Keystone logo
University of Limassol

University of Limassol

University of Limassol

Введення

Університет Лімасола є продовженням Cyprus International Institute of Management (CIIM), відомої бізнес-школи, яка працює на Кіпрі з 1990 року, коли вона була заснована як приватна школа вищої освіти групою провідних керівників кіпрської економіки та відомі вчені з провідних закордонних університетів.

Сотні всесвітньо відомих вчених з іноземних університетів і видатних кіпрських вчених викладали в CIIM. За 33 роки роботи CIIM близько 3000 кіпрських та іноземних студентів навчалися за 10 запропонованими програмами післядипломної освіти. Значна кількість наших випускників отримали стипендії від Республіки Кіпр та урядів усього світу, а також кіпрських та закордонних організацій і підприємств. Понад 500 випускників CIIM зайняли та продовжують займати керівні посади в державній службі, напівдержавних організаціях, освітніх службах та місцевому уряді, тоді як багато сотень випускників керують організаціями та підприємствами не лише на Кіпрі, але й за кордоном.

CIIM Innovations Ltd., власник CIIM, звернувся до органів влади з проханням трансформувати CIIM в університет на знак визнання його більш ніж 30-річної успішної діяльності як післядипломної школи з міжнародним визнанням і його поступового розширення в дисциплінах за межами бізнесу, в тому числі інформатики та технологій, економіки та фінансів. Після ретельної оцінки CYQAA CIIM було оновлено до університету, Університету Лімасола (UoL). Дата початку роботи університету – 1 вересня 2023 року.

Розташування

 • Aglantzia

  21 Akademias Avenue, 2107, Aglantzia

  • Limassol

   3-5 Chaidariou Street, 3020, Limassol

   Запитання