфікацією, рівнем володіння англійською мовою та підтвердженням фінансової підтримки. Орієнтовна вартість одного навчального року також буде включена. Вам потрібно буде сплатити збір SEVIS перед тим, як призначити співбесіду на візу. Сертифікат разом із дійсним паспортом, підтвердженням достатньої фінансової підтримки для навчання та квитанцією про сплату збору SEVIS слід передати в консульство або посольство США у вашій країні під час співбесіди щодо отримання візи. Питання щодо I-20 або DS 2019 можна надіслати електронною поштою до Міжнародного центру

  Ваше рішення навчатись у США вимагатиме продуманого планування. Ми радимо вам звернутися до місцевого консульства/ посольства США для отримання порад та довідкових матеріалів про коледжі та університети США.

  Стипендії та фінансування

  СумаКінець терміну надання заяв
  College of Business Endowed Scholarships5,000 USDFebruary 15, 2021
  Young Professionals Association of LouisvilleFebruary 15, 2021

  Рейтинги

  Коледж рейтингів бізнесу

  Університет Луїсвілля з гордістю визнається однією з провідних програм МВА у світі. Наш фокус на підприємництві та вільному підприємстві створює один з найкращих коледжів бізнесу для студентів та обладнаних викладачів, які хочуть побудувати щось, що триває.

  Найкращі світові рейтинги майстрів 2019

  • 45 Повна МВА
  • 56 Професійний МВА
  • 63 Підприємництво МВА
  • 32 Магістр бухгалтерського обліку (MAC)
  • 37 Executive MBA.

  Акредитації

  Акредитація AACSB

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Louisville

   110 W Brandeis Ave Louisville, KY 40208, , Louisville

  Запитання