Keystone logo
University of Lausanne UNIL - Executive MBA Executive MBA
University of Lausanne UNIL - Executive MBA

Executive MBA

Lausanne, Швейцарія

16 Months

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

CHF 45 000

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

ВведенняЧи настав час для вас, щоб змінити?

Сучасне життя рідко дає нам час, щоб дихати, зробити крок назад і справді вважає, що ми хочемо досягти. Вирішивши вчитися на МВА забезпечує простір і час для змін.

HEC Lausanne Executive MBA допомагає фахівцям в середині життя трансформувати свою кар'єру, Використовувати нові можливості і подумати про свою особистість, діяльності та перспективі. Тим не менш, ми робимо набагато більше, ніж збільшити ваші перспективи роботи. наш 16-місячна програма допомагає людям трансформувати в принципі. Учасники натхненні стати провідниками змін в їх компанії, спільноти, промисловості ... і іноді, світ. акредитований EQUIS і AMBA, Програма була незмінно входить до числа кращих 100 кращих виконавчих МВА по всьому світу The Financial Times, На додаток до високої якості навчання і багатства спільноти HEC Лозанні, ми визнані для нашого новаторського підходу до Особистий та професійний розвиток, Ми розробили наш навчальний план, щоб додати це потужне вимір основний бізнес-концепція модулів і, отже, супроводжують наші учасник в їх трансформації.

Якщо ви шукаєте щось інше, може бути, зараз саме час.

54265_Network

наша відмінність

HEC Лозанна є одним з найбільш шанованих інститутів в світі. Наша Executive MBA незмінно входить в число кращих програм в своєму роді, в глобальному масштабі.

Швейцарія має широкий асортимент чудових програм МВА, що наші учасники могли вибрати, так Чому вибирай нас?

Перевага в навчанні

Наша програма заснована на Висока якість навчання і матеріали, а також бездоганна репутація, У всьому світі. Ми використовуємо самі останні наукові дослідження та конкретні методики для доставки курсів, розроблених, щоб відповідати Потреби і очікування менеджерів працює в складних і динамічних середовищах і організаціях.

збагачення мережі

Процес відбору є інтенсивним, по причині. При змішуванні з міжнародними учасниками середнього віку з різних верств, ви будете швидко вчитися у своїх колег, Їх ролі і компанії, в яких вони працюють. Навчання, особливо в контексті Executive MBA, є соціальним процесом, і однокласники, а також ваші викладачі будуть сприяти вашому прогресу. Мережа випускників є багаті та яскраві спільнота який живе на понад закінчення.

Особисте та професійне розвиток

Ми вважаємо, що MBA повинен принести вам більше, ніж виконавча кваліфікацію. Вона повинна бути унікальна можливість зайняти час від вашого бізнесу життя реструктурувати фокус і переглянути свої цілі. Ви, ймовірно, остаточно визначити реальне значення і професійні цілі ви шукали. Виконавчі тренери і фахівці будуть супроводжувати Вас протягом всієї програми подальших вашого індивідуального розвитку, ефективності команди і вміння аксесуара.

Дуже добре підходить для вашого способу життя

Ми знаємо, що керівники, які вибирають нашу програму мають зайнята професійну і сімейне життя: наша навчальна програма побудована так, щоб дати вам оптимальна робота-життя баланс і збільшити ефективність, Цей формат дозволяє продовжувати працювати в той час як відвідувати заняття щотижня. Заповніть наш Executive MBA та ви будете істотно трансформуються, професійно і особисто, Наші учасники стали під напругою зі свіжим новим баченням можливостей, відкритих для них, і оснащені навичками для виконання їх високого потенціалу.

54267_Network

Програма

Програма МВА в Верхніх Етюди Commerciales (HEC) в Лозанні працює вже протягом більше 35 років, і програма Executive MBA попрацює більше десяти років. Це міжнародно визнаних Executive MBA пропонує професіоналам можливість перетворити свою кар'єру і амбіцію, в той час, що спеціалізуються в галузі управління охороною здоров'я або корпоративних фінансах.

У державній установі, 90% наш викладацький склад штатні на факультет, і постійно присвячена програму МВА і Університет.

Наша навчальна програма спирається на поточні дослідження в галузі, більшість з яких проводиться нашим факультетом Executive MBA. Учасники вибирають особливу увагу в Охорона здоров'я або Корпоративні фінанси - два з найбільш динамічних галузей Швейцарії.

Перебуваючи у франкомовній Швейцарії, будинок в штаб-квартиру багатьох міжнародних корпорацій, Організації Об'єднаних Націй в Женеві, сильна фінансова індустрія, і масивне науки про життя хаб, значить, ми залучаємо особливо багатий і унікальний студентський склад учасників В даний час працює в глобальних корпораціях, і хто, як і ви, мають високу мотивацію до навчання і довести свої навички в клас.

Добре знати:

У HEC, ядро ​​Executive MBA навчальний план доповнюється спеціалізованими курсами за двома основними напрямками. Вибір між:

  • Executive MBA з акцентом в галузі управління охороною здоров'я
  • Executive MBA з акцентом в галузі управління та корпоративних фінансів

Про Школу

Запитання

Подібні курси