Keystone logo
University of Lincoln Магістр ділового адміністрування (MBA)
University of Lincoln

Магістр ділового адміністрування (MBA)

Lincoln, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

На кампусі

* Дім / Студенти ЄС, денна програма. £ 16 600 іноземних студентів. Дім / ЄС 10 560 фунтів стерлінгів (включаючи зменшення стипендії випускників). Міжнародні 14 600 фунтів стерлінгів (включаючи зниження на 2 000 фунтів стерлінгів для міжнародних випускників

Введення

Програма MBA Міжнародної бізнес-школи Лінкольна заснована на основних цінностях стійкості та відповідального управління. Наша програма має на меті надати знання, перспективу та критичне розуміння того, що менеджерам та професіоналам може знадобитися для досягнення успіху в світі, що швидко змінюється.

Програма розроблена на користь менеджерів та професіоналів з усього бізнесу, уряду та громадянського суспільства, і може сподобатися тим, хто хоче не тільки досягти успіху для себе та своїх організацій, але також має пристрасть зробити світ кращим . Навчальна програма розглядає реальні виклики, такі як перехід до безвуглецевої економіки та технологічні зміни, такі як Індустрія 4.0, і забезпечує творче середовище для отримання нових знань та практичних рішень.

Студенти можуть скористатися науково-активними викладачами, які здатні збагатити програму найсвіжішими думками щодо актуальних проблем та проблем, з якими стикаються особи, що приймають рішення.

Пріоритет очного навчання

В University of Lincoln ми прагнемо, щоб досвід наших студентів був захоплюючим, підтримувальним і складним для навчання. Під час пандемії коронавірусу ми адаптувалися до вказівок уряду, щоб забезпечити безпеку наших студентів, персоналу та громади. У лютому 2022 року в Англії було скасовано всі законодавчі обмеження щодо Covid-19, які залишилися в Англії відповідно до урядового плану щодо життя з Covid-19, і ми прийняли безпечне повернення до очного навчання в університетському містечку. Там, де це доречно, очне навчання покращується за рахунок використання цифрових інструментів і технологій і може бути доповнено онлайн-можливостями, якщо вони підтримують результати навчання.

Ми повністю готові адаптувати наші плани, якщо зміни в керівництві уряду вимагатимуть цього, і ми докладатимемо зусиль, щоб інформувати поточних і майбутніх студентів. Для отримання додаткової інформації про те, як ми працюємо, щоб забезпечити безпеку нашої спільноти.

«Ця інформація була вірною на момент публікації (липень 2023 р.)»

Прийом

Навчальний план

Стипендії та фінансування

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання